Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Mirka

29.10.2018

Neregistrovaná/ý - Linda | 26.10.2018
Také si myslím že je to super. Já v jednom obchodě čekala i na zboží skladem celé tři týdny... že to tady přijde takhle brzy je fajn... objednávala jsem tu sedačku a přišla opravdu do týdne

Máte zkušenost i s nějakou prodejnou Sedačky Nábytek?

Neregistrovaná/ý - Patricie

29.10.2018

Neregistrovaná/ý - Frýbortová | 26.10.2018
Co tato liposukce, máte sní zkušenost?https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2098-radiofrekvencni-liposukce-podbradku-necktite

Konkrétně na tomto zákroku jsem nebyla, ale po zkušenosti panu doktoru Pilkovi který mi zde plastiku dělal plně důvěřuji a šla bych k němu klidně opět znovu, takže za sebe můžu doporučit tuto kliniku

Neregistrovaná/ý - Doubrava

29.10.2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 15.10.2018
Stravou jsem to zezačátku zkoušela, ale potom sem se rozhodla že začnu doplňovat nějakým doplňkem :)

U nás doma už nějakou dobu s manželem doplněk stravy Vigantolvit užíváme a jsme sním oba dva moc spokojení

Neregistrovaná/ý - Majda

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Evik | 25.10.2018
Majdo já zbožňuju džem Relax z ovoce. U nás doma chutná všem, dceři chutná hrozně ten jahodový od nich

A dá se o tom džemu někde dočíst více info? Popřípadě kde koupit?

Neregistrovaná/ý - Anetka

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jituška | 20.10.2018
tak prej alavis, sama ale nevím, jsou i nějaké konkurenční, záleží jestli trpí i na záněty

alavis je nejlepší, třeba goloren je dost populární, ale ten má v sobě zase přidané látky, aby to drželo pohromadě a moc to prý nekontrolují, když je to pouze jako doplněk stravy. Alavis je podle mě víc hlídaný na ty test. :)

Neregistrovaná/ý - Penny

27.10.2018

Ahoj, já jsem teď narazila na tento web https://www.cistytriko.cz a prohlížím jejich nabídku a mají tam přesně to, co hledáš. Super tašky na každodenní nošení za svělou cenu.

Neregistrovaná/ý - Linda

26.10.2018

Neregistrovaná/ý - Doležalová | 24.10.2018
Chystáme se kupovat dětskou postel, a dívala sem se že v tom obchodě jsou vyloženě pohromadě kousky které jsou skladem a je možnost je mít doma už do sedmi dnů...https://sedacky-nabytek.cz/skladem to je nádhera takováto rychlá doba dodání

Také si myslím že je to super. Já v jednom obchodě čekala i na zboží skladem celé tři týdny... že to tady přijde takhle brzy je fajn... objednávala jsem tu sedačku a přišla opravdu do týdne

Neregistrovaná/ý - Frýbortová

26.10.2018

Neregistrovaná/ý - Patricie | 23.10.2018
Ano, na aesthevita.cz je telefonní kontakt, na tom se můžete objednat na bezplatnou konzultaci

Co tato liposukce, máte sní zkušenost?https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2098-radiofrekvencni-liposukce-podbradku-necktite

Neregistrovaná/ý - Felici

26.10.2018

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, kde se dá koupit kvalitní pánská taška přes rameno vhodná na každodenní nošení do práce? Ráda bych koupila kvalitu, ale nechci tam nechat zase moc peněz…

Neregistrovaná/ý - Majda

25.10.2018

Neregistrovaná/ý - Kristy | 24.10.2018
O tom Alavisu jsem už slyšela hodně. Manžel si stěžuje, že ho bolí kolena. Koupím mu ho ať se mu uleví.

Alavis opravdu účinkuje i u lidí, má vysoký obsah účinné látky, proto je tak účinný.

Neregistrovaná/ý - Evik

25.10.2018

Neregistrovaná/ý - Majda | 23.10.2018
Můj muž miluje džemy a bude mít svátek tak mě napadlo že mu místo bonboniéry pořídím různé příchutě džemů a nějak zabalím hezky. Ale nechci kupovat obyč.džem. Ráda bych nějaký kvalitní když už,máte dobrou zkušenost s nějakým fakt dobrým co se vám doma osvědčil???

Majdo já zbožňuju džem Relax z ovoce. U nás doma chutná všem, dceři chutná hrozně ten jahodový od nich

Neregistrovaná/ý - Kristy

24.10.2018

Neregistrovaná/ý - Merina | 20.10.2018
S Alavisem mám výbornou zkušenost. Zabral mě cca po třech týdnech.

O tom Alavisu jsem už slyšela hodně. Manžel si stěžuje, že ho bolí kolena. Koupím mu ho ať se mu uleví.

Neregistrovaná/ý - Doležalová

24.10.2018

Neregistrovaná/ý - Vladana | 20.10.2018
Ano, to jsem si napsala že budu potřebovat výnos :)

Chystáme se kupovat dětskou postel, a dívala sem se že v tom obchodě jsou vyloženě pohromadě kousky které jsou skladem a je možnost je mít doma už do sedmi dnů...https://sedacky-nabytek.cz/skladem to je nádhera takováto rychlá doba dodání

Neregistrovaná/ý - Patricie

23.10.2018

Neregistrovaná/ý - Pestíková | 18.10.2018
Děkuji moc,a na konzultaci jste se objednávala telefonicky?

Ano, na aesthevita.cz je telefonní kontakt, na tom se můžete objednat na bezplatnou konzultaci

Neregistrovaná/ý - Majda

23.10.2018

Můj muž miluje džemy a bude mít svátek tak mě napadlo že mu místo bonboniéry pořídím různé příchutě džemů a nějak zabalím hezky. Ale nechci kupovat obyč.džem. Ráda bych nějaký kvalitní když už,máte dobrou zkušenost s nějakým fakt dobrým co se vám doma osvědčil???

Neregistrovaná/ý - Kája

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Merina | 20.10.2018

Přípravky na klouby je potřeba užívat několik měsíců, aby spolehlivě zabraly. To znamená i Alavis.

Neregistrovaná/ý - Pavlína

21.10.2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 15.10.2018
Stravou jsem to zezačátku zkoušela, ale potom sem se rozhodla že začnu doplňovat nějakým doplňkem :)

Dobrý den, kde bych si mohla o tom doplňku zjistit něco více?

Neregistrovaná/ý - Vladana

20.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jesica | 14.10.2018
A domlouvala jste si výnos nějak předem?

Ano, to jsem si napsala že budu potřebovat výnos :)

Neregistrovaná/ý - Merina

20.10.2018

Neregistrovaná/ý - Danina | 14.10.2018
Za jak dlouho vám alavis zabral a hlavně jak dlouho je ho opravdu potřeba užívat, aby byl účinný?

Neregistrovaná/ý - Jituška

20.10.2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 15.10.2018
Chci dát manželovi praktický dárek, sportuje a zkouší různé výřivy, tak mě napadla i něco na klouby. ale absolutně se v tom nevyznám. :-( co je nejlepší. :)

tak prej alavis, sama ale nevím, jsou i nějaké konkurenční, záleží jestli trpí i na záněty

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Rybí kari

Rybí kari

6 hlasů
40min 383 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ostré hovězí kousky

12 hlasů
1h a 40min 470kJ 270 Kč

Kostky hovězího masa obalené a podušené v ostré chilli...

Dýňová polévka s pažitkou

11 hlasů
50min 238kJ 90 Kč

Jedna z mnoha variací na dýňovou polévku.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více