Diskuse na téma Umělé řasy

04. 08. 2014 | Prosím o radu

Máte někdo zkušenosti s umělýma řasama? Zajímalo by mě, jak to s nimi je, moc se mi to líbilo na známé a ráda bych si je pořídila :)

Fantaska 03.09.2014

Ono asi záleží, jaké ty řasy jsou, jestli jsou kvalitní nebo ne :) Znám lidi, kterám to řasy zničilo úplně, jiným zase jen malinko, záleží na kvalitě a na nalepení :P

Tichavka 17.09.2014

To má fantaska pravdu, já jsem taky viděla tak i tak :) Chceš si je kupovat a dělat sama? Nebo chceš jít do salónu? V tom bude asi trošku rozdíl :-/

Gabuška 14.10.2014

Já mám právě kamarádku, která je umí lepit, takže si je jen koupím a zbytek udělá ona :) Jen nevím, kde je koupit, prolezla jsem už celý net a nic moc jsem nenašla :-/

Fantaska 20.10.2014

A dívala si se třeba sem? http://www.clip-in-vlasy.eu/category/nalepovaci-rasy-k-prodlouzeni/39 já jsem z této stráky objednávala, takže můžu doporučit :P

Gabuška 26.10.2014

Já už ani nevím, na které stránky jsem se dívala, ale tyto mi nejsou povědomé :) Mrknu na ně, díky :)

Tichavka 12.11.2014

Všimly jste si, že na té stránce je i výkup vlasů? To je docela divné, nemyslíte? :D Já teda vím, že z něčeho ty příčesky musí být, ale stejně :D

Fantaska 20.11.2014

To máš pravdu, docela byznys, dívej :D http://www.clip-in-vlasy.eu/vykup-vlasu

Eiska 24.11.2014

Já jsem se třeba potkala s kolegyní, která měla úplně dlouhatánské husté vlasy a chtěla je alespoň částěčně shodit, tak si říkala, že je prodá, ať z toho taky něco má :)))

Marketka15 25.11.2014

Náhodou jste si na té stránce krom řas neobjednávaly ofinu, co? Zkoušela jsem procházet plno diskuzí a tato stránka byla zmiňovaná docela často…

Terula 11.03.2015

Mně se líbí, že na té stránce dávají i jeden pramínek jakože zdarma, takže si můžu zkusit, co by mi třeba slušelo, nějaký jiný odstín nebo délka.

Kamika 17.03.2015

Ahoj, neobjednávala jsem tam ofinu, ale objednávala jsem tam řasy a ty byly ok, ani nebyly podle mě tak drahé, už působí na trhu 5 let, tak asi nějakou dobrou kvalitu mají, jinak by tak nevydrželi :)

Laugher 14.02.2017

Tak s umělými řasy teda zkušenost nemám

ElaKrej 26.11.2018

nejlepší jsou Ardell a lepidlo Duo, ještě od Mac mají být dobrý, ale ty jsem nezkoušela


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat