Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Soňa

01.04.2016

Neregistrovaná/ý - Berenika | 01.04.2016
Já sem si tam taky nechávala rýt dárek pro přítele k výročí. Mají pěkné ceny. Za řetízek jsem zaplatila 200 kč

Ahoj taky mám odtam dárek, tady to srdíčko http://www.ryjemesperky.cz/zlate-privesky-privesky-s-rytim-fota-/privesek-zlate-srdce-male-pravidelne-vcetne-ryti-textu-nebo-fota-s-bez-retizku/

Neregistrovaná/ý - Berenika

01.04.2016

Neregistrovaná/ý - Anežka | 31.03.2016
Co takhle mu nechat vyrýt přívěsěk na klíče nebo řetízek na ruku. Na jednu stranu datum povýčení a na druhou jeho jméno? tady to dělají pekně http://www.ryjemesperky.cz/ nechala sem synovi dělat něco podobného k promoci

Já sem si tam taky nechávala rýt dárek pro přítele k výročí. Mají pěkné ceny. Za řetízek jsem zaplatila 200 kč

Neregistrovaná/ý - Anežka

31.03.2016

Co takhle mu nechat vyrýt přívěsěk na klíče nebo řetízek na ruku. Na jednu stranu datum povýčení a na druhou jeho jméno? tady to dělají pekně http://www.ryjemesperky.cz/ nechala sem synovi dělat něco podobného k promoci

Neregistrovaná/ý - myška

26.03.2016

Ahoj co třeba nějakou dárkovou sadu? U nás už je to skoro taková tradice že vždy koupím kosmetickou taštičku jako dárek místo bonbošky a k tomu něco většího. Tady je mají za hubičku skoro https://www.ageo.cz/kategorie/panske-sady-1#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Neregistrovaná/ý - Nikola

24.03.2016

Pokud chce žena opravdu potěšit, musí zapřemýšlet, čím se muž zabývá ve chvílích volna. Jestli rád sportuje nebo je kutil? Manžel chodí rád do welness nebo na badminton, tak jsem mu tam koupila předplatné. Pak je také trochu kutil, tak jeden rok dostal od nás regály na nářadí. Vždy jsem se zavděčila, protože našla dárek, který ocení.

Neregistrovaná/ý - Soňa

23.03.2016

Neregistrovaná/ý - Demi | 22.03.2016
Určitě bude lepší v tomto případě poradit se ve specializovaném obchodě, kde umí poradit. Taky jsem si nechala radši poradit, než abych koupila něco špatně. Byla jsem ve fitness4you ve Zlíně, a trpělivě pomohli.

Do Zlína občas jezdím na služebky, tak tam zkusím kouknout, jak tam příště pojedu. Děkuji moc radu.

Neregistrovaná/ý - Demi

22.03.2016

Neregistrovaná/ý - Soňa | 19.03.2016
Ahojte, prosím má některá zkušenost s kupováním dárků ve fitness potřebovách? Myslím tím konkrétně doplňky stravy pro sportovce. Chci udělat příteli radost na narozeniny, ale nevyznám se.

Určitě bude lepší v tomto případě poradit se ve specializovaném obchodě, kde umí poradit. Taky jsem si nechala radši poradit, než abych koupila něco špatně. Byla jsem ve fitness4you ve Zlíně, a trpělivě pomohli.

Neregistrovaná/ý - Soňa

19.03.2016

Ahojte, prosím má některá zkušenost s kupováním dárků ve fitness potřebovách? Myslím tím konkrétně doplňky stravy pro sportovce. Chci udělat příteli radost na narozeniny, ale nevyznám se.

Neregistrovaná/ý - Soňa

19.03.2016

Neregistrovaná/ý - Soňa

19.03.2016

Neregistrovaná/ý - Hana

16.03.2016

Tichavka | 16.02.2016
Ahojky, já jsem koupila manželovi darem k Valentýnovi lubrikační gel. Ten byl teda příjemně překvapen. Ocenil můj nápad a pak i já z toho měla užitek.

Ahojky, to je nápad! Přítel má mít narozeniny, tak bych mu mohla gel pořídit jako jeden z dárků.

Neregistrovaná/ý - Fifi

11.03.2016

Neregistrovaná/ý - pocahontas | 13.02.2016
já jsem zase manželovi koupila novu komplexní sadu oblečení a doplňků na cyklistiku. Je to vášnivý cyklista a teď aspoň bude házet parádu.

To ale musí vyjít na trochu větší peníze. Nebo kde by se dalo koupit sportovní oblečení, aby nám to nezruinovalo rodinný rozpočet?

Neregistrovaná/ý - Pavla

19.02.2016

Neregistrovaná/ý - Silva | 12.02.2016
Ahojky, já jsem manžela taky potěšila nábytkem. Líbila se mi na netu stránka Design Outlet, tak jsem zkusila i objednat přes internet a spokojenost. Jsou netradiční a originální.

Ahojky, to se přiznám by mě nenapadlo, koupit manželovi nábytek jako dárek. Zrovna mě napadá, že jsme spolu mluvili před časem o nové komodě do ložnice. Jistě by měl radost. Zkusím se podívat na net.

Ahojky, já jsem koupila manželovi darem k Valentýnovi lubrikační gel. Ten byl teda příjemně překvapen. Ocenil můj nápad a pak i já z toho měla užitek.

Neregistrovaná/ý - pocahontas

13.02.2016

já jsem zase manželovi koupila novu komplexní sadu oblečení a doplňků na cyklistiku. Je to vášnivý cyklista a teď aspoň bude házet parádu.

Neregistrovaná/ý - Silva

12.02.2016

Neregistrovaná/ý - Simona | 23.01.2016
Ahoj holky, já jsem udělala manželovi radost k narozeninám novým nábytkem do kuchyně. Vybrala jsem ho sama a koupila přes net, tak ani netušil, co se na něj chystá. S dopravou nebyl problém a složil si ho sám.

Ahojky, já jsem manžela taky potěšila nábytkem. Líbila se mi na netu stránka Design Outlet, tak jsem zkusila i objednat přes internet a spokojenost. Jsou netradiční a originální.

Neregistrovaná/ý - Eliza

03.02.2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 01.02.2016
ke všem dárkum mu kupuju kvalitní čokoládu Amali, mají hrozně moc příchutí a na Valentýna mají nádherně barevné makronky a bonbonieru s pralinkama ve tvaru srdíček.

Vypadá lákavě, za kolik ji mají? nenašla jsem cenu.

Neregistrovaná/ý - Jana

01.02.2016

Neregistrovaná/ý - Dorris | 27.01.2016
Teď mají na parfums v akci třeba parfémy, já mám kosmetiky doma plnej šuplík, spoustu z toho je odtud.. od krémů, řasenek až po parfémy tak mám přehled

dobrej nápad, to mi pripomnelo, že mi parfém dochází

Neregistrovaná/ý - Alena

01.02.2016

ke všem dárkum mu kupuju kvalitní čokoládu Amali, mají hrozně moc příchutí a na Valentýna mají nádherně barevné makronky a bonbonieru s pralinkama ve tvaru srdíček.

Neregistrovaná/ý - petulka

01.02.2016

muj bracha si z acek kupoval uz dve auta a vzdycky rika ze nechape kde se ty stiznosti a spatne zkusenosti berou, vzdy byl spokojena

TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo

Kuřecí prsa zapečená s mangem

Kuřecí prsa zapečená s mangem

9 hlasů
1h a 15min 500 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna s houbami

11 hlasů
1h a 5min 299kJ 195 Kč

takto upravené kuřecí maso můžete podávat z rýží,těstovin...

Kuřecí pánev se zeleninou

10 hlasů
60min 710kJ 85 Kč

Takřka žádné nádobí, a zároveň skvělá chuť.

Poradny

Za jakých podmínek mohu synovi zrušit trvalý pobyt?

Dobrý den, Jitko,co se týče zrušení trvalého pobytu, trvalý pobyt může zrušit majitel nemovitosti... Více

Za jak dlouho po nástupu do práce dostanu nemocenskou?

Dobrý den, Bobe,nárok na nemocenské dávky vzniká současně se vznikem pracovního poměru, takže můž... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více