Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Jana

13. 1. 2016

Ahojky, mého manžela by zaručeně potěšilo soukromé welness, klidná atmosféra. Byli jsme už párkrát a maximální spokojenost. Přineslo nám to takové uvolnění, že jsme se pak krásně pomilovali. Manžel začal mít problémy s erekcí. Bere na to doplňky stravy.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

12. 1. 2016

S dcerou zase premyslime ze mu koupime nejaky levny ojety auticko co by potreboval na pojezdy do prace, takovy darek by mohl byt dobra napad ne? Mate vyzkouseny nejaky osvedceny autoservis v okolí Brna?

Neregistrovaná/ý - Lucie

11. 1. 2016

Zdravím, nevíte některá o dobré agentuře na zprostředkování adrenalinových zážitků? Ráda bych obdarovala tatínka k narozeninám, tak aby bylo z čeho vybírat. Děkuji za tipy.

StankaHoy

20. 12. 2015

Já bych řekla, že nejdůležitější je mu to říct! Řekněte mu jak jste na něj pyšná, to určitě uslyší rád. A jestli chcete dárek, tak tak bych mu dala drahé hodinky. Pro muže na vysokém postu v práci se to dost hodí. Udělá to dojem. A gratuluji.

Marobud

26. 10. 2015

Ahoj, jak jste na tom s thajskými masážemi? Vyhovují vám? Nikdy jsem na takové masáži nebyla, přemýšlím právě, že si tady v Praze nějaké najdu a zkusím to, ale zajímají mě vaše názory.

Dámskou jízdu v privátním wellness? Tak to je hodně zajímavé, to jsem ještě neslyšela popravdě, ale proč ne, každá dámská jízda nemusí být nutně někde v hospodě nebo v klubu Spíš by mě zajímalo jaké wellness toto umožnuje? Nebo má LCD?

Neregistrovaná/ý - Paja

19. 8. 2015

Za mě můžu doporučit samuispa v Letňanech, byla jsem tam jak s manželem v privátním welness, tak jsem tam byla s kamarádkama na dámské jízde :) Pronajali jsem si to tam a dívali se z výřivky na tenis takovy ten klasicky relax. Mají to tam příjemné a moc fajn. Tak můžeš zkusit.

Neregistrovaná/ý - Lubka

18. 8. 2015

Ahoj dámy určitě chodíte někdo do sauny, výřivky v Praze. Máte nějaké doporučení, kde bychom si mohli s manželem pronajmout welness, abychom tam byli sami a v klidu si užili regeneraci?

Marobud

25. 3. 2015

Z dominikány se těd vrátila šéfka, ukazovlaa nám fotky a vypadalo to bombasticky!

Neregistrovaná/ý - Kateří

22. 3. 2015

Ahoj poohlížím se po smartphonu pro dceru ale jsem omezená častkou 5000 mate někdo smartphone v této cenové relaci?

Neregistrovaná/ý - Lárinka

21. 3. 2015

Já budu kupovat dovolenou do Dominikánske republiky tam se manžel chce jet podívat a už o tom mluvi docela dlouho takže tim mu určitě udělam velikou radost.

Neregistrovaná/ý - Věrka

25. 1. 2015

nepřemýšlela jsi nad nějakým fotodárkem? nebo třeba nafocením aktů?

Sandriskaa

27. 12. 2014

No jen mne zajímá, jak dlouhé jsou dodací doby a zda nevíš zda nedělají s vrácením zboží nebo s reklamcí zboží problém. Srandovní předměty?

Ano, už jsem z tama objednávala :) kupovala jsem si z tama věci do zahradního jezírka, plus srandičky pro kámošky :) pročpak? :) A co jste nakonec tchánovi koupili? :)

Sandriskaa

17. 12. 2014

Jak jsem se tak dívala tak ta stránka se opravdu zabývá vším, a prosímtě ty sis z tama už někdy něco objednávala? :)

Proč by byla blbá láhev vína? :) Já si myslím, že to špatný nápad není, ale na druhou stranu pokud je to kutil tak bych mu koupila něco užitečného do zahrady třeba nějakou brusku nebo vrtačku, se podívej na strányk Conrada a třeba tě něco inspiruje :)

Sandriskaa

16. 11. 2014

Zdravím, chtěla jsem se zeptat co by jste koupili tchánovi? Je to docela aktivní člověk, bydlí v domečku, ale pořád nevím co mu koupit, manžel to moc neřeší, ale přeci jen koupit mu víno nebo něco podobného na 70 je docela blbé :/

To nemáš vůbec za co, jsem ráda že jsem mohla pomoci :)

Kacinka16

20. 6. 2014

Tak si nakonec vybral konkrétně tyto http://www.emotio.cz/locman-stealth-cerno-modra-76.html# úplně k němu padly, tak do toho jdeme :) Dokonce získáme slevu 35% na celý nákup při koupi těchto hodinek, když zadáme kód Loc0614 :) Děkujeme za pomoc a radu :)

Tichavka

18. 6. 2014

Přeji hodně štěstí s vybíráním a dej vědět, jak to dopadlo :)

TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo

Kukuřičná polévka

Kukuřičná polévka

10 hlasů
40min 412 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ředkvičková polévka

11 hlasů
40min 228kJ 90 Kč

Recept na dobrou, netradiční polévkuz ředkviček.

Pizza s černými olivami

12 hlasů
1h a 45min 767kJ 95 Kč

Co může být tedy lepší, než si připravit chutné dobrot...

Poradny

Za jakých podmínek mohu synovi zrušit trvalý pobyt?

Dobrý den, Jitko,co se týče zrušení trvalého pobytu, trvalý pobyt může zrušit majitel nemovitosti... Více

Za jak dlouho po nástupu do práce dostanu nemocenskou?

Dobrý den, Bobe,nárok na nemocenské dávky vzniká současně se vznikem pracovního poměru, takže můž... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více