Diskuse na téma 25% a 35% slevy od Emotio

Nedávno jsem kupovala hodinky z emotio.cz a ráda bych se s vámi podělila: o prázdninách jsou slevy 25% na všechna dámská pera a při nákupu jakýchkoliv hodinek značky Locman je při zadání kódu Loc0614 sleva 35% na celý nákup! Tak vzhůru na nákup! :)

Gabuška 20.08.2014

Moc díky za tip, už delší dobu přemýšlím, že bych si koupila nějaké pořádné psací pero, už mě nebaví ty "erární" :) Díky!!

Tichavka 23.08.2014

Já už toho využila, koupila jsem sobě a své kamarádce, krásná psací pera, to musím uznat! :)

VerčaZ 03.09.2014

Já jsem zase kupovala tatínkovi tyto hodinky Locman http://www.emotio.cz/locman-stealth-cerno-modra-76.html# a je bezva, že tam mají takové slevy, to je hned ten nákup radostnější! :P

Fantaska 14.09.2014

Jsem ráda, že jsem tím někomu trošku pomohla, taky mám ráda akce a slevy :)

Eiska 14.10.2014

Ahoj dámy, náhodou jste si na této stránce některá nekupovala takové ty stylové hodinky Jane Kahn?

VerčaZ 20.10.2014

Teď už já :D Před pár dny mi došli, překrásné hodinky, opravdu :) A dokonce i šlapou jako hodinky :D

Eiska 26.10.2014

No já je právě chci koupit ségře na narozky. Tyto mi už kdysi dávno ukazovala, ale k mému štěstí si je ještě nepořídila, takže mám o dárek postaráno.

Kacinka16 12.11.2014

Já jsem si jedny už pořídila před nějakou dobou a teď si plánuji koupit ještě tyto druhé www.emotio.cz/damske-hodinky-jane-kahn-mosaic-556.html k Vánocům, snad se nebudou doma zlobit :D

VerčaZ 21.11.2014

Ono jsou to pěkný dárek i k těm Vánocům, ale jelikož jsou opravdu takové netypické, tak si každá asi musí vybrat sama, leda víš, jaký má přesně vkus :))

Eiska 24.11.2014

Tak já už jsem jí je koupila, docela mazec její reakce a je pravda, že já věděla, jaký má přesný vkus a k čemu se jí budou hodit.

Kacinka16 25.11.2014

Naprosto s její reakcí souhlasím! :D

Gabuška 14.12.2014

Víte co je dobré? :D Manžel aniž by tušil odkud mám to pero tak mi dal poukaz na tento zápisník www.emotio.cz/zapisnik-ines-tyrkysovy-585.html přijde mi to jako telepatie :D

Klariska 22.12.2014

Ach, kéž bych i já měla takového pozorného manžela o:-) Jinak chci poděkovat za tip, bude se to před Vánocemi docela hodit :)

Laugher 09.04.2017

Díky za typ


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat