Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Evča

13.06.2016

Můj chlap je cyklista a máme nový domek. Prál si drzák na kolodo garáze, tak jsem mu prání splnila

Neregistrovaná/ý - Kristínka

11.06.2016

Neregistrovaná/ý - Nina | 01.06.2016
A jak ten folixil vlastně funguje? to jsou nějaké vitamíny že?

Folixil jsou malé tobolky, funguje tak že omezuje působení můžského hormonu, který je za padání vlasů zodpovědný.

Svému milému jsem naposled k narozeninám dala lahev dobrého vína a konopné chladivé mazání Mentholku. Byl moc rád, že ho už nebudou bolet klouby

Neregistrovaná/ý - Jitka

06.06.2016

Hele a co koupit luxusní klíčenku třeba na klíče do auta? Pěknou jsem našla tady: http://www.elori.cz Aspoň máš jistotu, že to bude rozhodně originální dárek a nikdo takovou nemá :))

Neregistrovaná/ý - Anna

02.06.2016

Neregistrovaná/ý - Nina | 01.06.2016

Z oravy jsme si ted s manzelem do noveho bytu objednavali spotrebice a jsme maximalne spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Nina

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Kristínka | 10.05.2016
Ahoj koukni na jejich stránky www.folixilpromuze.cz tam se všechno dočteš =)

Neregistrovaná/ý - Dana

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - Loly | 31.05.2016
Dívala sem se na tu recenzi a líbí se mi, nevíte mají někde nějaký eshop?

Jukni tady http://www.orava.cz/

Neregistrovaná/ý - Loly

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - Kája | 28.05.2016
Koukněte i na tenhle radio budík, http://www.maxstream.cz/sik-retro-radio-orava-rr-19a/ našla sem ho dneska když sem prouzdaa po netu a je fakt luxusní.

Dívala sem se na tu recenzi a líbí se mi, nevíte mají někde nějaký eshop?

Neregistrovaná/ý - Monika

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - Ave Eve | 30.04.2016
Ahoj myslíte že bych jako recesy mohla darovat kytici z www.frutiko.cz Manžel je sportovní typ

můj manžel třeba kytice z frutika má rád =) Vždicky si nanich mlaská

Neregistrovaná/ý - Kája

28.05.2016

Neregistrovaná/ý - David | 30.04.2016
Dobry já mám od Oravy rádio ve Fiatu, ale už starší na CD. Už ho mám 6 let. A furt je dobrý. I když to vezmu skratkou po panelce. Tak cd nepřeskakují. tak myslím že ok

Koukněte i na tenhle radio budík, http://www.maxstream.cz/sik-retro-radio-orava-rr-19a/ našla sem ho dneska když sem prouzdaa po netu a je fakt luxusní.

Neregistrovaná/ý - Verča

28.05.2016

Neregistrovaná/ý - Marťa | 24.05.2016
Doporučuju výbornou internetovou drogerku jestli rády svým milým kupujete k narozeninám nebo svátku kosmetiku. Já tu koupila manželovi luxusní voňavku k narozeninám http://www.ageo.cz/produkt/acqua-di-gio-man-profumo-edp ale mají i různé dárkové sady s kosmetikou

Jak je to s uplatněním promo kodu (BLESK45) na tu 10% slevu z prvního nákupu, platí to zase jen do konce měsíce nebo jak to je?

Neregistrovaná/ý - Marťa

24.05.2016

Doporučuju výbornou internetovou drogerku jestli rády svým milým kupujete k narozeninám nebo svátku kosmetiku. Já tu koupila manželovi luxusní voňavku k narozeninám http://www.ageo.cz/produkt/acqua-di-gio-man-profumo-edp ale mají i různé dárkové sady s kosmetikou

Neregistrovaná/ý - Silva

22.05.2016

Neregistrovaná/ý - Helča | 19.05.2016
Taky sháním hodinky. Na stránce mají pěkné kousky, ale chci se zeptat, jsou tak pěkné i ve skutečnosti?

Manžela jsem zaskočila super dárkem! Dostal ode mě postel do ložnice vyrobenou z masivu. Půl roku jsme o nových postelích mluvili, tak jsem ho zatáhla na narozky do ložnice, abych ho překvapila. Ten byl ale rád!!!

Neregistrovaná/ý - Helča

19.05.2016

Neregistrovaná/ý - Klára | 09.05.2016
Já jsem byla originální. Koupila jsem manželovi hodinky. Nebyly vůbec drahé a vypadají moderně a krásně. Je to sice bižuterie, ale vypadají draze, přitom byly levný! Koupila jsem je na www.tomelis.cz. Mají e-shop.

Taky sháním hodinky. Na stránce mají pěkné kousky, ale chci se zeptat, jsou tak pěkné i ve skutečnosti?

senona

11.05.2016

Napadá mě, že každému chlapovi co si občas rád dá pivo nebo něco ostřejšího, by se mohlo hodit balení tablet se silymarinem - ostropestřcem mariánským na pročištění jater, aby vám dlouho vydržel :))

Neregistrovaná/ý - Kristínka

10.05.2016

Neregistrovaná/ý - Hanka | 02.05.2016
Ahoj prosím více info o tom folixilu??

Ahoj koukni na jejich stránky www.folixilpromuze.cz tam se všechno dočteš =)

Neregistrovaná/ý - Klára

09.05.2016

Hamalovi | 09.05.2016
Také si ho manžel přál ale hned jsem mu to zatrhlaprotože bych ho viděla jen v křesle a né u mě

Já jsem byla originální. Koupila jsem manželovi hodinky. Nebyly vůbec drahé a vypadají moderně a krásně. Je to sice bižuterie, ale vypadají draze, přitom byly levný! Koupila jsem je na www.tomelis.cz. Mají e-shop.

Neregistrovaná/ý - Jitka | 19.04.2016
Víte, co si manžel přál k narozeninám darem? Vybral si polohovací křeslo do obyváku. Nezačíná mi trochu stárnout, když má takové nápady?

Také si ho manžel přál ale hned jsem mu to zatrhlaprotože bych ho viděla jen v křesle a né u mě

Neregistrovaná/ý - Hanka

02.05.2016

Neregistrovaná/ý - Karolínka | 17.04.2016
Tak zajímavý dárek může být i folixil, sice není až tak slavnostní. Ale můjemu muži zabral.A je moc spokojený.

Ahoj prosím více info o tom folixilu??

Neregistrovaná/ý - David

30.04.2016

Neregistrovaná/ý - Anička | 30.04.2016
Ráda bych manželovi koupila autorádio ale moc se v tom nevyznám. Mám vybrané toto http://www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3446 poradíte mi někdo?

Dobry já mám od Oravy rádio ve Fiatu, ale už starší na CD. Už ho mám 6 let. A furt je dobrý. I když to vezmu skratkou po panelce. Tak cd nepřeskakují. tak myslím že ok

TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo

Jednoduchá brokolicová polévka

Jednoduchá brokolicová polévka

14 hlasů
35min 389 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna s houbami

11 hlasů
1h a 5min 299kJ 195 Kč

takto upravené kuřecí maso můžete podávat z rýží,těstovin...

Kuřecí pánev se zeleninou

10 hlasů
60min 710kJ 85 Kč

Takřka žádné nádobí, a zároveň skvělá chuť.

Poradny

Za jakých podmínek mohu synovi zrušit trvalý pobyt?

Dobrý den, Jitko,co se týče zrušení trvalého pobytu, trvalý pobyt může zrušit majitel nemovitosti... Více

Za jak dlouho po nástupu do práce dostanu nemocenskou?

Dobrý den, Bobe,nárok na nemocenské dávky vzniká současně se vznikem pracovního poměru, takže můž... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více