Diskuse na téma Kolagen tipy

Ahoj, uvažuju o zařazení kolagenu, pročítala jsem různé diskuze, ale je toho moc… Jaký je rozdíl mezi savčím a mořským kolagenem, a který vám funguje líp? A je to vůbec potřeba?

Karla 14.06.2023

Já jsem se rozhodla pro savčí kolagen protože je složením bližší lidskému. Každopádně i z důvodu posílení kostí a kloubů, protože sportuji a trpím na bolesti kloubů, první výsledky taky po cca 8mi týdnech užívání, na vlasech to pozorouju nejvíc.

miška4 Karla 16.06.2023

Díky moc. A kupovala si od jakýho výrobce?

Karla Karla 18.06.2023

Užívám hydrolyzovaný kolegan od KK kolagen. Střídám příchutě, zatím nejlepší příchuť citron a pomeranč.

Jaruškaa1 01.12.2023

Já si kupuju živý kolagen Face a živý kolagen v kapslích Invita skin beauty od Nezestarni.cz. Je to něco úplně jiného než obyčejný kolagen, účinkuje to o tolik víc, že jsem ani nemohla věřit tomu jak jsem díky tomu omládla :) pomohlo mi to hodně i na klouby a mám i hezčí vlasy a pevnější nehty :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:59
197 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat