Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Majka

26. 12. 2018

Já bych potřebovala sehnat chlapovi tašku do práce. Vyhlídla jsem si tuto https://www.cistytriko.cz/tasky-brasny-pres-rameno/luxusni-brasna-na-notebook-cambridge/. Nakupoval někdo z vás na cisty triko? Jak je to s jejich zbožím? Jsou tam kvalitní věci?

Neregistrovaná/ý - Jana

26. 12. 2018

Ahoj, já jsem taky nevěděla co pořídit pro toho mého chlapa, ale pak mě kamarádka poradila, že svému příteli kupuje spodní prádlo. Říkala, že kupuje tady na https://www.trenyrkarna.cz/. Mají tam spoustů druhů a velikostí, cena je super, fakt jsem spokojená s výběrem.

Neregistrovaná/ý - Erika

25. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 23. 12. 2018
Já můžu doporučit džem Relax z ovoce, ten se mě osobně osvědčil ze všech asi nejvíc.. jak po chuťové stránce tak i tím že je bez přidaných cukrů, takže rozhodně tohle zdravější varianta džemu je. Oproti jiným..

Zuzi a kde konkrétně tyto džemy kupujete? Nejspíš vůbec neznám, nezkoušela jsem nikdy

Neregistrovaná/ý - Zuzana

23. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 20. 12. 2018
Manžel miluje džemy, tak bych mu ráda pár sklenic dala do nějakého dárkového balení k Vánocům… máte odzkoušený nějaký fakt dobrý džem? Ať má změnu od těch obyč. Co kupujeme za dvacku:)

Já můžu doporučit džem Relax z ovoce, ten se mě osobně osvědčil ze všech asi nejvíc.. jak po chuťové stránce tak i tím že je bez přidaných cukrů, takže rozhodně tohle zdravější varianta džemu je. Oproti jiným..

Neregistrovaná/ý - Ivana

22. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 18. 12. 2018
Za sebe můžu doporučit Justana u toho jsem byla před půl rokem na plastice a zkušenost výborná

A na jaké klinice dělá zákroky? ...

Neregistrovaná/ý - Pavla

21. 12. 2018

Ahojky všem, jenom rychlý dotaz. Ráda bych si koupila městský batoh. Dostala jsem nějaké peníze k vánocům a chtěla bych si udělat radost. Díky moc za tipy!

Neregistrovaná/ý - Erika

20. 12. 2018

Manžel miluje džemy, tak bych mu ráda pár sklenic dala do nějakého dárkového balení k Vánocům… máte odzkoušený nějaký fakt dobrý džem? Ať má změnu od těch obyč. Co kupujeme za dvacku:)

Neregistrovaná/ý - Uma

20. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Nela | 19. 12. 2018
právěže jsem nekupovala nic klasického, ale zainvestovala do jedné pořádné, posílám odkaz https://www.zgastro.cz/indukcni-titanove-nadobi/66-indukcni-wok-titanovy-o28cm-x-11cm.html

no ta vypadá! :) je pěkně hluboká. Doma vaříme hodně jídel ve vlastní šťávě, ale v troubě jenom teda :/

Neregistrovaná/ý - Elina

19. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Gita | 17. 12. 2018
Mrkněte na www.nejkufry.cz. jinde už nenakupuji. Kufry mají sice dražší, ale kvalitní a hlavně vydrží všechno.

Dívala jsem se na stránky, mají teď slevy. Vybrala jsem si kvaitní skořepinový kufr.

Neregistrovaná/ý - Nela

19. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Nela | 17. 12. 2018
dnes už je multifunkční nádobí, na kterém se dá toho udělat hned spousta druhů pokrmů

právěže jsem nekupovala nic klasického, ale zainvestovala do jedné pořádné, posílám odkaz https://www.zgastro.cz/indukcni-titanove-nadobi/66-indukcni-wok-titanovy-o28cm-x-11cm.html

Neregistrovaná/ý - Nela

19. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Nela | 17. 12. 2018
dnes už je multifunkční nádobí, na kterém se dá toho udělat hned spousta druhů pokrmů

Neregistrovaná/ý - Jana

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Ivana | 14. 12. 2018
Ahojky.. můj muž bude mít v březnu narozeniny, a já bych ho ráda překvapila tím že se trošku vylepším... máte zkušenost s dobrým plastikem v Brně?

Za sebe můžu doporučit Justana u toho jsem byla před půl rokem na plastice a zkušenost výborná

Neregistrovaná/ý - Nela

17. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Uma | 16. 12. 2018
A co z toho nádobí, doma normální pánvičky a hrnec máme. Nebo něco extra?

Neregistrovaná/ý - Gita

17. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Elina | 4. 12. 2018
Potřebuji poradit s nákupem kvalitního kufru, nejlépe skořepinového. Manžel často cestuje, tak bych mu ho ráda koupila k vánocům.

Mrkněte na www.nejkufry.cz. jinde už nenakupuji. Kufry mají sice dražší, ale kvalitní a hlavně vydrží všechno.

Neregistrovaná/ý - Uma

16. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Pavla | 15. 12. 2018
já mám pár trenek a nějaké ádobí, abych z toho měla i já něco. Ale manžel rád vaří, takže ho to potěší :)

A co z toho nádobí, doma normální pánvičky a hrnec máme. Nebo něco extra?

Neregistrovaná/ý - Pavla

15. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Pavla | 12. 12. 2018
ženy, co dáváte chlapůl letos k vánocům,ty klasicé dárky mám už, jako je oblečení. :D

já mám pár trenek a nějaké ádobí, abych z toho měla i já něco. Ale manžel rád vaří, takže ho to potěší :)

Neregistrovaná/ý - Ivana

14. 12. 2018

Ahojky.. můj muž bude mít v březnu narozeniny, a já bych ho ráda překvapila tím že se trošku vylepším... máte zkušenost s dobrým plastikem v Brně?

Neregistrovaná/ý - Pavla

12. 12. 2018

ženy, co dáváte chlapůl letos k vánocům,ty klasicé dárky mám už, jako je oblečení. :D

Romča32

6. 12. 2018

Já, manželovi kupuju spodní prádlo. Mají tam mnoho druhů, typů a značek. Nejen pro něj, ale i pro holky tam mají spoustu věci. Objednávám na stránkách trenyrkarna.cz. Fakt se mrkněte je to super.

Neregistrovaná/ý - Elina

4. 12. 2018

Potřebuji poradit s nákupem kvalitního kufru, nejlépe skořepinového. Manžel často cestuje, tak bych mu ho ráda koupila k vánocům.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Hrušková polévka

Hrušková polévka

17 hlasů
50min 267 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krůtí maso plněné banánem

12 hlasů
60min 516kJ 190 Kč

Chutné spojení krůtího masa a banánů.

Okoun ve žluté omáčce

3 hlasy
55min 301kJ 180 Kč

Filety okouna ve smetanové omáčce s kurkumou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více