Diskuse na téma Značkový obchod se slevami

13. 11. 2023 | Oblíbené značky

Ahojky, kdo má rád módu a značkové věci, tak bych chtěla doporučit eshop Lucyto. Mají tam momentálně hezké slevy s kódem PODZIM23 na vybrané věci a také akci 3+1 zdarma na celý eshop. Věci od Hilfigera, Diesl, Klain, Boss a další. :) Třeba se někomu bude před Vánoci hodit.

Bára 17.11.2023

O eshopu jsem ještě neslyšela, jedná se o originály? A jak dlouhé je případně doručení?

Bety-tyna Bára 23.11.2023

Samozřejmě se jedná o originály a doručení je cca standartně 2-3 pracovní dny. :) Já si tam moc ráda beru spodní prádlo https://www.lucyto.cz/podprsenky/, takže jsem teď akce 3+1 sama využila. :) Ale mají i i plavky, mikiny, tepláky, třička...:)

Bára Bára 25.11.2023

Děkuji za odpověď a za odkaz na stránky. Spodní prádlo se mi také moc líbí hlavně tedy od Calvina a nějaké už doma mám. No nějaký dáreček na Vánoce tam určitě ukořistím. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat