Diskuse na téma Filtrační konvice

Ahoj, máte někdo zkušenost s filtrační konvicí? Koukala jsem na tu od Dionely, používáte? Děkuji

Avatar
Avatar
Alena 23.01.2024

Konvici máme a jsem spokojená, vodu přímo z kohoutku už nepiju, rozdíl je znát, hlavně máte pocit, že pijete fakt čistou vodu.

Avatar
lenuleprusova Alena 25.01.2024

Ahoj, tak jsem objednala, dívala jsem se na recenze i jinde a rovnou jsem ji vzala. Do zásoby jsem přihodila i filtry, tak uvidíme jak budu spokojená, ale vypadá to, že ano. Děkuji

Avatar
ŠárkaB Alena 26.05.2024

Bez konvice nebo filtru si neumím představit pít vodu. Filtruji si ji i do práce, stejně tak děti poznají rozdíl chuti, je to fakt znát.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnu se vaše energie a sebedůvěra dostanou na vrchol, milí Berani. Pociťujete silnou motivaci a odhodlání pustit se do nových projektů nebo dokončit ty, na kterých již pracujete. Pondělí vám může přinést překvapivou příležitost, která bude vyžadovat rych... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat