Diskuse na téma krosny

Dobrý den. Je tu někdo, kdo má zkušenost s krosnami husky? Dostala jsem k Vánocům dárkový husky poukaz a moje stará krosna už je trochu pro ostudu, tak bych si asi vybírala tam. Máte vytypovanou nějakou konkrétní? Děkuju

Bety 26.05.2017

podle jakých kritérií vybíráte batoh pro prcka? :)

Uršula 17.05.2017

Dobrý den, máte vyzkoušené nějaké aktovky které nestojí jmění a jsou vhodné pro dětská záda?:-P

Lejka Uršula 20.05.2017

my mame tuto http://www.thebag.cz/produkt/studentsky-batoh-satch-hip-flip/

katka 13.05.2017

ja thebag.cz znam. co mas v planu koupit?

jaja 24.04.2017

a nezna zde nekdo batohy z thabag.cz?

Laugher 08.04.2017

Ve Sportisimu jsou kvalitní krosny

Baňka 22.11.2016

Pěkný den, potřebuji radu. Přítel si přeje k vánocům batoh na túray. Můžete prosím dporučit shop, kde vych h´mohla vybrat? P.S.: cenově tak, aby mi zbylo i na další dárky ;) Díky

Lucik Baňka 23.11.2016

Zkuste se podívat na nej kufry :) Tam mají pěkné, kvalitní a hlavně cenově dostupné věci :)

Jitka Baňka 06.12.2016

Mohu doporučit shop nejkufry. My od tam máme super batoh www.nejkufry.cz/eshop/2121/batoh-travelite-basics-daypack-xl-6905-10

Petra Jitka 11.12.2016

Je ten batoh kvalitní? Vydrží?

Kristuš 14.01.2014

Ahoj. Já doporučuju tuhle=) http://www.huskycz.cz/batoh-expedicni-giro-60l-cervena-d2559.html. Příjemně se nosí a i když táhneš víc věcí, tak netlačí do zad, což mě pro mě dost důležitý.

Jirka Kristuš 08.12.2016

No, tak s ohledem na cenu a kvalitu taky doporučuji nej kufry!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat