Diskuse na téma Žehlička na vlasy

Nějaká zkušenost s žehličkou od Freylish? Zatím jsem nenašla moc recenzí. Jak se s ní dělají vlny? Děkuji

Avatar
Avatar
Simča 07.01.2024

Ahoj, dostala jsem na vánoce fén a trojkulmu, zatím jsem moc spokojená, na fénu se dá nastavit teplota při sušení a trojkulma dělá hezký vlnky.

Avatar
PetraK 25.01.2024

Ahoj, mám sadu https://freylish.cz/products/ionizacni-fen-2-0-keramicka-zehlicka-s-ionizatorem a nemůžu nic vytknout. S žehličkou dělám i větší vlny, koukněte na návod na netu jak na ně. S fénem taky spokojenost.

Avatar
Verča PetraK 29.02.2024

Ta žehlička mě láká, rozbila se mi stará a potřebuju nějakou lepší, ta moje neměla ani čudlík na nastavení teploty, chuděra :D

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás čeká období zvýšené aktivity a silné vůle dosahovat svých cílů. Budete mít pocit, že vše musí jít rychleji a že je potřeba konat hned. Jen pozor, abyste se nenechali unést netrpělivostí, klíčem k úspěchu b... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat