Diskuse na téma Dieta která vám pomohla?

09. 07. 2014 | Hubnutí

Dobrý den, potřebovala bych nutně zhubnout a poměrně rychleji, za zhruba 4 měsíce se mám totiž vdávat a chtěla bych vypadat dobře a ne jako slon a tak přemýšlím jakou dietu zvolit... nemáte nápad? zase bych nechtěla aby to bylo nějaké nezdravé hubnutí i když bych chtěla shodit rychleji a taky aby se pak nedostavil všemi nenáviděný jojo efekt :-O :-( :-/ tak kdybyste měly nějaký tip :-)

Liduška 26.10.2014

Tak od zítra začínám :D Po konzultacích s paní jsem se dozvěděla moc zajímavé věci a opravdu to vypadá moc fajn :P a ta jejich dietní čokoládka, to je prostě bomba :D

Fantaska 22.10.2014

Tak to asi ne, nějaký základní pohyb mít musíš, ale jinak jsou ty koktejly moc dobré :)

Haapka 18.10.2014

Ale musíš snad dělat i něco aktivního, ne? Přece mi neříkej, že domácí pecivál by taky zhubnul :-/

Liduška 25.09.2014

A to jsi si někde našla? :D Nebo jsi spolupracovala s nějakým odborným poradcem? :D Já jsem právě dostala odkaz na tuto stránku: www.ketofit.cz a nevím, jak začít, tak jsem se tu chtěla nejdřív zeptat :D

Fantaska 20.09.2014

Mně byla doporučená a rozhodně ji doporučím znovu, moc jsem ocenila, že to nebyla dieta jako jiné, různé hladovění nebo rádoby zdravé výrobky, které se jen schovávali do zdravého obalu… Nejlepší bylo, že jsem opravdu cítila, jak mi to tělo jde dolů a už po týdnu jsem viděla rozdíl! :)

Liduška 18.09.2014

Ahojte, nechci zakládat novou diskuzi, tak bych se Vás chtěla zeptat, jestli máte zkušenosti s KetoFitovou dietou? :D

Martina 06.08.2014

Děkuji za tip, zrovna něco podobného hledám a slyšela jsem o tom v rádiu, že v Rekondici působí doktorka Hlavatá, kterou jsem poznala na Workshopech. Zkusím a dám vědět! Díky*1**1**1**1*

Dorka 24.07.2014

Děkuji všem za rady, dámy :-) opravdu jste mi pomohly, osobní osvědčení je nejlepší, asi se do toho pustím hned od příštího týdne, ať to neodkládám a brzo jsem jak proutek :-P ;-) <3 tak držte palečky :-P

Dorka 19.07.2014

Děkuju Vám oběma, dámy :-* ale dívala jsem se Pavli, na ten tvůj odkaz a pokud je to jen v Praze, tak to asi nic :-/ já jsem z Olomouce... A Nikiki, na tu Cambridge se taky nějak dochází? A kde to je? Taky jenom v Praze?? Díky

danka Dorka 20.07.2014

též doporučuji Cambridge, za 14 dní minus 7kg.... dochází se podle domluvy, v brně je též možnost, a myslím, že najdeš i v olomouci....:-)

Nikiki Dorka 22.07.2014

Je to i v Olomouci, jak říká Danka :-) tady na stránkách je i mapka úplně dole http://royalday.cz/kontakty/ :-) jinak jj, chodí se na konzultace, nejlepší je co nejdřív se domluvit na úvodní prohlídku a konzulačku, kde si řeknete co a jak, ať můžeš už začít :-D

Pavlína 15.07.2014

Ahoj, já ti můžu doporučit centrum rekondice. Docházela jsem tam 3 měsíce a naprostá spokojenost. Mrkni na jejich webovky - www.rekondice.cz Moc jsem tomu nevěřila, ale první konzultace (je zdarma) mě přesvědčila a program jsem úspěšně dokončila:):-P<3

Nikiki 14.07.2014

No a co Cambridge dieta? Já jsem ji teda přímo osobně nezkoušela, potřebovala bych spíš naopak trochu přibrat, ale moje mamka s ní zhubla asi 25 kilo celkově!!! Zírala jsem, fakt, je to teď úplná kočka :-) ještě se jí kdyžtak zeptám, ale princip je, že jíš hlavně nějaké jejich speciální produkty, které jsou málo kalorické, ale mají všechny potřebné látky a pak samozřejmě je dobré u toho cvičit a hodně pít atd., ale to ti tam všechno řeknou kdyžtak :-ú chodí se na osoní konzultace a na začátku je vyšetření a prohlídka :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat