Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Polyna

21.11.2018

Neregistrovaná/ý - Ilona | 17.11.2018
Dá se někde koupit kvalitní a zároveň ne předražený nábytek?

Dobrou zušenost mám s nábytkem odtud https://sedacky-nabytek.cz/ a ceny jsou tu podle mě nízké

Neregistrovaná/ý - Káťa

21.11.2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 17.11.2018
Chtěla bych si nechat liposukci podbradku, byl na tom někdo? Pomohlo vám to? ..

Dobrý den, tento zákrok jsem podstoupila před půl rokem, a svůj účel to splnilo. Mě to podbradku zbavilo

Neregistrovaná/ý - Hejly

20.11.2018

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 18.11.2018
Doporučíte nějaký dobrý lubrikační gel prosím?

Doma mám lubrikační gel s chladivým efektem (Amoréane Cooling Effect), s tím jsem asi nejvíc spokojená

Neregistrovaná/ý - Anna

20.11.2018

Neregistrovaná/ý - Brabcová | 16.11.2018
První týden jsem měla nařízený klidový režim na lůžku, jinak potom to bylo už na pohodu:) Pan Justan je moc šikovný, prsa mi udělal krásně a jizvičku mám minimální

Paní Fílková, byla jsem u pana doktora Justana na augmentaci. Plastika můžu doporučit. V nemocnici jsem byla po zákroku tři dny, a potom doma týden klidový režim na lůžku. Také jsem nosila kompresivní prádlo které mi pan doktor doporučil

Neregistrovaná/ý - Vanesa

18.11.2018

Doporučíte nějaký dobrý lubrikační gel prosím?

Neregistrovaná/ý - Mily

18.11.2018

Neregistrovaná/ý - Janka | 14.11.2018
Nějaký doplněk na dobré kosti, svaly a zuby můžete doporučit? ..Sháním k Vánocům jako dárek, prosím jen s čím máte osobní zkušenost že to sami berete děkuju

Já mám dobrou zkušenost s tímto http://www.vigantolvit.cz/

Neregistrovaná/ý - Ilona

17.11.2018

Dá se někde koupit kvalitní a zároveň ne předražený nábytek?

Neregistrovaná/ý - Milada

17.11.2018

Chtěla bych si nechat liposukci podbradku, byl na tom někdo? Pomohlo vám to? ..

Neregistrovaná/ý - Lotos

17.11.2018

Neregistrovaná/ý - Ella | 07.11.2018
Ahojky :) Holky, chlapovi chci koupit spodní prádlo k vánocům. Ale chci mu koupit opravdu kvalitní a značkové...A vůbec, co vaše chlapi nosí raději? Trenky nebo boxerky?

Ahoj, můj manžel preferuje trenky má rád volnost. Takže k vánocům mu jich pár určitě objednám. Našla jsem stránku www.trenyrkarna.cz.Už tam objednávám dlouho. Můžu ti ji doporučit cena a kvalita je opravdu super, což hodně na to dbám.

Neregistrovaná/ý - Brabcová

16.11.2018

Neregistrovaná/ý - Fílková | 08.11.2018
Dobrý den, po zákroku jak dlouho jste se po něm zotavovala?

První týden jsem měla nařízený klidový režim na lůžku, jinak potom to bylo už na pohodu:) Pan Justan je moc šikovný, prsa mi udělal krásně a jizvičku mám minimální

Neregistrovaná/ý - Janka

14.11.2018

Nějaký doplněk na dobré kosti, svaly a zuby můžete doporučit? ..Sháním k Vánocům jako dárek, prosím jen s čím máte osobní zkušenost že to sami berete děkuju

Neregistrovaná/ý - Gábina

12.11.2018

Já dávám každé Vánoce manželovi Alavis, aby měl zásobu na celý rok.

Neregistrovaná/ý - Fílková

08.11.2018

Neregistrovaná/ý - Brabcová | 30.10.2018
Já dala svému muži jako dárek větší prsa pro sebe.. nechala jsem si je udělat v Brně v Effect clinic a můžu vřele doporučit:) http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/12/plasticke-operace/

Dobrý den, po zákroku jak dlouho jste se po něm zotavovala?

Neregistrovaná/ý - Ella

07.11.2018

Ahojky :) Holky, chlapovi chci koupit spodní prádlo k vánocům. Ale chci mu koupit opravdu kvalitní a značkové...A vůbec, co vaše chlapi nosí raději? Trenky nebo boxerky?

Neregistrovaná/ý - Hanka

02.11.2018

Holky, kde kupujete pánskou kosmetiku? Jde mi hlavně o tělovou a koupelovou kosmetiku. Problém ale je, že kosmetika musí být opravdu kvalitní, mám náročného chlapa :/

Neregistrovaná/ý - Terka

02.11.2018

Neregistrovaná/ý - Majda | 28.10.2018
A dá se o tom džemu někde dočíst více info? Popřípadě kde koupit?

Tyhle džemy mám taky strašně ráda. Kupuji si je v Bille

Neregistrovaná/ý - Martinka

31.10.2018

Já jsem svému miláčkovi minule dala takovýto dáreček: https://www.2din.cz/darkovy-poukazy/ a byl velice rád :)))

Neregistrovaná/ý - Ilona

31.10.2018

Kupujete chlapům jako dárek i spodní prádlo nebo se to moc nehodí ?

Neregistrovaná/ý - Šestáková

31.10.2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 29.10.2018
Máte zkušenost i s nějakou prodejnou Sedačky Nábytek?

Miri na prodejně jsem byla jednou, na té v Praze. Kupovala jsem tam cestovní kufr a nákup bezva:) Měli ho zrovna v akci, a prodavač byl moc ochotný při výběru

Neregistrovaná/ý - Zita

31.10.2018

Neregistrovaná/ý - Doubrava | 29.10.2018
U nás doma už nějakou dobu s manželem doplněk stravy Vigantolvit užíváme a jsme sním oba dva moc spokojení

Doubravo kde si ho kupujete?

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Pestrý těstovinový salát

Pestrý těstovinový salát

3 hlasy
50min 666 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš ze dvou druhů masa

12 hlasů
2h a 0min 641kJ 220 Kč

Guláš připravený z vepřového a hovězího masa.

Zapečený celer

10 hlasů
1h a 5min 380kJ 60 Kč

Celer zapečený se smetanou a koprem.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více