Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

adrinaa 12.12.2013

Já eshopum neholduji a když už, tak spíš elektro. Ale oblečení a doplňky nakupuji normálně vbutiku.Jednou za čas zajedu na Freeport na Hatě a tam si udělám pokaždé slušné zásoby :D, většinou jde o celodení výlet

Eliška adrinaa 17.07.2018

kdyby některá z vás měla problémy s klouby tak doporučuji z vlastní zkušenosti kupovat přípravek TripleBlend, mě velice pomohl(kupovala jsem na www.alavis.cz)

Martina 02.09.2014

Ahoj pokud jde o dámské boty a kabelky tak mám dobrou skušenost s http://www.sirory.cz/ zatím pokaždé (2x) supr spokojenost. <3 <3:-)

Holky nechci zakládat novou diskuzi a proto přišpívám tady do této založené, ale chci se Vás zeptat, jaký máte názor na pořízení dárkového koše přes eshop? Je to rozumné? Máte s tím nějakou zkušenost? Došel Vám koš v pořádku?

Stanka225 23.01.2015

Ahoj, osobní zkušenost s tím nemám, ale s kamarádkou jsem pomáhala vybírat z darkovna.com a neříkala nic o tom, že by ji to došlo v nepořádku :)

Petra.sek 24.01.2015

tak to my na hory moc nejezdíme spiš někam dop tepla oba jsme s přítelem zmrzlíci a nakráčet si to do hor by nas asi uplně zabilo :D. Ale až se vyplacnu na sluničko třeba v Dubai kam se zrovna chystame teď v unoru tak na to už se těším! :)

Katy 24.01.2015

Ahoj zařizuju si byt a mám v plánu pořídit si takový ten velký sedací vak, ale nechci nic podcenit tak se na vás obracím jestli máte doma vak tak odkud a jak jste s ním spokojení. Nechci si koupit nějaky levný šmečko z nekvalitního materiálu :)

Vendy 25.01.2015

Já bych řekla že nejlepši je asi bavlněny potah ten se dá v klidu vyprat no a nebo klasika z nylonu ten pravda býva asi nejodolnějši a koženka je pro domacnost se zviřetem ale i malým ditětem na nic. Jednou za čas vyměníš nápln, a když se zašpiny tak hadřikem očistiš nic vic nic min :) mužu doporučit fatboy.cz

Takže ta Darkovna si myslíš že je dobrá jo? Schválně se na tu stránku podívám, když už do toho investuji, tak chci at to vypadá hezky.

Kalien 25.02.2015

Ahoj holky, nevíte někdo, kde bych sehnala body pro mimčo s takovým tím vtipným potiskem? Viděl ajsem to na jednom dítku a hrozně se mi to líbí :D

galie 25.02.2015

My to máme doma,a el dostali jsme to, takže netuším, kde taková body koupit :( Ráda bych pomohla, ale bohužel...

Klotylda 07.03.2015

Já mám fajn zkušenost s eshopem www.webus.cz objednala jsem si krásný set šperků a že je z čeho vybrat a ceny jsou super hlavně v obchůdku paní Lehoszikové, už jsem stánku podstčila manželovi tak doufám že ho to trkne a k narozkám něco vybere :-D

StankaHoy 27.07.2015

Nakupuji přes internet často, už mě ani nebaví chodit do kamenných, jen pokud jdu najisto :D Naposledy jsem si přes urbanlux koupila tady ty miláčky http://www.urbanlux.cz/zeny/obuv/boty-na-klinku/jute-wedge-with-ankle-strap-lime.html

Sandriskaa 27.07.2015

Taky nakupuji přes internet častěji než v kamenných prodejnách :D

Monča 23.10.2015

Ahoj maminky, sháním ehop s hračkami a kamenou prodejnou v Praze. Rozhodla sem se, že tyto Vánoce vybírám po internetu, abych ušetřila čas běháním po obchodech, ale chchi si to jít osobně vyuveznout a prohlédnout. Kdo má s čím dobré i špatné zkušenosti?:-D

AničkaS 27.10.2015

Ahoj v pasáži Rokoko je zajímavý obchůdek s hračkami :-)

AnnaP AničkaS 30.10.2015

Tam to znám. Tam je firma Hras, tam sem loni na Vánoce byla na brigádě. Mají to tam fakt vymakaný. Letos tam jdu zase, už se moc těším.;-)

Monča AničkaS 17.11.2015

Moc ti děkuji za tip. A ty sama tam nakupuješ? Co bys mi doporučila?

Kristiiina Monča 22.11.2015

A pro ty co nejsou z Prahy?

Vera 16.03.2016

Co koupe ortopedickych vlozek do bot na internetu, mate prosim nekdo zkusenost?

Kaja Vera 21.03.2016

Kupuju takove veci uz jedine na netu, da se to jednak sehnat za lepsi cenu a clovek sezene i dobry vyber

Jitka 17.03.2016

Ahojky, kupoval jste někdo přes internet nábytek do bytu? Vyhlídli jsme si ložnici, ale nemáme zkušenost s dopravou a montáží.

Jitka 17.03.2016

Ahojky, kupoval jste někdo přes internet nábytek do bytu? Vyhlídli jsme si ložnici, ale nemáme zkušenost s dopravou a montáží.

Andrea Jitka 21.03.2016

Ahojky, my jsme si nábytek po netu koupili od Design Outlet a bylo vše v pořádku. Mohu doporučit jejich služby i kvalitu sortimentu. Byl to náš první pokus nakupovat nábytek takhle.

Věra Andrea 12.04.2016

...nákup nábytku přes net i nám vyhovoval. Bylo to velmi rychlé a spolehlivé! Ušetří to spoustu času. Teď sháníme bytové doplňky! Mají krásné kousky!!!

Barbucha26 20.03.2016

Zdravím objevila jsem firmu Cbdex co začala vyrábět doplňky stravy s cannabidiolem. Dá se říct, že u nás je to docela novinka. Puvodně jsem to koupila tetě protože to pomaha například při roztroušené skleroze. Po zvážení jsem si jeden z připravku koupila taky a používam ho na posílení imunity.... Hlavní je že to je bez thc, tudíž legální! Myslím, že by se to mohlo někomu hodit. Pro vice informaci ještě mužete kouknout na stránky www.cbdex.cz

Eliška 10.04.2016

Ráda bych se zeptala na nakupování sportovních suplementů na internetů. Máte s tím dobré zkušenosti u takových věcí?

Cecilka Eliška 11.04.2016

Ano, nakupuji je normálně na internetu a bez problémů. ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat