Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Alka

10. 4. 2018

Pěkný den, prosím o vaše názory... Jak se tváříte na nákup oblečení přes internet? Jde mi konkrétně o koupi košile a řešení špatně zvolené velikosti... Můžete mi prosím zároveň doporučit spolehlivý shop? Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Míša

10. 4. 2018

Cus všem! Hele, potřebuji poradit... Mamka je milovník čokolády a já bych ji ráda udělala radost nějakým kvalitním kouskem... Kam zajít, nebo kde koupím?

Neregistrovaná/ý - Betty

10. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Minnie mouse | 25. 3. 2018
kdo z vás rád nakupuje přes internet, za sebe mužu doporičit skvělý eshop s oblečením dedoles.sk,dedoles.cz bezkonkurenčne nejlepší eshop s oblečením a doplnky

No s těma doplňkama... Já jem teď byla moc mile překvapená nabídkou shopu nejleginy. V nabídce mají kabelky guess. Mají krásný výběr a ceny uplne super!

Neregistrovaná/ý - Darja

11. 4. 2018

Holky a co parfémy? Máte nějaký ověřený e-shop?

Neregistrovaná/ý - Elaa

13. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Darja | 11. 4. 2018

Nejlepší notino.cz!

Neregistrovaná/ý - Martina

13. 4. 2018

nejlepší je nakupovat modu přímo v obchodě kde si to zkusíš. Osobně bych se bála kupovat naslepo.

Neregistrovaná/ý - Simonka

14. 4. 2018

Holky, máte některá doma ty pěnové puzzlíky na zem? Jedny bych chtěla vyzkoušet. Kde jste vybírali, aby jste měli jistotu, že budou pro dítě zdravotně nezávadné a hned se neroztrhají?

Neregistrovaná/ý - Elen

15. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Simonka | 14. 4. 2018
Holky, máte některá doma ty pěnové puzzlíky na zem? Jedny bych chtěla vyzkoušet. Kde jste vybírali, aby jste měli jistotu, že budou pro dítě zdravotně nezávadné a hned se neroztrhají?

Máme doma tyto velké https://penovepuzzle.cz/cs/penove-koberce-8-mm/2-penovy-koberec-maxi-24-8595241200385.html vybarala jsem místo koberce a drží ám dobře. Normálně je také oplachuji, udržují se mi lépe, jak běžný koberec.

Neregistrovaná/ý - Soona

17. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Darja | 11. 4. 2018

Ahoj, doporučuji notino.cz, pokud jsi z Brna, Prahy nebo Ovy, mají i kamenné prodejny!

22. 4. 2018

Týjo, ty jsou fakt maxi velké. :D :D Je pravda, že koberec prostě nevyperu nebo tak dobře nevyčistím. Líbí se mi, že mají i náhradní díly. Je hodně potřeba ty náhradní díly dokupovat?

Neregistrovaná/ý - Simona

22. 4. 2018

Ahoj chci se zeptat kde nakupujete kvalitní kosmetiku pro svoji rodinu?

Neregistrovaná/ý - Darja

23. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Soona | 17. 4. 2018
Ahoj, doporučuji notino.cz, pokud jsi z Brna, Prahy nebo Ovy, mají i kamenné prodejny!

Holky díky za doporučení. Ten obchod znám jen z reklam, ale nikdy jsem tam nenakupovala. Tak se na to kouknu !

Neregistrovaná/ý - Jarmila

23. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Soona | 17. 4. 2018

Notino.cz

Neregistrovaná/ý - Justyna

23. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 13. 4. 2018
nejlepší je nakupovat modu přímo v obchodě kde si to zkusíš. Osobně bych se bála kupovat naslepo.

oblečení, doplňky, šperky nejen pro sebe, ale i děti nakupuji na dedoles.cz/dedoles.sk a všechny věci jsou super. Oblečení a všechno je kráasné, originální .Velká spokojenost.

Neregistrovaná/ý - vanesa

26. 4. 2018

raději mám nakupování v obchodě, kde si to mužu hned i zkusit, ruzne kombinovat a podobně. A samozřejmě vždycky si koupím i něco navíc :)

Neregistrovaná/ý - Elen

28. 4. 2018

Ano dají. Už jsem jeden měnila. Sice je to fakt kvalitní materiál. Ale když na to děti vezmou nůžky. :D :D Můžeš dokoupit jednotlivé díly i pro rozšíření velikosti.

29. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Elen | 28. 4. 2018
Ano dají. Už jsem jeden měnila. Sice je to fakt kvalitní materiál. Ale když na to děti vezmou nůžky. :D :D Můžeš dokoupit jednotlivé díly i pro rozšíření velikosti.

Vidím, že jsou ty koberce vyrobeny v EU. Takže žádný dovoz z Asie, jak v jiných hračkářstvích.

Neregistrovaná/ý - Renata

30. 4. 2018

Berete při cvičení nějaké doplňky? Dívala jsem se že svět zdraví nějaké nabízí a zaujalo mě že jsou na přírodní bázi..ale nevím kde je můžu koupit?

Neregistrovaná/ý - Gabriela

2. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 30. 4. 2018
Berete při cvičení nějaké doplňky? Dívala jsem se že svět zdraví nějaké nabízí a zaujalo mě že jsou na přírodní bázi..ale nevím kde je můžu koupit?

Ty doplňky se dají koupit v jejich eshopu http://www.eshop-svet-zdravi.cz/

Neregistrovaná/ý - Liběna

2. 5. 2018

Zkoušeli jste někdy oslovit cateringovou firmu při přípravě nějaké velké události? Narazila jsem na internetu na tuto https://www.incatering.cz/

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Polévka s pórkem a žampiony

Polévka s pórkem a žampiony

11 hlasů
20min 231 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bleskové těstoviny

20 hlasů
25min 758kJ 65 Kč

Připravíte je ze surovin, které máte doma a chutná več...

Polévka z brokolice se sýrem

16 hlasů
35min 244kJ 85 Kč

Sytá, vynikající krémová polévka.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více