Diskuse na téma Oblečení pro boubelky

17. 06. 2014 | Prosím o radu

Boubelky, kde nakupujete oblečení? Už mě přestalo bavit chodit neustále do obchodu a naivně si zkoušet největší velikosti a stejně zjistit, že mi to není ;*(

Fantaska 18.06.2014

Taky mám ten problém a nejhorší je, že když už ti teda něco padne, tak je to buď kytičkované, nebo tě to udělá jěště větší, než opravdu jsi :D

Milena Fantaska 19.06.2014

Vždyť existují obchody nadměrných velikostí s velkým výběrem.Běžně tam nakupuji a jsem velmi spokojená.

Barbucha 20.06.2014

Dost nakupuji v Bonprixu, i ve velkých velikostech super výběr i dobrý ceny.

Stanka225 22.06.2014

Ahoj holky, souhlasím s tím, že existují obchody přímo pro boubelky :) Já jsem dneska ve městě (Praze) narazila na jeden obchod, který je přímo pro boubelky a měli tam moc pěkné a šik oblečení, žádné "jenom kytičkované" jak to nazývá Fantaska :)

Kacinka16 26.06.2014

Tak to je fajn vědět, že s tím má někdo zkušenosti :) ale můžete mi zkusit říct nějaký typ obchodu, ve kterém tyto velikosti sehnat? Mě totiž žádný teď nenapadá :)

Stanka225 14.07.2014

Já jsem třeba narazila konkrétně na Big and Beauty, to ti nic neříká? :)

Kacinka16 15.07.2014

Počkej, máš namysli Big And Beautiful? O tom jsem slyšela mluvit kolegyni v práci! :)

Fantaska 16.07.2014

Já zase nakupuji z www.storexxl.cz :D

Stanka225 23.07.2014

Ano, přesně to jsem myslela, promiňte :D Moc se mi ten obchod líbil, doporučuji alespoň mrknout :)

Kacinka16 24.07.2014

Děkuji Vám za reakce a nápady, mrknu na to a určitě se nechám inspirovat :) Ještě jednou díky :)

Fantaska 27.07.2014

To nemáš vůbec zač :D

Gabuška 07.08.2014

Ahojte, včera jsem v Brně taky narazila se sestrou na ten obchod Big nd Beautiful v OC OMEGA Brno a tak jsem neodolala, a šla se s ní alespoň mrknout :) To oblečení bylo opravdu moc pěkné a nejvíc se mi líbilo, jak hned přišla paní za mojí sestrou a hned se ptala co by si představovala a říkala jí své návrhy, co by jí mohlo padnout :)

Sandriskaa 15.09.2014

Ahojte, já mám třeba úplně podobný problém s tím oblečením a to si nemyslím, že jsem úplně boubelka, jen mám větší prsa než zbytek těla :( Takže například košili kterou zapnu přes břicho nezapnu přes prsa :( Netuším taky kde nakupovat hezké oblečení :(

Stanka225 18.09.2014

No jo někomu ten bůh nadělí :D :) Podívej se schválně na ten storexxl.cz :) Taky jsem se tam dívala a zrovna v Brně mají přímo i obchod, takže si tam můžeš to oblečení vyzkoušet :)

Sandriskaa 24.09.2014

Přesně jsem ti chtěla napsat, že bez zkoušení, bych si nic nekoupila, protože já opravdu vlezu někdy do L trička zato třeba košile to mám úplně obří velikosti :( Jo je pravda, že ten nahoře si s mými vnady vyhrál no :D :D

Gabuška 07.10.2014

To storexxl.cz to je teda vlastně jen online shop pro to Big and Beautiful? :) chápu to teda správně? :)

Fantaska 18.10.2014

Jo, presně tak to je, jsem docela koukala, jak jsem to zjistila :D Ale mají tam hezké oblečení, to se musí nechat :D

Sandriskaa 23.10.2014

Já jsem tam třeba osobně byla a hrozně se mi tam ty věci líbily! :) Opravdu doporučuji každé ženě, která chce vypadat krásné, ať si tam zajde! :)

Kacinka16 20.11.2014

Tak vyzkoušela jsem ten obchod BigandBeautiful a opravdu je to tak! :P To oblečení je hrozně příjemné na nošení :) Takže můžu tentokrát už z druhé strany doporučit tento obchůdek! :)

Fantaska 24.11.2014

Ono je docela těžké v dnešní době sehnat něco hezkého na boubelky :) Jako je fakt, že rozjeli docela dobrý bussines :D

funnymore 31.01.2016

Ahoj dámy, pokud máte zájem o novější slušivé kousky pro boubelky, jukněte ke mě na tuto stránku: http://www.vinted.cz/uzivatele/251714-funnymore Pokud nemáte účet, nevadí, napište mi na email dominikaslechtova@gmail.com co jste si vybraly a já Vám obratem pošlun údaje k platbě na celkovou cenu s poštovným, ačkoliv je lepší registrace, abyste obchod měly sichrovaný samotným vintedem. :) Mimo to, nabyste měli jistotu koupě, podívejte se na má hodnocení. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat