Diskuse na téma Krátkodobé půjčky?

10. 07. 2014 | Hypotéka

Jsou teď akce a výprodeje, šli by jste do rychlé krátkodobé půjčky? :)

Mirečeeeek 05.12.2014

Doporučuju http://online-pujcka-na-ucet-hned-a-bez-papirovani.cz/ :D

Marobud 30.11.2014

JA ti nevím každy měsíc si poctivě odkládám část z platu a za tu dobu už mam nastřádáno takže se pak mužu rozšoupnout vic a nemusim si pujčovat!

Petra.sek 16.10.2014

No já jsem na foru pár měsícu zpět vyčetla pujčku pohodova-materska.cz psali o ni že je to pujčka krátkodobá a rozumným přeplatkem

Barbucha26 Petra.sek 01.12.2014

Ahoj dřiv jsem se nedostala k odpovědí ale moc děkuju všecko proběhlo supr a je to v suchu vyřešeno pujčka byla do 3 dnu fakt děkuju lednice je doma všechno splaceno žádné komplikace moc děkují! :)

Barbucha26 13.10.2014

Ahoj nevíte o nějaké firmě která by mi dala půjčku i přesto že jsem na mateřské? Potřebuju to narazově splacení max do 30 dnů Je to na nějakou menši ledničku s mražákem protože se nám pokazila.

Sandra Barbucha26 27.10.2015

dobrý den, za zkoušku nic nedáte když si zkusíte podat žádost tady, myslím že by mohla projít http://www.vataonline.cz/

Alena Sandra 11.11.2015

Dobrý den .. vy jste si tady půjčovala peníze??

Sandriskaa 25.08.2014

Já jsem si myslela, že to bude poprvé zadarmo, ale nebyla jsem si úplně jistá..

Opravdu jsem neplatila nic na víc :) Nebo jako ještě mi třeba něco může přijít, ale co mám konto tak tam mám nulu a vše už mám zaplaceno, tak nevím teda :)

Tichavka 22.08.2014

Takže je opravdu pravda, že když si půjčiš poprvé tak nepřeplatíš?....já jsem myslela,že to jsou vždy jen klamavé reklamy a že to není vůbec pravda….

Půjčku jsem si nakonec brala od společnosti ferratum, už ji mám i splacenou :P Bylo to je jakobych řekla, překlenovací než mi příjde výplata :) Měla jsem tuhle půjčku poprvé a nepřeplatila jsem ani korunu :o

Kacinka16 20.08.2014

Já jsem si kdysi dávno brala půjčku od vippujcka.cz, bylo to ale kvůli tomu, že jsem byla vyhozená z práce a než jsem si další našla, tak jsem byla měsíc nezaměstnaná :) Nevím zda zrovna na sekačku bych si brala půjčku, to bych si raději koupila ovečky :D

Tichavka 31.07.2014

Chceš tedka kupovat sekačku? …. Jako pokud je to nějaká větší a o hodně, tak bych si ji asi šla koupit…

Právěže v mounfildu mají tedka slevy, takže proto nad tím tak trochu uvažuju, ale nevím pořád zda do toho jít nebo ne :/

Je to na zahradní sekačku. Vůbec se v těch půjčkách, ale nevyznám :/

Tichavka 21.07.2014

Záleželo by na co by to akce byla … pokud by to bylo na oblečení nebo jídlo, tak rozhodně ne…ale pokud by to bylo například na něco do domácnosti a bylo by to slevněno o hodně, tak asi ano!

Sandriskaa Tichavka 29.07.2014

Podívej se na ferratum.cz, ty půjčky jsou žeprej jedny nejlepší na trhu…Nebudou sekačky levnější až napodzim???


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat