Diskuse na téma Fitness

Díval jsem se, že tu není žádná diskuze o fitness centru nebo o cvičení, já chodím do fitka v Brně - www.zone4you.cz a musím říci, že na to, že jsem to dřív hodně odsuzovat, říkal jsem si, že to ty lidi baví, dřít se v posilovnách a bušit...ale pochopil jsem, že to není o bušení, ale i o zábavě, do funzony, do které chodím, chodíme 4, vždy se u tréninku pobavíme, užijeme si zábavu, zároveň ze sebe dostaneme všechoem možný stres a uvolníme se :)

Daysulinek 22.06.2014

fitness zone4you znám, ale jinak než ty, nechodím tam cvičit, ani se nijak extrémně bavit, chodím si tam odpočinout a vyčistit hlavu do wellness centra, chodím jednou týdně a působí to na mě opravdu skvěle, i pokud mám celý týden úplně na pendrek, tak mám záchytný bod v pátku, kdy si jdu odpočitnout a na hodinu vypnout :)

kamenskydalibor Daysulinek 06.06.2015

Já to tam mám moc rád, jsem členem už přes rok a paráda. Co se mi ještě moc líbí, jsou vyjížďky, co pořádají každý měsíc, byl jsem na té na kole, kolečkové brusle jsem vynechal, protože to není úplně můj šálek čaje, ale tento měsíc bude zase kolo a to si nenechám ujít *1*

Daysulinek kamenskydalibor 29.06.2015

Viděla jsem ohledně těch vyjížděk nějaký leták na nástěnce... je to i pro lidi, kteří na tom nejsou fyzicky moc dobře? Přemýšlala jsem, že bych se také přidala, ale pak jsem to nechala být, protože mám trošku strach, že bych nestačila...

Alex 15.10.2018

když chodíte do posileven a z cvičení vás bolí klouby, co na to berete?

Svatka 29.10.2018

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat. Není tu náhodou některá, co chodí nebo chodila nebo se chystá chodit na cvičení body express? Docela bych měla sem tam nějakou otázku :)

Anička Svatka 30.10.2018

byla jsem na to celkem 3x a odešla jsem s bolesti kolenou

Erika Anička 21.11.2018

Ahoj Svatko, copak by tě k tomu Body expressu zajímalo? Já na něj chodím, tak třeba bych ti mohla být nápomocna :) Jinak je to EMS cvičení, což znamená, že pomocí slabých el.impulsů se ti aktivují všechny svaly v těle. Impulsy do tebe proudí pomocí speciálního obleku. No a pro umocnění efektu u toho děláš koordinované cviky. Je to s trenérem. Já chodím do M Paláce :)

Milka Erika 02.01.2019

Pěkný den, tak holky, samozřejmě průser, že... Přes vánoce jsem nabrala, a to ne málo... No a teď se ptám - myslíte, že ten body express je vhodný na redukci nadbytečných kli?

Alice Milka 28.01.2019

Ahoj, určitě vhodný je. Já na něj chodím, takže vím, jak https://bodyexpress.cz/. On totiž perfektně nastartuje metabolismus a nejdůležitější při hubnutí je právě správné fungování metabolismu. Jinak je to taky super atraktivní cvičení, takže u toho vydržíš. Teda aspoň já to tak mám a konečně mě něco baví tak, že tam chodím pravidelně :)

Kačula Alice 01.03.2019

A chodíš na něj už dlouho? A byla bys schopná říct, po jak dlouhé době jsi viděla první výsledky? Mě to je tak zajímá hlavně proto, že to je cvičení, na které se chodíé jednou týdně, tak zda to stačí...

Alice Kačula 01.04.2019

Holky, já jsem na body express začala chodit tak cca před měsícem. Byla jsem tam už celkem 4x s tím, že teda musím říct, že už na sobě pozoruju první výsledky. Záda se mi krásně rovnají, jsem nadšená.

Ilona 01.04.2019

Snažím se taky cvičit, pořídila sem si rotoped domů tak na něm jezdím. Ale nehaním se a dám si i sladké.. například tyto džemy na ty nedám dopustit https://www.relaxlepsinezdzem.cz/

Erika 29.04.2019

Holky, já na ten http://www.bodyexpress.cz/ chodím. Super, atraktivní cvičení, které ti mohu jen doporučit! Je to perfektní relax a zároveň super způsob hubnutí a taky posílení celýho těla a odstranění bolestí zad! Cvičení spočívá v tom, že ti do těla proudí slabé el. impulsy, které aktivují svaly v těle. U tohoto pak děláš jisté cviky, které posilování krásně podtrhnou... 

Žilka 30.06.2019

Ahoj, mohla bych se k tomu https://www.bodyexpress.cz/ zeptat? Mám dvě otázky... Jednak by mě zajímalo, jaké oblečení je na to cvičení vhodné? A pak taky... Hledala jsem si info a našla jsem, že cvičení je dobré na odbourání bolesti zad. Je to tak? Po jak dlouhé době uvidím nebo spíš ucítím výsledky?

Olga 04.07.2019

Objednáváte něco přes fitham.cz ?

Renča Olga 18.07.2019

Ahojky mám odtud pár věcí na cvičení. Vždycky jsem tu sehnala co jsem potřebovala mají velký výběr a to můžu :)

Olga Renča 23.07.2019

A jste se vším odtud spokojená? Jak dlouho tak čekáte na objednávku?

Kratochvílová 18.08.2019

Já sem dlouho dělala fitness, ale po dětech už se mi do toho nechce tak zvažuji nějaký zákrok... co si myslíte o odsátí tuku?

Dita Kratochvílová 20.08.2019

Já sem byla na liposukci než sem začala cvičit a bylo to ok, sebevědomí mi to určitě zvedlo a rozdíl byl viditelnější než sem původně čekala takže za mě super

Kratochvílová Dita 23.08.2019

Kde jste na té liposukci byla?

Lili 01.09.2019

A co takhle přestat držet diety, začít jíst zdravá jídla, chodit cvičit na cvičení, co tě bude bavit...? Myslím, že to by mohlo na hubnutí zabrat.

Dynamite Lili 19.09.2019

cvičení jako samotné mě nikdy nebralo. Mnohem raději má kolektívní ,,sporty,, typu: zumba, joga.

Diana Dynamite 21.09.2019

ono je to s takovým cvičením těžké. Většinou jsou tyhle cviky přes den a to jsem v práci. Nevíte o něčem ve večerních hodinách?

Iva 23.11.2019

Ahoj ráda bych se sebou začala něco dělat, poradíte mě co si dom koupit na cvičení když sem začátečník?

Beáta 15.09.2020

Ahoj začala jsem vyznávat zdravý životní styl a stala se ze mě veganka.Velice jsem si oblíbila cvičení,ale potřebovala bych poradit jaký si koupit protein.Bílkovina je základ cvičení.

Pavlína Beáta 20.09.2020

Ahoj já jsem také veganka.Začala jsem tento životní styl provozovat od Nového roku.Také chodím hodně cvičit a beru i proteiny.Vždy dám na doporučení od mého kamaráda, který je už vegan delší dobu a má s těmito proteiny větší zkušenosti než já.

Beáta Pavlína 24.09.2020

Nechám si od tebe ráda poradit.

Pavlína Beáta 25.09.2020

Hodně teď nakupuji na stránce pro vegany.Je to balíčekzdraví.

Renata 14.10.2020

Ahoj jsem vyznavačem veganské stravy a ráda chodím cvičit.Máte někdo pro mě nějaké dobré tipy na veganské proteiny a nebo tyčinky?

Dominika 19.10.2020

Musíš hledat a něco si sama najít.Dělá to dnes už plno firem.

Renata 22.10.2020

Dám hodně na doporučení.Chci něco ozkoušeného.

Dominika 30.10.2020

Zamilovala jsem si balicekzdravi

Jitka 21.06.2021

Ahoj makáte někdo na sobě doma?

Leona 26.06.2021

Ahoj snažím se cvičit 3x týdně.

Jitka 29.06.2021

Máš doma činky a nebo třeba nějaký stroj?

Leona 01.07.2021

Mám doma tady tento běhací pás https://www.fitham.cz/bh-fitness-f2w-dual?ppcbee-adtext-variant=Title2-copy-2020-11-09_15%3A30%3A31&gclid=EAIaIQobChMI5Z-amNTB8QIVxxB7Ch2FPgcMEAAYASAAEgLZl_D_BwE

Simona 01.11.2021

Také nejraději nakupuji věci na cvičení na fitham.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat