Diskuse na téma Vyhazov z práce

19. 07. 2023 | Prosím o radu

Dobrý den, nevím zda jste to někdo již řešily, nastoupila jsem po mateřšké zpět do práce a vedoucí na mě vyrukoval s výpovědí. Vůbec nevím co mám dělat, moje místo zrušené není, na MD mě vyhodit nemohl, takže to udělal ihned po návratu do práce. Jsem naštvaná a frustrovaná a nevím co dělat, nic jsem neprovedla a myslím že to není platný, ale nevím co s tím. :(

Majka 25.07.2023

Zdravím, řešila jsem obdobný problém s kamarádkou, stalo se jí to stejné, defacto beze slova po návratu z práce po PN dostala vyhazov. Podle nás naprosto neoprávněný, nakonec jsme našli na netu firmu Neplatny vyhazov a obratily jsem se na ně. Bezplatně jí zkontrolovali výpověď, vše prověřily a nakonec zaměstnavatel ustoupil, jelikož kamarádka vyrukovala s právníkem a to už se panu zaměstnavateli nelíbilo. . Dost jí tenkrát se vším pomohli. Tak zkuste. :)

evinamaluska Majka 10.08.2023

Děkuji za radu. O této firmě jsem ještě neslyšela a můžu se zeptat jak je to cenově? Takže jediná možnost je řešit to přes soud? :(

Majka Majka 22.08.2023

Poradenství a posouzení máte zdrama. Defacto ano, pokud by to šlo soudním sporem, platíte vše až procentuálním podílem z vyhrané částky. Ale to je vždy individuální, podle výše částky. Tady se dozvíte co potřebujete https://neplatnyvyhazov.cz/. Určitě bych je kontaktovala, oni Vám vše hezky vysvětlí, nemáte se čeho bát. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

406 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
88 Příspěvků
Poslední příspěvek 10.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat