Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Daniela

26.10.2016

Neregistrovaná/ý - Anna | 21.10.2016
to je dobrý nápad pokud se unosí a nebude jen vyset k šatníku. a u jaké firmy byste to nechala?

Vám už vyhlídnutou firmu Stringer, nejsu srazí. http://www.studiospringer.cz/

Neregistrovaná/ý - Anna

21.10.2016

Neregistrovaná/ý - Daniela | 15.10.2016
Plánuji manželovi nechat ušít nový blk, do práce musí chodit na slušno, tak mu to určo udělá radost. :)

to je dobrý nápad pokud se unosí a nebude jen vyset k šatníku. a u jaké firmy byste to nechala?

Neregistrovaná/ý - Daniela

15.10.2016

Plánuji manželovi nechat ušít nový blk, do práce musí chodit na slušno, tak mu to určo udělá radost. :)

Neregistrovaná/ý - karen

14.10.2016

Neregistrovaná/ý - Uma | 13.10.2016
A jak dlouho se čeká na sestavení kola od kolosbikes? Díky.

Většinou tak do měsíce. :)

Neregistrovaná/ý - Uma

13.10.2016

Neregistrovaná/ý - karen | 25.09.2016
Taky už jsem naklikala a čekáme na sestavení. Nemůžu se dočkat, snad udělá radost.

A jak dlouho se čeká na sestavení kola od kolosbikes? Díky.

Neregistrovaná/ý - Pavla

11.10.2016

Koupila jsem chlapovi darem lubrikant a na sebe spodní prádlo....To byl krásný večer! Po večeři to zajiskřilo! A hlavní bylo i že navíc působil stimulačně na erekci, což jsme oba ocenili....

Neregistrovaná/ý - Pavlína

08.10.2016

Neregistrovaná/ý - karen | 25.09.2016
Taky už jsem naklikala a čekáme na sestavení. Nemůžu se dočkat, snad udělá radost.

Uričtě udělá radost.

Neregistrovaná/ý - Majka

02.10.2016

Co by jste doporučili jako dárek. Ale ne nic moc drahého, ale chci aby to byl osobní a krásné.

Neregistrovaná/ý - Patrika

29.09.2016

Neregistrovaná/ý - Patrika | 29.09.2016
Ano, třeba fotoobraz, kalendář a nebo puzzle :)

Tady to je http://www.fotoprome.cz/pages/extra.htm?4

Neregistrovaná/ý - Patrika

29.09.2016

Neregistrovaná/ý - Olga | 28.09.2016
A dělají tam i z těch fotek potom něco dalšího?

Ano, třeba fotoobraz, kalendář a nebo puzzle :)

Neregistrovaná/ý - Olga

28.09.2016

Neregistrovaná/ý - Patrika | 18.09.2016
Známí si ve Fotopromě nechali vyfotit i děti, a plánují určitě za nějakou dobu se zase vrátit a focení zopakovat. :)

A dělají tam i z těch fotek potom něco dalšího?

Neregistrovaná/ý - Lucaaaaa

28.09.2016

Našla jsem super hračku pro muže, pro muže spíše mladšího data, je teda drahá, ale skvělý do města a tak, zkrátka tzv. na ,,machrování". Je to skate na elektropohon: Yuneec EGO2 E-Longboard je skateboard na elektropohon! Potřebujete něco pro zábavu či na cesty? Yuneec EGO2 E-Longboard Royal Wave s inovativní technologií jezdí až 20 km/hod, dojezd do 30 km! Zdolá až 10% stoupání, ovládá se dálkovým bluetooth ovladačem. Nový inteligentní pohon umožňuje rekuperační brzdění - při brždění se energie vrací zpět do baterie. Celková délka je 960 mm, hmotnost 6,3 kg. Skateboard pohání výkonný 400 W motor, ovládání rychlosti jízdy lze speciálním bluetooth ovladačem nebo pomocí aplikace pro chytré telefony. V boxu na spodní straně desky je umístěna baterie s elektronikou. Obsahem balení je síťový nabíječ a USB kabel pro nabíjení ovladače. Nosnost skateboardu je 100 kg.

Neregistrovaná/ý - Patricia

27.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pampeliška | 23.09.2016
Na https://www.andrie.cz/ mají dobrý výběr jak trenýrek tak i slipů pro pány. Mají nově otevřený eshop.

Suuper. To provedení klasické, se mi líbí. To jsem sháněla. Žádná divočina.

Neregistrovaná/ý - karen

25.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 24.09.2016
To taky je. Když máte představu, ta je to běhe minuty naklikané. :D

Neregistrovaná/ý - karen

25.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 24.09.2016

24.09.2016

Neregistrovaná/ý - karen | 21.09.2016
Děkuji, zní to jednoduše.

Neregistrovaná/ý - Pampeliška

23.09.2016

Neregistrovaná/ý - Patricia | 19.09.2016
Dostala jsem sama od manžela typ, že by ho potěšilo jako dárek dostat nové prádlo. :D :D Sám si ho vybrat nechce. Doporučíte kde vybrat hezké provedení barev?

Na https://www.andrie.cz/ mají dobrý výběr jak trenýrek tak i slipů pro pány. Mají nově otevřený eshop.

Neregistrovaná/ý - karen

21.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 19.09.2016
Vlastně na tom nic není, v jednotlivých krocích si vybereš velikost, barvu, pláště, doplňky a tak... seskládání jde docela rychle... a cenově to není nic dražší, hlavně je pak podle tvých představ, a to se vyplatí. :)

Děkuji, zní to jednoduše.

Neregistrovaná/ý - Patricia

19.09.2016

Dostala jsem sama od manžela typ, že by ho potěšilo jako dárek dostat nové prádlo. :D :D Sám si ho vybrat nechce. Doporučíte kde vybrat hezké provedení barev?

19.09.2016

Neregistrovaná/ý - Karen | 16.09.2016
Ano, tento konfigurátor. Ráda bych slyšela zkušenosti, jak to probíhá, vyplatí se to?

Vlastně na tom nic není, v jednotlivých krocích si vybereš velikost, barvu, pláště, doplňky a tak... seskládání jde docela rychle... a cenově to není nic dražší, hlavně je pak podle tvých představ, a to se vyplatí. :)

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Kuřecí karbenátky

Kuřecí karbenátky

9 hlasů
45min 743 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Chřest s ředkvičkou

20 hlasů
25min 354kJ 65 Kč

Jednoduchý recept pro přípravu chřestu. Připravte si t...

Treska s koprem

12 hlasů
40min 266kJ 150 Kč

Treska zapečená se smetanou, šalotkou, pórkem a koprem.

Poradny

Jak ochránit budoucího manžela před mými exekucemi?

Dobrý den, na úvod je potřeba říci, že ne všechny dluhy se automaticky stávají součástí společnéh... Více

Jaký zvolit ekologický produkt pro vyčištění WC?

Dobrý den,vaše změna přístupu nás velmi těší. Pokud jde o běžné produkty, máte pravdu, obyčejné č... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více