Diskuse na téma Vyhazov z práce

19. 07. 2023 | Prosím o radu

Dobrý den, nevím zda jste to někdo již řešily, nastoupila jsem po mateřšké zpět do práce a vedoucí na mě vyrukoval s výpovědí. Vůbec nevím co mám dělat, moje místo zrušené není, na MD mě vyhodit nemohl, takže to udělal ihned po návratu do práce. Jsem naštvaná a frustrovaná a nevím co dělat, nic jsem neprovedla a myslím že to není platný, ale nevím co s tím. :(

Majka 25.07.2023

Zdravím, řešila jsem obdobný problém s kamarádkou, stalo se jí to stejné, defacto beze slova po návratu z práce po PN dostala vyhazov. Podle nás naprosto neoprávněný, nakonec jsme našli na netu firmu Neplatny vyhazov a obratily jsem se na ně. Bezplatně jí zkontrolovali výpověď, vše prověřily a nakonec zaměstnavatel ustoupil, jelikož kamarádka vyrukovala s právníkem a to už se panu zaměstnavateli nelíbilo. . Dost jí tenkrát se vším pomohli. Tak zkuste. :)

evinamaluska Majka 10.08.2023

Děkuji za radu. O této firmě jsem ještě neslyšela a můžu se zeptat jak je to cenově? Takže jediná možnost je řešit to přes soud? :(

Majka Majka 22.08.2023

Poradenství a posouzení máte zdrama. Defacto ano, pokud by to šlo soudním sporem, platíte vše až procentuálním podílem z vyhrané částky. Ale to je vždy individuální, podle výše částky. Tady se dozvíte co potřebujete https://neplatnyvyhazov.cz/. Určitě bych je kontaktovala, oni Vám vše hezky vysvětlí, nemáte se čeho bát. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat