Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Saba

28. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 19. 12. 2017
Děkuji za tipy holky, já tu objednala tchýni k Vánocům něco málo.Je supr že prodávají tak velká balení

Díky za doporučení na eshop, objednala jsem si bylinky a docela velký balení ve slevě https://eshop.guaranaplus.cz/zvyhodnene-xl-baleni/guaranaplus-guarana-maca-mix-50-50-xl-baleni-400-kapsli

Neregistrovaná/ý - Eliška

22. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Šárka | 25. 12. 2017
Jasně, že se to dá řešir. Sama ale nevím, jaké jsou přesně podmínky, nám košile sedla :) Tak mrkni na ten jejich web, tam info najdeš :)

Holky, já jsem u Horký košile nakoupila na vánoce. Bohužel jsem velikost netrefila... Ale nic se neděje, normálně jsem košili zaslala zpět a dorazila mi nová, v té správné velikosti :) Takže se není čeho bát :)

Nikola1707

28. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Věra | 25. 12. 2017
Holky, poraďte prosím shop s opravdu kvalitní zrnkovou kávou? Děkuji moc!

Ve většině větších měst, je specializovaný obchůdek s kávou. Nevím odkud jsi, ale osobně moc ráda nakupuji v Brně, v Avionu. Je tam malý obchůdek, mají velký výběr, umí poradit a jsou moc ochotní :)

Kvetuska99

28. 12. 2017

kde levně a rychle koupit folie do faxu, tonery a inkousty?

Neregistrovaná/ý - Věra

25. 12. 2017

Holky, poraďte prosím shop s opravdu kvalitní zrnkovou kávou? Děkuji moc!

Neregistrovaná/ý - Šárka

25. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Dana | 13. 12. 2017
Ahoj, prosím tě, můžu se Tě zeptat...? Jak je to s tím, když koupím třeba jinou velikost? :( Dá se to nějak řešit? nemají nějaké lhůty? Košili chci dát k vánocům, tak abych něco neprošvihla :(

Jasně, že se to dá řešir. Sama ale nevím, jaké jsou přesně podmínky, nám košile sedla :) Tak mrkni na ten jejich web, tam info najdeš :)

Eliska744

24. 12. 2017

Ahojky všem, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenost s cashback portálem www.tipli.cz ? Spolupracují se spoustou e-shopů, ve kterých tak jako tak nakupuji a podle toho, co píšou, v některých případech vracejí opravdu hodně, tak by mě zajímalo, jestli tomu tak opravdu je :) Předem děkuju za odpovědi a přeji hezké svátky. :) Eliška

Neregistrovaná/ý - Jana

19. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Gerta | 12. 12. 2017
Já mám s doplňky z guaranaplus taky moc dobrou zkušenost. V tom eshopu je výběr a navíc na exoticherbs si o všem co se prodává můžu i něco přečíst na co to je a tak

Děkuji za tipy holky, já tu objednala tchýni k Vánocům něco málo.Je supr že prodávají tak velká balení

Neregistrovaná/ý - Inna

14. 12. 2017

Mohu doporucit jsem si ted objednala prirodni peeling ze stranek bodybescrub a je super!

Neregistrovaná/ý - Dana

13. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Šárka | 28. 11. 2017
Ahojky :) Kvalitní košile je podle mě skvělý nápad :) Hele, já kupuji tady, tak mkni taky :) https://horky-kosile.cz/ Krásné košile, kvalitné materiál, precizní zpracování...

Ahoj, prosím tě, můžu se Tě zeptat...? Jak je to s tím, když koupím třeba jinou velikost? :( Dá se to nějak řešit? nemají nějaké lhůty? Košili chci dát k vánocům, tak abych něco neprošvihla :(

Neregistrovaná/ý - Gerta

12. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 9. 12. 2017
Dobrý den, já tu občas objednávám. Za sebe můžu doporučit já jsem spokojená

Já mám s doplňky z guaranaplus taky moc dobrou zkušenost. V tom eshopu je výběr a navíc na exoticherbs si o všem co se prodává můžu i něco přečíst na co to je a tak

Neregistrovaná/ý - Jana

9. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Homolíková | 29. 11. 2017
Ségra se vyžívá v různých doplňcích stravy tak bych jí ráda něco pořídila, máte zkušenost s tímto eshopem někdo? http://www.guaranaplus.cz/

Dobrý den, já tu občas objednávám. Za sebe můžu doporučit já jsem spokojená

Neregistrovaná/ý - Homolíková

29. 11. 2017

Ségra se vyžívá v různých doplňcích stravy tak bych jí ráda něco pořídila, máte zkušenost s tímto eshopem někdo? http://www.guaranaplus.cz/

Neregistrovaná/ý - Šárka

28. 11. 2017

Neregistrovaná/ý - Zorka | 25. 10. 2017
No, já právě nad tou košilí taky přemýšlím...Myslím, že by to mohl skvělý dárek... Co myslíte? Hodí se to? :)

Ahojky :) Kvalitní košile je podle mě skvělý nápad :) Hele, já kupuji tady, tak mkni taky :) https://horky-kosile.cz/ Krásné košile, kvalitné materiál, precizní zpracování...

Neregistrovaná/ý - Zorka

25. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Verča | 17. 10. 2017
No, já tam teď tu košili Eterna koupím, protože v OnaDnes je na to sleva 300 :) a to je pak pěkná cena už :)

No, já právě nad tou košilí taky přemýšlím...Myslím, že by to mohl skvělý dárek... Co myslíte? Hodí se to? :)

Neregistrovaná/ý - Verča

17. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 21. 8. 2017
Ahoj všem :) Zajímalo by mě, zda je tu někdo, kdo nakupuje u Kravaťáka (nebo na jeho webu www.kravatak.cz)? Jeho nabídka nežehlivých košil Eterna se mi moc líbí, ale ráda bych znala ještě pár názorů... Děkuji!

No, já tam teď tu košili Eterna koupím, protože v OnaDnes je na to sleva 300 :) a to je pak pěkná cena už :)

Neregistrovaná/ý - Lady

26. 9. 2017

My zase pořídili už teď dárek na Vánoce, tady to vozítko http://www.steptwo.cz/step2-vozitko-buggy-whisper-modre/

Neregistrovaná/ý - Radka

26. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - Zola | 30. 8. 2017
Ahojky,já moc nakupování přes internet neholduju to si radši zajedu do Freeportu na pořádné nákupy :))

Souhlasím s váma, nejlepší si věci pěkně prohlídnout zblízka a případně osahat. Do Freeportu jezdím taky ráda

Neregistrovaná/ý - ema

1. 9. 2017

Nakupuji v Lidlu, mají levné oblečení a je pěkné. Akorát v pondělí a ve čtvrtek to je docela boj, něco ukořistit. Některé ženy jsou jak smysluzbavené :) Hledám si to na netu. Moje oblíbená stránka je www.roboletaky.cz, kde je to elektronicky.

Neregistrovaná/ý - Zola

30. 8. 2017

Ahojky,já moc nakupování přes internet neholduju to si radši zajedu do Freeportu na pořádné nákupy :))

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Pikantní dušené čínské zelí

Pikantní dušené čínské zelí

0 hlasů
40min 304 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí kousky na šalotkách

1 hlas
1h a 25min 333kJ 140 Kč

Kuřecí maso pečené se šalotkou a jablky.

Jogurtová indická polévka s rýží

0 hlasů
35min 350kJ 80 Kč

Pikantní, kořeněná jogurtová indická polévka. Skvělá volb...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více