Diskuse na téma Akné v 35 letech

Zdravím, poradíte mi - letos mi bylo 35 let a bohužel už nějakou dobu mě trápí akné. Zkoušela jsem snad všechno dostupné - od kosmetiky po doplňky stravy, ale zatím bylo vše bez efektu. Máte někdo podobnou zkušenost? Co se Vám osvědčilo?

Ella789 26.10.2023

Dobrý večer, mám to bohužel podobně, jen mi letos bude čtyřicet :( Je to hrůza v tomto věku být jako puberťačka :(

Damkovka 28.10.2023

Já jsem taky ve vyšším věku řešila akné a pomohl mi až Orcacollagen. Jde to rybí kolagen za studena hydrolyzovaný, takže je nejúčinnější kolagen, který je k dostání. Navíc má luxusní chuť, kdyby to šlo pila bych ho několikrát denně :D Teď ho piju každé ráno už 2 měsíce a akné mi úplně vymizelo.

Ella789 30.10.2023

To mě zajímá - napíšete prosím, kde bych ho mohla objednat za dobrou cenu?

Damkovka 31.10.2023

Mám u nich členství a díky němu mi každý měsíc objednávka přijde automaticky - jen mi přijde e-mail, strhnou se peníze z karty a dorazí balíček. V létě jsem teda členství na měsíc zrušila kvůli dovolené a pak ho hned obnovila, vůbec s ničím není problém. Tady se můžete přihlásit ke členství www.orcacollagen.cz/membership

Romana 16.11.2023

Zbavila bych se stresoru, kvůli kterýmu kvetete, když to blbě řeknu ;-)

Denda 29.11.2023

Já mám problém, že když použiju výživnou kosmetiku proti vráskám tak se mi ucpou póry a vyskáčou mi pupínky a černé tečky. Můžete doporučit kosmetiku, která vám to nedělá?

Jaruškaa1 01.12.2023

Zkusila jsem toho hodně a úžasně mi sedla kosmetika https://www.iuvenio.com/ je veganská a bez parfemace, skvělá na citlivou i problematickou pleť.

Dáša Jaruškaa1 27.01.2024

Taky ji používám, skvělý je na mou pleť hlavně krém Retouch a čistící gel Urban.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

194 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:56
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:01
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat