Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Evička

16.08.2016

Neregistrovaná/ý - Patrika | 10.08.2016
Zdravím všechny, i já bych potřebovala poradit s dárekm pro manžela. Už mi postupně docházejí nápady a chci, aby dárky byly přesto originální. Něco nad čím bude manžel žasnout. :) Poradíte prosím?

Co takhle nějaké tvoje hezké fotky. Svému muži jsem dala fotky na způsob glamour focení. A byl z toho vyloženě nadšený. Ani jsem nečekala, kolik úspěchy takové fotky sklidí. :)

Neregistrovaná/ý - Patrika

10.08.2016

Zdravím všechny, i já bych potřebovala poradit s dárekm pro manžela. Už mi postupně docházejí nápady a chci, aby dárky byly přesto originální. Něco nad čím bude manžel žasnout. :) Poradíte prosím?

Neregistrovaná/ý - Míla

06.08.2016

Chtěla bych vzít manžela k našemu váročí do hezké restaurace. Nejlépe někam, kde dělají skvělé burgery. Znáte nějakou takovou v Brně? Ocením každý tip.

Neregistrovaná/ý - Alena

02.08.2016

Dobrý den, já to řešila prakticky - jelikož bude mít s povýšením víc peněz, musí mít i novou peněženku. A tak jsem mu pořídila koženou z eshopu Lagen.CZ http://lagen.cz/e-shop/p%C3%A1nsk%C3%A9-pen%C4%9B%C5%BEenky/pen%C4%9B%C5%BEenky-na-%C5%A1%C3%AD%C5%99ku/p%C3%A1nsk%C3%A1-pen%C4%9B%C5%BEenka-ko%C5%BEen%C3%A1-520-eco-hunter-detail

Neregistrovaná/ý - KLára

01.08.2016

Tak mě napadlo darovat manželovi nějakké vitamíny. Jak ste na tom vy? Polykal by to Váš manžel?

Neregistrovaná/ý - Marcela

01.08.2016

Ty jsou dobré. Ty by se mi taky líbily, já nosím takové trochu na chlapa oblečení někdy do práce.

Neregistrovaná/ý - Eva

30.07.2016

Brala jsem lington Silver and White. Jsou vážné luxusní a hlavně se hodí k jakémukoli oblečení.

Neregistrovaná/ý - Bětka

29.07.2016

Neregistrovaná/ý - Anni | 29.07.2016
Já jsem manželovi přispěla na hudbu, docela si pochvaloval. Je to jeho koníček.

Kupovala jsi normálně repro systém? Ráda bych něco takového pořídila ale vůbec tomu nerozumím.

Neregistrovaná/ý - Anni

29.07.2016

Já jsem manželovi přispěla na hudbu, docela si pochvaloval. Je to jeho koníček.

Neregistrovaná/ý - Iveta

29.07.2016

Neregistrovaná/ý - Irena | 22.06.2016
chlapi jsou mlsní a pralinky už sou ohrané. Já kupovala čokoovocnou bombošku z frutika.

Ahoj co tím myslíš ovosnou bombošku?

Neregistrovaná/ý - Marcela

21.07.2016

Které se ti od nich líbí nejvíc?

Neregistrovaná/ý - Eva

18.07.2016

Mě se zalíbily hodinky na internetu. Takové elegantní nepřeplácané www.lington.cz, protože vím, že manželovi se nelíbí těch plno budíků na hodinkách. Tak je asi koupím k výročí.

Neregistrovaná/ý - Kristínka

03.07.2016

Neregistrovaná/ý - Nina | 03.07.2016
Aha a když ten folixil omezuje působení hormonu aby zastavil padání vlasů, nemůže to t nějaké vedlejší účinky?

No prí učinky působení foloxilu pomáhají i na prostatu říkal manžel.

Neregistrovaná/ý - Nina

03.07.2016

Neregistrovaná/ý - Kristínka | 11.06.2016
Folixil jsou malé tobolky, funguje tak že omezuje působení můžského hormonu, který je za padání vlasů zodpovědný.

Aha a když ten folixil omezuje působení hormonu aby zastavil padání vlasů, nemůže to t nějaké vedlejší účinky?

Neregistrovaná/ý - Petra

29.06.2016

Neregistrovaná/ý - Martina | 29.06.2016
Zdravím našla jsem na netu tyhle sluchátka, ráda bych je koupila pro přítele jako dárek http://www.ewita.cz/do-nove-domacnosti/ Nevíte kdy bych je sehnala?

Ty jsou z oravy, že? Koukni na eshop co mají na stránkách. www.orava.cz

Neregistrovaná/ý - Martina

29.06.2016

Zdravím našla jsem na netu tyhle sluchátka, ráda bych je koupila pro přítele jako dárek http://www.ewita.cz/do-nove-domacnosti/ Nevíte kdy bych je sehnala?

Neregistrovaná/ý - Evča

29.06.2016

Neregistrovaná/ý - Adéla | 23.06.2016
A kde jsi ho sehnala? vubec nevim, kde bych ho hledala. Do garaze by se nam tohle taky hodilo, uz se tam nemuzeme pohnout.

Většinu věci kupuju pres internet, nerada se tlačím v davech lidí - Doplnkydomu.cz, podívej se mají spoustu vychytávek do garáze.

Neregistrovaná/ý - Adéla

23.06.2016

Neregistrovaná/ý - Evča | 13.06.2016
Můj chlap je cyklista a máme nový domek. Prál si drzák na kolodo garáze, tak jsem mu prání splnila

A kde jsi ho sehnala? vubec nevim, kde bych ho hledala. Do garaze by se nam tohle taky hodilo, uz se tam nemuzeme pohnout.

Neregistrovaná/ý - Irena

22.06.2016

chlapi jsou mlsní a pralinky už sou ohrané. Já kupovala čokoovocnou bombošku z frutika.

Neregistrovaná/ý - Lenka

19.06.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 31.05.2016
Jukni tady http://www.orava.cz/

Dámy, dívala jsem se na ten radiobudík, je moc elegantní, je to super tip na dárek A jaký máte stou značkou Orava zkušenosti? máte nějaké výrobky od nich doma?

TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo

Jednoduchá brokolicová polévka

Jednoduchá brokolicová polévka

14 hlasů
35min 389 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna s houbami

11 hlasů
1h a 5min 299kJ 195 Kč

takto upravené kuřecí maso můžete podávat z rýží,těstovin...

Kuřecí pánev se zeleninou

10 hlasů
60min 710kJ 85 Kč

Takřka žádné nádobí, a zároveň skvělá chuť.

Poradny

Za jakých podmínek mohu synovi zrušit trvalý pobyt?

Dobrý den, Jitko,co se týče zrušení trvalého pobytu, trvalý pobyt může zrušit majitel nemovitosti... Více

Za jak dlouho po nástupu do práce dostanu nemocenskou?

Dobrý den, Bobe,nárok na nemocenské dávky vzniká současně se vznikem pracovního poměru, takže můž... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více