Diskuse na téma Nosítko pro miminko

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s nosítkem pro miminka? Vyplatí se koupit? Je to dobrá věc? Malý má 3 měsíce a pořád by se nosila, tak přemýšlím o koupi nosítka.

Avatar
Avatar
Dominka_K 24.01.2024

Já mám toto od značky Ergobaby a je super www.crystalbaby.cz/ergobaby-adapt-soft-touch-cotton-onyx-black Je pohodlné pro mě i pro prcka, nikde netlačí ani netáhne, je prostě skvělé.

Avatar
Marionneta 21.01.2024

Napíšete prosím jakou značku jste vybrala a zda je vhodná pro dítko už ve 3 měsících.

Avatar
Dominka_K 19.01.2024

Já jsem si nosítko objednávala před časem na crystalbaby.cz a spokojenost. Malý konečně nepláče a je moc spokojený, že je pořád se mnou.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnu se vaše energie a sebedůvěra dostanou na vrchol, milí Berani. Pociťujete silnou motivaci a odhodlání pustit se do nových projektů nebo dokončit ty, na kterých již pracujete. Pondělí vám může přinést překvapivou příležitost, která bude vyžadovat rych... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

207 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:31
44 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat