Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Eliška 29.04.2016

Ahoj holky našla jsem tento krásný budík www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3172 chtěla bych se zeptat máte s tím někdo zkušenosti? chtěla bych ho dát jako dárek.

milada Eliška 30.04.2016

Ahoj Eliško, my máme od Oravy doma hodně spotřebičů. Je to stará oveřená značka. Myslím že koupí určitě neprohloupíš.

Míša milada 28.05.2016

Orava je perfektní, ráda nakupuju i na jejich eshopu, mají velký výběr. A rozhodně lepší než značky co pořád běží v reklamách v telvizi, které jsou akorád předražené a kvalita pofidérní

Dáša Eliška 31.05.2016

Ahoj přečti si recenzi http://www.allik.cz/uz-nezaspite/ Třeba ti to pomůže vy výběru.

Eliška Dáša 19.06.2016

Děkuji, zdá se mi moc dobrý, už sme si ho objednala.

Lucie 29.04.2016

Vybrala jsem jako pozornost kolegyni k svátku dárek z bižuterie. Na netu vypadal krásně, snad i originál bude tak pěkný a já potěším...?

Radka 27.04.2016

Ted se na prez net sehnat uplne vse, taky to tak delam, je to aj kolikrat za lepi ceu a v obchodech to maji zbytecne drazsi

Julie 26.04.2016

Nedávno jsme koupili přes internet i nábytek. Tím, že to bylo přes doporučení, tak jsme do toho šli, jinak bychom asi měli obavy. Vše proběhlo podle plánu, tak jsme za to rádi.

Mišina 25.04.2016

Jako dárek potěší i dobrý parfém https://www.ageo.cz/kategorie/damske-parfemy a taky nemusí být nějak extra drahý

Saša 19.04.2016

Holky, musím se pochlubit s tím, co mi koupily kolegyně k narozeninám. Dostala jsem od nich náhrdelník.....je to bižuterie, ale vypadá opravdu úchvatně! Pátrala jsem po zdroji a prý ji koupily u Tomelisu. Mají tam i jiné krásné a přitom levné kousky. Zkuste se podívat, třeba vyberete i Vy dárkem někomu.

Naďa Saša 23.04.2016

Jééé, to je nápad na dárek pro moji sestru jak dělaný! Dříve si bižuterii kupovala často, tak zkusím něco vybrat.

Sofie Naďa 25.04.2016

Jo, proč kupovat drahou kosmetiku, když taková věc potěší a přijde levně....navíc pokud člověk shání dárek pro holčičku, nic víc nepotěší než právě takový laciný šperk...

Uzly 18.04.2016

Uz jsem se z toho pomerne otrkala a nakupuji aj detem boticky a sobe ortopedicke vlozky do bot na , cely den jsem na nohou tak je to hned znat

Myška 16.04.2016

Ahoj holky našla sem na internetu zajímavou věc. Ráda bych se zeptala co si o tom myslíte? Nejdřív sem se tomu musela smát, ale teď si říkám, že je to vlatsně dobrý nápad. Koukněte na to video co mají na webovkách www.poo-pourri.cz/

Anika Myška 01.05.2016

A co to vůbec je ta Poo Pourri?

Lili Anika 09.05.2016

Koukni na to video www.poo-pourri.cz je to parfém co se stříká do záchodu.

Anička Lili 30.05.2016

Lili parfém do záchodu? tomu nerozumím, proč by někdo stříkal parfém do záchodu, to máš spíš být nějaký osvěžovač ne?

Kiki Anička 31.05.2016

No kvůli image. Já Poo Pouri taky používám. Kamarádka se mi směje že dělám malou záchodovou revoluci. Je to dobrý pocit, když odcháíš třeba v nákupním středisku z toalety a za tebou s eline krásná vůně.

Jolana 11.04.2016

Nevím jestli můžu přispěv zrovna sem, ale chci se zeptat jaký máte kdo názor na obchod parfums.cz ? Objednáváte odtud někdo kosmetiku nebo jiné produkty?

Kopretinka Jolana 14.04.2016

Jsem jejich stááálou zákaznicí a nemůžu si stěžovat.Supr obchod s kvalitními výrobky:)

Kopretinka Jolana 14.04.2016

Jsem jejich stááálou zákaznicí a nemůžu si stěžovat.Supr obchod s kvalitními výrobky:)

Jolana Kopretinka 19.04.2016

Takže jste byla zatím vždycky spokojená? Já se co se týče eshopů snažím být dost opatrná ale tady mají fakt docela dobrý akce na některý věci a je tu i dost velký výběr

Eliška 10.04.2016

Ráda bych se zeptala na nakupování sportovních suplementů na internetů. Máte s tím dobré zkušenosti u takových věcí?

Cecilka Eliška 11.04.2016

Ano, nakupuji je normálně na internetu a bez problémů. ;-)

Barbucha26 20.03.2016

Zdravím objevila jsem firmu Cbdex co začala vyrábět doplňky stravy s cannabidiolem. Dá se říct, že u nás je to docela novinka. Puvodně jsem to koupila tetě protože to pomaha například při roztroušené skleroze. Po zvážení jsem si jeden z připravku koupila taky a používam ho na posílení imunity.... Hlavní je že to je bez thc, tudíž legální! Myslím, že by se to mohlo někomu hodit. Pro vice informaci ještě mužete kouknout na stránky www.cbdex.cz

Jitka 17.03.2016

Ahojky, kupoval jste někdo přes internet nábytek do bytu? Vyhlídli jsme si ložnici, ale nemáme zkušenost s dopravou a montáží.

Andrea Jitka 21.03.2016

Ahojky, my jsme si nábytek po netu koupili od Design Outlet a bylo vše v pořádku. Mohu doporučit jejich služby i kvalitu sortimentu. Byl to náš první pokus nakupovat nábytek takhle.

Věra Andrea 12.04.2016

...nákup nábytku přes net i nám vyhovoval. Bylo to velmi rychlé a spolehlivé! Ušetří to spoustu času. Teď sháníme bytové doplňky! Mají krásné kousky!!!

Jitka 17.03.2016

Ahojky, kupoval jste někdo přes internet nábytek do bytu? Vyhlídli jsme si ložnici, ale nemáme zkušenost s dopravou a montáží.

Vera 16.03.2016

Co koupe ortopedickych vlozek do bot na internetu, mate prosim nekdo zkusenost?

Kaja Vera 21.03.2016

Kupuju takove veci uz jedine na netu, da se to jednak sehnat za lepsi cenu a clovek sezene i dobry vyber

AničkaS 27.10.2015

Ahoj v pasáži Rokoko je zajímavý obchůdek s hračkami :-)

AnnaP AničkaS 30.10.2015

Tam to znám. Tam je firma Hras, tam sem loni na Vánoce byla na brigádě. Mají to tam fakt vymakaný. Letos tam jdu zase, už se moc těším.;-)

Monča AničkaS 17.11.2015

Moc ti děkuji za tip. A ty sama tam nakupuješ? Co bys mi doporučila?

Kristiiina Monča 22.11.2015

A pro ty co nejsou z Prahy?

Monča 23.10.2015

Ahoj maminky, sháním ehop s hračkami a kamenou prodejnou v Praze. Rozhodla sem se, že tyto Vánoce vybírám po internetu, abych ušetřila čas běháním po obchodech, ale chchi si to jít osobně vyuveznout a prohlédnout. Kdo má s čím dobré i špatné zkušenosti?:-D

Sandriskaa 27.07.2015

Taky nakupuji přes internet častěji než v kamenných prodejnách :D

StankaHoy 27.07.2015

Nakupuji přes internet často, už mě ani nebaví chodit do kamenných, jen pokud jdu najisto :D Naposledy jsem si přes urbanlux koupila tady ty miláčky http://www.urbanlux.cz/zeny/obuv/boty-na-klinku/jute-wedge-with-ankle-strap-lime.html

Klotylda 07.03.2015

Já mám fajn zkušenost s eshopem www.webus.cz objednala jsem si krásný set šperků a že je z čeho vybrat a ceny jsou super hlavně v obchůdku paní Lehoszikové, už jsem stánku podstčila manželovi tak doufám že ho to trkne a k narozkám něco vybere :-D

galie 25.02.2015

My to máme doma,a el dostali jsme to, takže netuším, kde taková body koupit :( Ráda bych pomohla, ale bohužel...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat