Diskuse na téma ID náramek

24. 07. 2014 | Prosím o radu

Ahoj, vlastníte někdo ID náramek? :) Co na něho říkáte? :)

Laugher 14.02.2017

Některé jsou pěkné

Kacinka16 22.09.2014

Díky! Mrknu se na to :)

Gabuška 18.09.2014

Ja jsem se s tímto obojkem potkala právě jen u pejsků, často jsem jezdila na bruslích přes prázdniny ale u lidí jsem to nevídala.. Ale je fakt, že se nebudu dívat na každou ruku :D

Stanka225 16.09.2014

My jsme to pořizovaly z bodyid.com a co jsem si tam všimla, tak jsou tam nějaké obojky i pro psy, tak se na to zkus mrknout, třeba se ti to zalíbí :P

Kacinka16 21.08.2014

A kde jste je pořizovali? V obchodě nebo z internetu? A jde to třeba i na pejsky? Když už bychom to měli, tak všichni, bez výjimky :D

Stanka225 12.08.2014

Můj tatínek už je starší a denně jezdí na kole, takový BIG nadšenec, ale už o něj máme docela strach, aby ho při těch teplotách netrefil šlak … Tak jsme mu to s mámou pořídily, má tam napsáno své jméno, datum narození, že má problémy s tlakem a kontaktní číslo na mámu :) Zatím to naštěstí nikdy nevyužil, ale náhoda je blbec :)

Já si myslím, že pro lidi, kteří mají nějakou nemoc, tak jsou tyto náramky potřebné. Nebo taky třeba sportovce. Zatím znám jen souseda, který jezdí na kole a ten ho dostal od manželky. Vypadá to hezky i jako modní doplněk.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat