Diskuse na téma kamera do auta

24. 01. 2014 | Prosím o radu

ahoj holky, když jsem včera jela k mamce na návštěvu, tak mi někdo na parkovišti drbl do auta a mam v háji předek :/ tak si chci koupit kameru do auta a vás se tady chci zeptat, poprosit o radu, jestli nevíte o nějaké dobré, která je i cenově výhodná… byla bych ráda. Nerada bych zase příště přišla k autu a viděla, jak ho mám dorasované :/ děkuji vám za zapojení do diskuse…

Barbucha26 23.02.2015

Taky si myslím jeden nikdy neví.

Marobud 23.02.2015

Ahoj já jsem si k narozeninám udělal radost a koupil jsem si do auta tuto http://www.aaron.cz/produkty/aee-truecam-a5. JE lepší to na palubce mit, myslím že při dopravnich kolizich to mnohdy muže pomoct

Barbucha26 20.02.2015

Tak plní to učel zatím jsem ji nepotřebovala ale určitě je dobré takovou věc v dnešní době v autě mít.

Luculus 17.02.2015

A jak jsi s ni spokojena? Taky se po nejaké kameře do auta poohližím takže nepohrdnu žádnou recenzi

Barbucha26 18.10.2014

ahoj mě přítel pořídil do auta tady tenhle model http://www.1obchod.com/products/kamera-do-auta-s-nocnim-videnim/ Pořidili sme ji právě proto abychom se taky nemuseli s někym dohadovat jestli to byla nebo nebyla jeho vina.

Tichavka 13.04.2014

Tak co, jak funguje kamerka v autě? Jsi spokojená? Doufám že jo,jinak by mě mrzelo, že moje doporučení nevyšlo dobře ;)

Sandriskaa Tichavka 16.04.2014

Ahoooojec no tak už ji mám doma, teda vlastně už ji nemám doma, ale nainstalovanou v autě a docela pohoda mi přijde ;) jo jako splnila to co jsem od ní očekávala, takže pohoda. Jinak doporučení teda vyšlo dobře ;) jsem spokojená. Funguje, nezasekává se a všechno je tak jak psali a dali ;) takže zklamání není žádné, už jen aby nějakou tu dobu vydržela ;)

Sandriskaa 23.02.2014

Děkuji že pořád přispíváte a radíte co a jak… jinak jsem koukala na tu kameru a5 a je teda zajímavá, ale asi bych spíš byla pro tu a3, protože si uplně nejsem jistá jestli budu potřebovat GPS

Tichavka Sandriskaa 20.03.2014

No to se musíš rozhodnout sama jestli budeš potřebovat gpsku nebo ne ;) já si myslím, že se vždycky hodí…jak jsem psala my máme a5tku a jsme spokojení, ale myslím si že ta a3ka taky nebude špatná ;)

Sandriskaa Tichavka 21.03.2014

Jo jo, přemýšlím a jsem rozhodnutá pro truecam a5, když už do toho vložím tolik peněz, tak i s gpskou :D už jen doufám, že kamera bude dobře fungovat a nebudou s ní žádné problémy. Tak ji mám objednanou a už můžu jen čekat jak dorazí úspěšně ke mně domů ;) a děkuji za rady a pomoc a holky ;)

Tichavka Sandriskaa 21.04.2014

Tak to jsem moc ráda, že už ji máš a že je v autě a splnila tvé očekávání ;) a hlavně jsem ráda za mé doporučení, že z toho nejsi zklamaná ;) to by mě mrzelo… a snad vydrží, tak to je dobře, to jsem ráda že je spokojenost ;)

Tichavka 22.02.2014

No a my s Petrem máme tu novější variantu a to truecam a5 a taky jsme spokojení. Je teda dražší než a3, ale zase je o něco víc vymakanější ;) taky je v češtině, lehce se ovládá, má funkci nekonečného cyklického nahrávání a spoustu dalších vychytávek, však se koukni ;) http://www.truecam.cz/obsahy-baleni/true-cam-a5-obsah-baleni/truecam-a5-2/

adelaida27 20.02.2014

Ahoj holky my s mužem máme kameru truecam a3 a jsme spokojení. Byla levná, dobře se ovládá a je hlavně v češtině ;) takže já doporučuji truecam a3 ;)

ivan 17.02.2014

Na aukru jí máš asi za 700+8G karta asi za 400,tj 8 hod.záznamu.Ivan

Sandriskaa 16.02.2014

No kamera by hlavně měla být v češtině Ať se v ní vyznám ;) a taky bych byla ráda jestli je to vůbec možné aby tam gpseka ;) jinak LUCKO děkuji za odkaz, koukala jsem na něj a zatím to vypadá jako nejslibnější kamera do auta, kterou jsem viděla ;) máte ještě někdo prosím nějaký ten tip?

Honza 29.01.2014

Panebože jsme někde v Rusku aby jste měli kamery, kterými mimo jiné porušujete vyhlášku jelikož jsou vesměs ve výhledu řidiče? Nehledě na to, to chceš mít tu kameru pořád zapnutou když odejdeš od auta a samozřejmě i za jízdy? To by mě zajímalo kam a jak to budeš ukládat... Je to pitomost....

Lucka 27.01.2014

Tak zkus tuhle já ji koupila přímo tajik v tom obchodě a jsem s ní úplně spokojená a manžel má takovou i v kamionu http://lastronics.eu/sportovni-kamery/1031-palubni-kamera-e07-cz-menu-modra.html je buďto černá nebo modrá

Tichavka 25.01.2014

Ahojky, my s Petrem jsme si taky do auta pořídili kameru, protože už nás nebavilo se pořád při problémech ohledně auta ať už na parkovišti nebo na dálnici či kde… otravovat s lidma. Prostě je to natočené na kameře a basta ;) rozhodně je to dobrý nápad si koupit kameru do auta… My když jsme si ji kupovali tak nás vyšla na nějaký tři tisíce a něco k tomu a neměnili bychom… kolik seš ochotná dát za kameru? Na netu určitě najdeš spoustu auto kamer…

Sandriskaa Tichavka 26.01.2014

Jo, taky si myslím, že je kamera důležitá. No maximálně chci do ní investovat tři tisíce. Na netu jich najdu spousty to je pravda, ale nevyznám se v tom, která je dobrá a která ne…

Tichavka Sandriskaa 29.01.2014

Tak to je v pohodě za tři tisíce seženeš luxusní kameru do auta ;) no a co všechno by měla splňovat ta kamera? To je taky docela důležité při koupi…

alien Tichavka 21.02.2014

:-P kamera se v autě vyplatí,ale nechápu, o čem tu píšete.Mám kameru víc než rok.Pracuje bez nějaké karty na ukládání dat.Je to záznam na "smičce" který se po krátkém časovém úseku maže a tak to jde stále dokola:-P Když budete mít nehodu,tak se vypne,nebo ji vypnete a máte důkaz.O tom to je a k tomu to slouží.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat