Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Fiona

27. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Nikola | 11. 9. 2018
Ahojky, doporučíte mi prosím nějaký dobrý doplněk stravy na doplnění vitamínu D ?

já jsem teď tomu svému dala tento přípravek… je tam i Déčko https://www.pharma-future.com/cs/novinky/379-longevit-pro-dlouhy-a-kvalitni-zivot-doplnek-stravy-84-kapsli.html?search_query=vitamin+d&results=30

Neregistrovaná/ý - Inka

25. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Karma | 23. 9. 2018
Alavis jsem zkusila na bolení kloubů, zabírat začal tak po třech týdnech. Projděte si jejich www.alavis.cz.

Taky se přidávám se zkušenstí s alavisem, pomohl mě taky na bolesti kolenních kloubů.

Neregistrovaná/ý - Karma

23. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Dina | 21. 9. 2018
S Alavisem mám taky zkušenost. I když jsem se zprvu bála, že je to veterinární přípravek, nakonec mě pomohl, tak, že mě přestaly bolet klouby.

Alavis jsem zkusila na bolení kloubů, zabírat začal tak po třech týdnech. Projděte si jejich www.alavis.cz.

Neregistrovaná/ý - Ell

22. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Nathali | 18. 9. 2018
Někde jsem tu Ell už psala, když se podíváš na www.trenyrkarna.cz tak tam mají i Ralpha Lorena :)

Už jsi z trenýrkárny něco objednávala ? POdařilo se ti odhadnout velikost ? Nebo nemají i kamennou prodejnu ? Nemám totiž moc dobré zkušenosti s nakupováním po internetu, mám na to v poslední době docela smůlu.

Neregistrovaná/ý - Dina

21. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Bibina | 19. 9. 2018
Už manžel začal alavis užívát? Hlavně zabral?

S Alavisem mám taky zkušenost. I když jsem se zprvu bála, že je to veterinární přípravek, nakonec mě pomohl, tak, že mě přestaly bolet klouby.

Neregistrovaná/ý - Nikola

20. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 14. 9. 2018
Babička mi na tohle doporučila Vigantolvit. Sama ho bere a já jsem sním také spokojená

Aha a to je něco jiného než Vigantol?

Neregistrovaná/ý - Bibina

19. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 15. 7. 2018
manžel má potíže s klouby, tak jsem mu pořídila dvě piksle TripleBlendu od Alavisu, tak snad ho to potěší

Už manžel začal alavis užívát? Hlavně zabral?

Neregistrovaná/ý - Nathali

18. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Ella | 30. 8. 2018
Jakou značku mu kupuješ ? Já se snažím sehnat spodní pánské prádlo od Ralpha Lorena, ale to je teda boj ..

Někde jsem tu Ell už psala, když se podíváš na www.trenyrkarna.cz tak tam mají i Ralpha Lorena :)

Neregistrovaná/ý - Elena

14. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Nikola | 11. 9. 2018
Ahojky, doporučíte mi prosím nějaký dobrý doplněk stravy na doplnění vitamínu D ?

Babička mi na tohle doporučila Vigantolvit. Sama ho bere a já jsem sním také spokojená

Neregistrovaná/ý - Nikola

11. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Ella

30. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Ilona | 17. 8. 2018
Povýšení jsem s mužem sice nezažila, ale hodně si potrpí na značkové spodní prádlo, takže když je nějaká příležitost, tak tohle je taková jistota plus třeba nějaký náramek :)

Jakou značku mu kupuješ ? Já se snažím sehnat spodní pánské prádlo od Ralpha Lorena, ale to je teda boj ..

Neregistrovaná/ý - Ilona

17. 8. 2018

Povýšení jsem s mužem sice nezažila, ale hodně si potrpí na značkové spodní prádlo, takže když je nějaká příležitost, tak tohle je taková jistota plus třeba nějaký náramek :)

Neregistrovaná/ý - Daniela

23. 7. 2018

já tomu svému koupila takovou hopdně crazy mikinu a tričko. Má rad nestandardní věci, takže to byla jasná volba

Neregistrovaná/ý - Jarka

15. 7. 2018

manžel má potíže s klouby, tak jsem mu pořídila dvě piksle TripleBlendu od Alavisu, tak snad ho to potěší

Neregistrovaná/ý - Hana

10. 7. 2018

My jsme ted slavili výročí a taky jsem pořád dumala co mu koupit.. nakonec jsem vybrala tyto horké kameny https://www.darkysradosti.cz/horke-kameny-p1996-2517 protože vím, že už o nich delší dobu mluvil a musím se pochlubit, že úspěch veliký!

Neregistrovaná/ý - Radana

24. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Sabina | 14. 6. 2018
Leno tohle krásně voní,přítel používá https://www.notino.cz/paco-rabanne/1-million-voda-po-holeni-pro-muze/

Taky tam nakupuji parfémy.Nikdy mě nezklamaly.

Neregistrovaná/ý - Judita

17. 6. 2018

ja tomu svemu koupila tady dvě miniky https://www.dedoles.cz/mikiny-pro-muze?dostupnost=5 no doma byla veliká radost :) ted se to hodně nosí

Neregistrovaná/ý - Sabina

14. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Lena | 13. 6. 2018
Ahoj jakou mám koupit manželovi vodu do holení.Ráda bych něco co dlouho vydrží.

Leno tohle krásně voní,přítel používá https://www.notino.cz/paco-rabanne/1-million-voda-po-holeni-pro-muze/

Neregistrovaná/ý - Lena

13. 6. 2018

Ahoj jakou mám koupit manželovi vodu do holení.Ráda bych něco co dlouho vydrží.

Neregistrovaná/ý - Deborah

3. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Marie Anna | 31. 5. 2018
nechci aby to vyznělo blbe, ale můj manžel dostal velké balení kloubní výživy a byl za to moc rád. je to v podstatě dárek pro nás oba

zkus se poradit v lékarně. Určitě spolu něco vyberete a opět budete oba ve formě :)

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Kopřivová polévka

Kopřivová polévka

14 hlasů
35min 264 kJ 58 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba pečená chřestem

8 hlasů
45min 240kJ 110 Kč

Ryba s chřestem pečená v troubě.

Polévka z červené řepy s jablky

0 hlasů
1h a 5min 303kJ 120 Kč

Snadná, chutná a zdravá polévka.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více