Diskuse na téma Hubnutí doma

17. 10. 2023 | Hubnutí

Ahoj holky, mám problém udržet si motivaci a hubnout. Zkoušela jsem cvicit, jist zdrave, ale představa čekání půl roku na nějaké výsledky me ničí. Nejradši bych snedla pilulku a zhubla 10 kg. Zároveň nechci jist denně jedno jablko. Co vy a motivace. Jak to mate?

VerčaK 26.03.2024

Za mě jednoznačně ketofit. Zkoušela jsem další 2 keto, ale tahle mi přišla chuťově nejlíp i s ostatníma živinama.

Alena VerčaK 28.04.2024

Mám to stejně, zůstala jsem u něj, protože mě jako jediná keto dieta nenadýmala.

miška4 16.12.2023

Já jsem zhubla díky https://www.ketodiet.cz/ šlo to mnohem snadnějc než jsem si představovala a hlavně si váhu pořád držím, protože jsem se díky nim naučila konečně správně jíst. Mají teď velkou slevu na dietní balíčky tak koukněte :-)

Pája miška4 31.01.2024

Kolik se ti prosím tě podařilo zhubnout? Já potřebuju shodit aspoň 10 kilo a nedaří se mi. Tahle dieta vypadá dobře, přemýšlím, že bych ji zkusila..

miška4 miška4 18.02.2024

Zhubla jsem 12 kilo :-) určitě bych být tebou neváhala, jde to samo a ty jídla mají opravdu dobrý :-)

Diana27 25.10.2023

Jedině keto. Teda aspoň za mě. Jak nevidím výsledky přesně jak píšeš tak to vzdávám. Pomohlo mi to. Objednala jsem na měsíc ketofit a mákla jsem si, to jo, ale zhubla jsem 9,5 kg za měsíc a půl. Nesmíš začít jist prasarny a musíš se řídit podle toho manuálu, jinak to nepůjde.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat