Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - adrinaa

12.12.2013

Já eshopum neholduji a když už, tak spíš elektro. Ale oblečení a doplňky nakupuji normálně vbutiku.Jednou za čas zajedu na Freeport na Hatě a tam si udělám pokaždé slušné zásoby :D, většinou jde o celodení výlet

Neregistrovaná/ý - Martina

02.09.2014

Ahoj pokud jde o dámské boty a kabelky tak mám dobrou skušenost s http://www.sirory.cz/ zatím pokaždé (2x) supr spokojenost.

Holky nechci zakládat novou diskuzi a proto přišpívám tady do této založené, ale chci se Vás zeptat, jaký máte názor na pořízení dárkového koše přes eshop? Je to rozumné? Máte s tím nějakou zkušenost? Došel Vám koš v pořádku?

Ahoj, osobní zkušenost s tím nemám, ale s kamarádkou jsem pomáhala vybírat z darkovna.com a neříkala nic o tom, že by ji to došlo v nepořádku :)

tak to my na hory moc nejezdíme spiš někam dop tepla oba jsme s přítelem zmrzlíci a nakráčet si to do hor by nas asi uplně zabilo :D. Ale až se vyplacnu na sluničko třeba v Dubai kam se zrovna chystame teď v unoru tak na to už se těším! :)

Neregistrovaná/ý - Katy

24.01.2015

Ahoj zařizuju si byt a mám v plánu pořídit si takový ten velký sedací vak, ale nechci nic podcenit tak se na vás obracím jestli máte doma vak tak odkud a jak jste s ním spokojení. Nechci si koupit nějaky levný šmečko z nekvalitního materiálu :)

Neregistrovaná/ý - Vendy

25.01.2015

Já bych řekla že nejlepši je asi bavlněny potah ten se dá v klidu vyprat no a nebo klasika z nylonu ten pravda býva asi nejodolnějši a koženka je pro domacnost se zviřetem ale i malým ditětem na nic. Jednou za čas vyměníš nápln, a když se zašpiny tak hadřikem očistiš nic vic nic min :) mužu doporučit fatboy.cz

Takže ta Darkovna si myslíš že je dobrá jo? Schválně se na tu stránku podívám, když už do toho investuji, tak chci at to vypadá hezky.

Neregistrovaná/ý - Kalien

25.02.2015

Ahoj holky, nevíte někdo, kde bych sehnala body pro mimčo s takovým tím vtipným potiskem? Viděl ajsem to na jednom dítku a hrozně se mi to líbí :D

Neregistrovaná/ý - galie

25.02.2015

My to máme doma,a el dostali jsme to, takže netuším, kde taková body koupit :( Ráda bych pomohla, ale bohužel...

Neregistrovaná/ý - Klotylda

07.03.2015

Já mám fajn zkušenost s eshopem www.webus.cz objednala jsem si krásný set šperků a že je z čeho vybrat a ceny jsou super hlavně v obchůdku paní Lehoszikové, už jsem stánku podstčila manželovi tak doufám že ho to trkne a k narozkám něco vybere

Nakupuji přes internet často, už mě ani nebaví chodit do kamenných, jen pokud jdu najisto :D Naposledy jsem si přes urbanlux koupila tady ty miláčky http://www.urbanlux.cz/zeny/obuv/boty-na-klinku/jute-wedge-with-ankle-strap-lime.html

Taky nakupuji přes internet častěji než v kamenných prodejnách :D

Neregistrovaná/ý - Monča

23.10.2015

Ahoj maminky, sháním ehop s hračkami a kamenou prodejnou v Praze. Rozhodla sem se, že tyto Vánoce vybírám po internetu, abych ušetřila čas běháním po obchodech, ale chchi si to jít osobně vyuveznout a prohlédnout. Kdo má s čím dobré i špatné zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - AničkaS

27.10.2015

Ahoj v pasáži Rokoko je zajímavý obchůdek s hračkami

Neregistrovaná/ý - AnnaP

30.10.2015

Neregistrovaná/ý - AničkaS | 27.10.2015

Tam to znám. Tam je firma Hras, tam sem loni na Vánoce byla na brigádě. Mají to tam fakt vymakaný. Letos tam jdu zase, už se moc těším.

Neregistrovaná/ý - Monča

17.11.2015

Neregistrovaná/ý - AničkaS | 27.10.2015

Moc ti děkuji za tip. A ty sama tam nakupuješ? Co bys mi doporučila?

Neregistrovaná/ý - Monča | 17.11.2015
Moc ti děkuji za tip. A ty sama tam nakupuješ? Co bys mi doporučila?

A pro ty co nejsou z Prahy?

Neregistrovaná/ý - Vera

16.03.2016

Co koupe ortopedickych vlozek do bot na internetu, mate prosim nekdo zkusenost?

Neregistrovaná/ý - Jitka

17.03.2016

Ahojky, kupoval jste někdo přes internet nábytek do bytu? Vyhlídli jsme si ložnici, ale nemáme zkušenost s dopravou a montáží.

Kvůli promiskuitě přibývá mužů s rakovinou penisu

Dušené jehněčí s mangem

Dušené jehněčí s mangem

8 hlasů
1h a 30min 558 kJ 330 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rýžový nákyp

12 hlasů
40min 466kJ 75 Kč

Nákyp se sušeným ovocem.

Těstovinový salát s lososem

18 hlasů
40min 536kJ 110 Kč

Lahodný, lehký a jemný těstovinový salát.

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více