Diskuse na téma Posilovna v Brně

16. 09. 2023 | Hubnutí

Ahoj, chtěla bych začít cvičit. Poradíte nějakou dobrou posilovnu v Brně? Děkuji

Katka 25.01.2024

Zonko mám ráda jako málokterou posilovnu v Brně, fajn personál, kvalitní stroje a lekce na kterých jsem byla taky super. Nemůžu teda vynechat relax zonu, tam zajděte.

Sandriskaa 29.09.2023

Hezký večer, posilovna zone4you v Krpoli. Mám to tam ráda, hezký prostředí, dobrý stroje, čistý. Výhodný členství přímo na míru. Tady odkaz: https://zone4you.cz/

Sona33 Sandriskaa 25.11.2023

Tam chodim :) Na co chodíš ty? Já na hiit a 1x týdne na stroje. Jaké členství máš prosim? Váhám nad tím.

KajkaNavr Sandriskaa 26.03.2024

Nikdy jsem tam ještě nebyla, jak je to prosím s členstvím? Kolik stojí na měsíc, co doporučíte? Díky

Tichavka 27.09.2023

Už jste chodila do posilovny? Nebo máte zkušenost se stroji? Doporučím prvně oslovit trenéra pro seznámení se s prostředím. Mnozí dělají cviky spatne a muže to zapříčinit problémy.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat