Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Marcy

1. 12. 2019

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, kde se dá koupit kvalitní pánská taška přes rameno vhodná na každodenní nošení do práce? Ráda bych koupila kvalitu, ale nechci tam nechat zase moc peněz…

Neregistrovaná/ý - Boženka

29. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Marcela | 23. 11. 2019
Zdravím, potřebuji nutně nechat udělat testy otcovství. Máte zkušenost s těmi domácími?

Marcelko zkuste se podívat na dnacenter.cz

Neregistrovaná/ý - Marcela

23. 11. 2019

Zdravím, potřebuji nutně nechat udělat testy otcovství. Máte zkušenost s těmi domácími?

Neregistrovaná/ý - Olga

19. 11. 2019

Jezdíte v zimě na dovolené?

Neregistrovaná/ý - Bětuš

8. 11. 2019

Já sem tu v červnu objednávala cestovní kufr a s tím maximální spokojenost

Neregistrovaná/ý - Magda

29. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 21. 10. 2019
Ahoj, nemate prosim nekdo zkusenosti s nejakou erotickou pomuckou? dekuji moc

Ja mam velmi dobre zkusenosti se stimulatorem klitorisu a jsem s tim velmi spokojena. :)

Neregistrovaná/ý - Zuzka

27. 10. 2019

Chci dát bráchovi k Ježíškovi nový batoh, pořád někde výletí tak mě napadlo že by mu mohlo udělat radost tohle.. Nevím ale kam po něm mrknout, chci aby byl kvalitní ať mu taky nějakou dobu vydrží

Neregistrovaná/ý - Jana

21. 10. 2019

Ahoj, nemate prosim nekdo zkusenosti s nejakou erotickou pomuckou? dekuji moc

Neregistrovaná/ý - Denysa

15. 10. 2019

Kam jít v Praze pro kvalitní tašku na notebook ?

Neregistrovaná/ý - Eliška

4. 10. 2019

Ahoj, já jsem teď narazila na tento web https://www.different.cz/ a prohlížím jejich nabídku a mají tam přesně to, co hledáš. Super tašky na každodenní nošení za svělou cenu.

Neregistrovaná/ý - Marcy

4. 10. 2019

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, kde se dá koupit kvalitní pánská taška přes rameno vhodná na každodenní nošení do práce? Ráda bych koupila kvalitu, ale nechci tam nechat zase moc peněz…

Neregistrovaná/ý - Tereza

3. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Žílová | 22. 8. 2019
A v tom intenzivním ste chodila jak často na konzultace?

Zezačátku jsem chodila každý týden a potom už mi to stačilo jen jednou za 14 dnů

Ditka25

3. 9. 2019

A agenturou adrop mám taky dobrou zkušenost - manžel loni dostal letecký simulátor a byl moc spokojenej, mluví o tom už skoro rok :) Zřejmě něco pořídím i k Vánocům.

Kacinko, nedávno jsem manželovi koupila zážitkový dárek - větrný tunel. A musim říct, že z toho byl hotovej a moc se mu to líbilo. Na vánoce přemýšlím, že mu pořídím indoor surfing. Má tyhle věci ale rád. Kdyžtak pro víc informací mrkni na www.adrop.cz.

Neregistrovaná/ý - Magda

28. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Inka | 24. 8. 2019
Ahojky, můj chlap má rád rychlé auta, tak jsem mu dala poukaz na jízdu v lamborghini a byl šťastnej jak malej kluk

Inko a kde jsi to pořídila prosím? To by se mému manželovi určitě taky líbilo

Neregistrovaná/ý - Ajka

25. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 22. 8. 2019
Ženy a myslíte že jsou ty domácí testy přesný?

Ahoj, já sem si dělala taky ten domácí test a věřím tomu. Volala sem také do DDC dna center

Neregistrovaná/ý - Martina

25. 8. 2019

Co koupit chlapovi který je stále na cestách? Napadl mě nový cestovní kufr.. ale zase si říkám, aby to nevzal nějak špatně.. třeba že se těším až zase pojede na služebku :D Ale ten jeho který ssebou vozí je už v dost hrozném stavu tak by to nějaký chtělo :/

Neregistrovaná/ý - Inka

24. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Magda | 22. 8. 2019
Čauky, manžel bude mít letos 40 a chtěla bych mu dát něco opravdu originálního, ale zatím mě nic nenapadá, poradí mi tu někdo?

Ahojky, můj chlap má rád rychlé auta, tak jsem mu dala poukaz na jízdu v lamborghini a byl šťastnej jak malej kluk

Neregistrovaná/ý - Milada

22. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Hana | 4. 7. 2019
Nemusela sem nikam, dělala jsem z pohodlí domova

Ženy a myslíte že jsou ty domácí testy přesný?

Neregistrovaná/ý - Žílová

22. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Tereza | 4. 8. 2019
Podstoupila jsem ten Intenzivní program

A v tom intenzivním ste chodila jak často na konzultace?

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Vepřový guláš

Vepřový guláš

12 hlasů
1h a 5min 761 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Minutka z hovězí svíčkové

19 hlasů
35min 677kJ 140 Kč

Nudličky hovězího masa paprikou a brokolicí.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více