Diskuse na téma Dieta která vám pomohla?

09. 07. 2014 | Hubnutí

Dobrý den, potřebovala bych nutně zhubnout a poměrně rychleji, za zhruba 4 měsíce se mám totiž vdávat a chtěla bych vypadat dobře a ne jako slon a tak přemýšlím jakou dietu zvolit... nemáte nápad? zase bych nechtěla aby to bylo nějaké nezdravé hubnutí i když bych chtěla shodit rychleji a taky aby se pak nedostavil všemi nenáviděný jojo efekt :-O :-( :-/ tak kdybyste měly nějaký tip :-)

Klárka 26.10.2015

To zní zajímavě. A jakpak ty dietní plány fungují? Nebo jak se kupují? Díky. :-)

slunéčko 19.10.2015

Ahoj, před 2 roky jsem taky potřebovala zhubnout a pomohly dietní plány od dr. Staňka. Jídla a doplňky měli fakt výborné a chutné. Jen jsem hubla teda delší dobu, ale jojo efekt se nedostavil. :-)

Simona 01.10.2015

Mě od Ketofitu výrobky moc chutnají, nejoblíbenější na oběd mám http://ketofit.cz/produkt/vyvar-s-kachni-prichuti-290-g-10-porci-proteinove-diety/

konatovka 06.08.2015

Mně žádná dieta nikdy nepomohla, když jsem hubla podle nějakých receptů, vždy se dostavil jo-jo efekt, přípravky z lékárny jsem nikdy nepoužila a nevěřím ani na ostatní zázraky, ale mám již 23 let dělenou stravu, kterou jsem zhubla během dvou měsíců 12 kg a tuto váhu si udržuji a přidala jsem k tomu v posledním roce nordic walking, protože už jsem v důchodovém věku a čím je člověk starší, tím hůře se váha udržuje. Tento sport není namáhavý a ještě mám v blízkosti domu krásné prostředí na chození, z kterého je krásný výhled na dvě pohoří.*1*

Fantaska 26.06.2015

Ketofit patří mezi nejlepší diety vůbec, toto co říkáš fakt nemají, zkus si pročíst jejich stránky, i tady mají zajímavé články: ketofit.cz/ketonova-dieta-odborne-clanky/

AndreaPisk 24.06.2015

Právě já tomu zrovna dvakrát nevěřím, mám vlastní zkušenosti s těmito nápoji, zatajují složení, a cpou do tebe chemikálie… Na toto já nemám :-/ ta ketofitová dieta je na tom principu proteinových nápojů, ne? :-/

Fantaska 23.06.2015

Určitě si napiš na stránky Ketofitu, pokud budeš jíst jen to, tak to nebude mít efekt, je potřeba to správně nakombinovat ;)

AndreaPisk 25.05.2015

Máte někdo nějakou zkušenost http://ketofit.cz/produkt/proteinove-pecivo-chlebikove-krekry-do-proteinove-diety/ ?? Právě mi kamarádka mi to doporučovala, ale nevím zda raději nenapsat tomu ketofit operátorovi a domluvit se s ním na celé této dietě…

Zdenka 13.05.2015

A kam chodíš? Co ten program obsahuje? Jen cvičení?

Danca1987 Zdenka 23.05.2015

http://www.centrumzdravibrno.cz/nase-nabidka/individualni-kompletni-redukcni-program/ tady, samozřejmě , že to není jen o cvičení

Danca1987 04.05.2015

Taky přidávám tedy svou zkušenost, ale není to vyložena dieta no...chodím na individuální půlroční redukční program a maximální spokojenost.

ahojky to bys asi mela teda si nechat predelat cely jidelnicek a zacit vice se hybat :) ja treba delam jednou tydne jogu a jim hlavne bio potraviny-ovoce a zeleninu a shodila jsem 3 kila za mesic a to jsem hubnout ani nechtela. proste vyvazena strava je hlavni! :)

konatovka martina.marna 06.08.2015

Naprosto s Vám souhlasím, tak to má být, i já jsem zastánce tohoto přístupu.*1*

Majkí 13.04.2015

čauec, některá z Brna, co chodí do zdravých obchudku a mohla by mi nějaký doporučit?

Fantaska 24.02.2015

Pokud se cítíš ty dobře, tak vůbec není důvod nic řešit, pokud si teda myslíš, že se takto můžeš cítit dobře .. Já bohužel, se svými 80 kily na malou výšku spokojená nejsem, ale už konečně svítá na lepší časy :)))

Haaňa 21.02.2015

stačí začít jíst častěji v menších dávkách a žádná drastická dieta za to nestojí

Haapka 21.02.2015

Tento komentář jsem někde načetla, zkusila jsem to tak udělat, ale nakonec z toho asi ustoupím, chlap mě přesvědčuje, že jsem krásná, tak to tak asi i nechám… :D ale pro ostatní, kdyby náhodou :P

Haapka 21.02.2015

já to řešila tak, že jsem šla na stránku ketofit.cz a kontaktovala jsem operátora. Je teda žádoucí, aby sis pročetla, co je to zač a věděla o tom základní informace a pak se s operátorem dohodneš na podrobnostech a postupu no a pak už jen objednáváš a piješ vynikající koktejly nebo třeba svíčkovou, ta je taky vynikající

Liduška 16.02.2015

Haapko, já jsem s tím neměla zrovna velký problém, sice jsem si trošku cukroví dala, ale jelikož já nepeču, tak to nebylo tak těžké a salát s kaprem jen na štědrovečerní večeři a zbytek mi stejně snědl manžel :D

Fantaska 20.01.2015

Jo, tak to byl boj.. Měla jsem co dělat, abych to udržela, ale zvládl jsem to.. Vyzkoušela jsem tu nejlepší svíčkovou, jakou jsem kdy jedla :)))

Hela 13.01.2015

Zhubla jsem za 4 měsíce 19 kg ve svých 46 letech. Po 4 letech mám 6 kilo nahoře , myslím, že vzhledem k věku zhubnu už jen 3 kg. Už by to bylo vidět na obličeji . Doporučuji pod dohledem lékaře - MUDr. Rýc - Medidiet. Jedná se o proteinovou dietu. Byla jsem velmi spokojená.

Haapka 13.01.2015

No tak teď by mě dámy zajímalo, jak jste to zvládaly přes Svátky :D Já jsem zase přibrala, docela by se mi hodila nějaká dietka :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat