Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Patrika

18.09.2016

Neregistrovaná/ý - Patrika | 15.09.2016
Ta fotogalerie je úžasná. :))))) u spoust fotek jsme si říkala, že je chci mít taky. :D Musím se tam objednat. :D

Známí si ve Fotopromě nechali vyfotit i děti, a plánují určitě za nějakou dobu se zase vrátit a focení zopakovat. :)

Neregistrovaná/ý - veronika

17.09.2016

Neregistrovaná/ý - Karen | 16.09.2016
Ano, tento konfigurátor. Ráda bych slyšela zkušenosti, jak to probíhá, vyplatí se to?

Přes rokem jsme kupovali domů skládačku, jakože erární pro celou rodinu. Skoro se o ni pereme a uvažujeme o další. :)

Neregistrovaná/ý - Karen

16.09.2016

Neregistrovaná/ý - Irena | 15.09.2016
asi myslíte ten konfigurátor na KolosBikes že?

Ano, tento konfigurátor. Ráda bych slyšela zkušenosti, jak to probíhá, vyplatí se to?

15.09.2016

Neregistrovaná/ý - Evička | 24.08.2016
U http://www.fotoprome.cz/ Mají skvěle vybavené ateliéry, na každý typ fotek speciální pokoj. A během focení máš i občerstvení a fotograf se ti opravdu skvěle věnuje, máš teřab více záběrů na fotek.

Ta fotogalerie je úžasná. :))))) u spoust fotek jsme si říkala, že je chci mít taky. :D Musím se tam objednat. :D

rmarci

15.09.2016

myslim ze by bylo fajn ho pozvat na veceri :) a vecer mu treba doprat hezky sex...

Neregistrovaná/ý - Irena

15.09.2016

Neregistrovaná/ý - Karen | 13.09.2016
Co si myslíte o nápadu na dárek sesavit kolo na míru podle představ? Viděla jsem reklamu na internetu, že si můžeme vybrat skoro všechno podle svých představ.

asi myslíte ten konfigurátor na KolosBikes že?

Neregistrovaná/ý - Karen

13.09.2016

Co si myslíte o nápadu na dárek sesavit kolo na míru podle představ? Viděla jsem reklamu na internetu, že si můžeme vybrat skoro všechno podle svých představ.

Neregistrovaná/ý - Evička

24.08.2016

Neregistrovaná/ý - Patrika | 22.08.2016
To zní vážně skvěle. A kde sis je nechala dělat? A jak to probíhalo? :)

U http://www.fotoprome.cz/ Mají skvěle vybavené ateliéry, na každý typ fotek speciální pokoj. A během focení máš i občerstvení a fotograf se ti opravdu skvěle věnuje, máš teřab více záběrů na fotek.

22.08.2016

Neregistrovaná/ý - Evička | 16.08.2016
Co takhle nějaké tvoje hezké fotky. Svému muži jsem dala fotky na způsob glamour focení. A byl z toho vyloženě nadšený. Ani jsem nečekala, kolik úspěchy takové fotky sklidí. :)

To zní vážně skvěle. A kde sis je nechala dělat? A jak to probíhalo? :)

Neregistrovaná/ý - Míla

20.08.2016

Neregistrovaná/ý - Ritaaa | 17.08.2016
Zkus ho vzít do této http://www.kralovskacesta.com/

Tak ta Královská cesta vypadá parádně. Děkuji moc za tip.

Neregistrovaná/ý - Ritaaa

17.08.2016

Neregistrovaná/ý - Míla | 06.08.2016
Chtěla bych vzít manžela k našemu váročí do hezké restaurace. Nejlépe někam, kde dělají skvělé burgery. Znáte nějakou takovou v Brně? Ocením každý tip.

Zkus ho vzít do této http://www.kralovskacesta.com/

Neregistrovaná/ý - Evička

16.08.2016

Neregistrovaná/ý - Patrika | 10.08.2016
Zdravím všechny, i já bych potřebovala poradit s dárekm pro manžela. Už mi postupně docházejí nápady a chci, aby dárky byly přesto originální. Něco nad čím bude manžel žasnout. :) Poradíte prosím?

Co takhle nějaké tvoje hezké fotky. Svému muži jsem dala fotky na způsob glamour focení. A byl z toho vyloženě nadšený. Ani jsem nečekala, kolik úspěchy takové fotky sklidí. :)

10.08.2016

Zdravím všechny, i já bych potřebovala poradit s dárekm pro manžela. Už mi postupně docházejí nápady a chci, aby dárky byly přesto originální. Něco nad čím bude manžel žasnout. :) Poradíte prosím?

Neregistrovaná/ý - Míla

06.08.2016

Chtěla bych vzít manžela k našemu váročí do hezké restaurace. Nejlépe někam, kde dělají skvělé burgery. Znáte nějakou takovou v Brně? Ocením každý tip.

Neregistrovaná/ý - Alena

02.08.2016

Dobrý den, já to řešila prakticky - jelikož bude mít s povýšením víc peněz, musí mít i novou peněženku. A tak jsem mu pořídila koženou z eshopu Lagen.CZ http://lagen.cz/e-shop/p%C3%A1nsk%C3%A9-pen%C4%9B%C5%BEenky/pen%C4%9B%C5%BEenky-na-%C5%A1%C3%AD%C5%99ku/p%C3%A1nsk%C3%A1-pen%C4%9B%C5%BEenka-ko%C5%BEen%C3%A1-520-eco-hunter-detail

Neregistrovaná/ý - KLára

01.08.2016

Tak mě napadlo darovat manželovi nějakké vitamíny. Jak ste na tom vy? Polykal by to Váš manžel?

Neregistrovaná/ý - Marcela

01.08.2016

Ty jsou dobré. Ty by se mi taky líbily, já nosím takové trochu na chlapa oblečení někdy do práce.

Neregistrovaná/ý - Eva

30.07.2016

Brala jsem lington Silver and White. Jsou vážné luxusní a hlavně se hodí k jakémukoli oblečení.

Neregistrovaná/ý - Bětka

29.07.2016

Neregistrovaná/ý - Anni | 29.07.2016
Já jsem manželovi přispěla na hudbu, docela si pochvaloval. Je to jeho koníček.

Kupovala jsi normálně repro systém? Ráda bych něco takového pořídila ale vůbec tomu nerozumím.

Neregistrovaná/ý - Anni

29.07.2016

Já jsem manželovi přispěla na hudbu, docela si pochvaloval. Je to jeho koníček.

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Polévka z červené čočky

Polévka z červené čočky

18 hlasů
60min 427 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Placky s medem

11 hlasů
40min 810kJ 40 Kč

Placky z vařených brambor.

Rybí filé s liškami

0 hlasů
1h a 25min 575kJ 200 Kč

Netradiční, ale skvělá kombinace ryby a hub.

Poradny

Jak ochránit budoucího manžela před mými exekucemi?

Dobrý den, na úvod je potřeba říci, že ne všechny dluhy se automaticky stávají součástí společnéh... Více

Jaký zvolit ekologický produkt pro vyčištění WC?

Dobrý den,vaše změna přístupu nás velmi těší. Pokud jde o běžné produkty, máte pravdu, obyčejné č... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více