Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Verča

28. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Marťa | 24. 5. 2016
Doporučuju výbornou internetovou drogerku jestli rády svým milým kupujete k narozeninám nebo svátku kosmetiku. Já tu koupila manželovi luxusní voňavku k narozeninám http://www.ageo.cz/produkt/acqua-di-gio-man-profumo-edp ale mají i různé dárkové sady s kosmetikou

Jak je to s uplatněním promo kodu (BLESK45) na tu 10% slevu z prvního nákupu, platí to zase jen do konce měsíce nebo jak to je?

Neregistrovaná/ý - Marťa

24. 5. 2016

Doporučuju výbornou internetovou drogerku jestli rády svým milým kupujete k narozeninám nebo svátku kosmetiku. Já tu koupila manželovi luxusní voňavku k narozeninám http://www.ageo.cz/produkt/acqua-di-gio-man-profumo-edp ale mají i různé dárkové sady s kosmetikou

Neregistrovaná/ý - Silva

22. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Helča | 19. 5. 2016
Taky sháním hodinky. Na stránce mají pěkné kousky, ale chci se zeptat, jsou tak pěkné i ve skutečnosti?

Manžela jsem zaskočila super dárkem! Dostal ode mě postel do ložnice vyrobenou z masivu. Půl roku jsme o nových postelích mluvili, tak jsem ho zatáhla na narozky do ložnice, abych ho překvapila. Ten byl ale rád!!!

Neregistrovaná/ý - Helča

19. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Klára | 9. 5. 2016
Já jsem byla originální. Koupila jsem manželovi hodinky. Nebyly vůbec drahé a vypadají moderně a krásně. Je to sice bižuterie, ale vypadají draze, přitom byly levný! Koupila jsem je na www.tomelis.cz. Mají e-shop.

Taky sháním hodinky. Na stránce mají pěkné kousky, ale chci se zeptat, jsou tak pěkné i ve skutečnosti?

senona

11. 5. 2016

Napadá mě, že každému chlapovi co si občas rád dá pivo nebo něco ostřejšího, by se mohlo hodit balení tablet se silymarinem - ostropestřcem mariánským na pročištění jater, aby vám dlouho vydržel :))

Neregistrovaná/ý - Kristínka

10. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Hanka | 2. 5. 2016
Ahoj prosím více info o tom folixilu??

Ahoj koukni na jejich stránky www.folixilpromuze.cz tam se všechno dočteš =)

Neregistrovaná/ý - Klára

9. 5. 2016

Hamalovi | 9. 5. 2016
Také si ho manžel přál ale hned jsem mu to zatrhlaprotože bych ho viděla jen v křesle a né u mě

Já jsem byla originální. Koupila jsem manželovi hodinky. Nebyly vůbec drahé a vypadají moderně a krásně. Je to sice bižuterie, ale vypadají draze, přitom byly levný! Koupila jsem je na www.tomelis.cz. Mají e-shop.

Neregistrovaná/ý - Jitka | 19. 4. 2016
Víte, co si manžel přál k narozeninám darem? Vybral si polohovací křeslo do obyváku. Nezačíná mi trochu stárnout, když má takové nápady?

Také si ho manžel přál ale hned jsem mu to zatrhlaprotože bych ho viděla jen v křesle a né u mě

Neregistrovaná/ý - Hanka

2. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Karolínka | 17. 4. 2016
Tak zajímavý dárek může být i folixil, sice není až tak slavnostní. Ale můjemu muži zabral.A je moc spokojený.

Ahoj prosím více info o tom folixilu??

Neregistrovaná/ý - David

30. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Anička | 30. 4. 2016
Ráda bych manželovi koupila autorádio ale moc se v tom nevyznám. Mám vybrané toto http://www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3446 poradíte mi někdo?

Dobry já mám od Oravy rádio ve Fiatu, ale už starší na CD. Už ho mám 6 let. A furt je dobrý. I když to vezmu skratkou po panelce. Tak cd nepřeskakují. tak myslím že ok

Neregistrovaná/ý - Anička

30. 4. 2016

Ráda bych manželovi koupila autorádio ale moc se v tom nevyznám. Mám vybrané toto http://www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3446 poradíte mi někdo?

Neregistrovaná/ý - Ave Eve

30. 4. 2016

Ahoj myslíte že bych jako recesy mohla darovat kytici z www.frutiko.cz Manžel je sportovní typ

Neregistrovaná/ý - Aneta

29. 4. 2016

my na vecu chodime do kralovske cesty v krpoli, maji skvele jidlo za dobre ceny jsme tam sokojeni :)

Neregistrovaná/ý - Tereza Valentová

25. 4. 2016

Ahoj, já jsem manželovi nedávno koupila powerbank, on rád podniká outdoorové výlety a při takových příležitostích ocení praktičnost tohoto dárku. Někdy se nedostane několik dní k elektřině, tak takhle má zdroj energie sebou. http://www.mobilpouzdra.cz/nabijecky/power-bank-nouzova-solarni-nabijecka-8000-mah.html . Myslím, že je to praktický dárek pro každého, kdo používá často mobil a podobná zařízení.

Neregistrovaná/ý - Jana

24. 4. 2016

Ahoj holky rozhodla jsem se že koupím manželovi na služební cesty přenosný přehrávač DVD. mám vybraný tenhle od ORAVY. www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3772 vyznáte se v tom některá? patří mezi ty lepší??

Neregistrovaná/ý - Zuza

19. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Renča | 14. 4. 2016
Dobrá večeře někde v restauraci . Já jsem z Brna, takže byl pro nás výber jednoduchý, máme jednu restauraci dost oblíbenou.

Kam v Brně chodíte na véči? potřebuju tip. Nejsem brňačka, ale přítel tu pracuje a chceme někam zajít.

Neregistrovaná/ý - Jitka

19. 4. 2016

Víte, co si manžel přál k narozeninám darem? Vybral si polohovací křeslo do obyváku. Nezačíná mi trochu stárnout, když má takové nápady?

Neregistrovaná/ý - Veronika

17. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Katuš | 15. 4. 2016
To je opravdu super nápad! Děkuji fakt. Většinou dávám jen fanové pití, ale ta láhev…

A pro tchána mě napadla zase karafa na víno. Tato: http://www.freeport.cz/decanter-6 má zajímavý tvar a bude pěkná i jako dekorace.

Neregistrovaná/ý - Veronika

17. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Katuš | 15. 4. 2016
To je opravdu super nápad! Děkuji fakt. Většinou dávám jen fanové pití, ale ta láhev…

A pro tchána mě napadla zase karafa na víno. Tato: http://www.freeport.cz/decanter-6 má zajímavý tvar a bude pěkná i jako dekorace.

Neregistrovaná/ý - Karolínka

17. 4. 2016

Tak zajímavý dárek může být i folixil, sice není až tak slavnostní. Ale můjemu muži zabral.A je moc spokojený.

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spokojená s o...

Pečená růžičková kapusta

Pečená růžičková kapusta

5 hlasů
35min 1040 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spokojená s omlazením?

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spo...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podlahy s Vileda Easy Wring Ultramat

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podl...

Permanentní epilace nebo bezbolestná liposukce. V Petra Clinic si vybere každý

Permanentní epilace nebo bezbolestná liposukce....

Vánoce s tátou: Viki a betlém s houbičkami

Vánoce s tátou: Viki a betlém s houbičkami

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Křupavá rána s pečivem z Globusu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Křupavá rána s pečivem z Gl...

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Tip na večeři

Jablečná žemlovka

12 hlasů
50min 785kJ 70 Kč

Česká jablečná klasika.

Grilovaný masový špíz se žampióny

8 hlasů
2h a 45min 120kJ 290 Kč

Masový špíz se slaninou,paprikou a cibulí

Poradny

Jsem cizinka, dostanu po konci zaměstnání mateřskou?

Dobrý den, Ivo, jestliže majitel plánuje firmu zrušit pravděpodobně dostanete výpověď s dvouměsí... Více

Měla jsem při opětovné evidenci na ÚP nárok na podporu?

Dobrý den, pro odpověď na Váš dotaz může být nejpodstatnější informace, kterou jste uvedla až v ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více