Diskuse na téma Litinová mřížka

26. 08. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, nevíte někdo, kde se dá sehnat taková ta litinová mřížka na grilování, co s ní griloval v nějakém televizním pořadu i pan Polreich? Děkuju

Pampeliška 26.09.2014

Zdravím, nedávno jsme ji taky sháněli, trvalo to docela dlouho, ale objevili jsme ji nakonec v prodejně grilů v Harfě, takže tam určitě uspějete :) A musím říct, že to tedy opravdu stojí za to, steaky, co jsme na ní dělali, byly opavdu luxusní :)

Hadatko 26.10.2014

Děkuji za radu, ale ted tam mají prý zavřeno, říkala známá a nikde jinde ji nemohu sehnat, ptali jsme se už všude možně, mají ještě nějakou jinou prodejnu, nevíte, prosím?

Pampeliška 27.10.2014

Co vím, tak Weber má prodejnu i v Tachlovicích u Prahy, známá tam ráda chodí, prý mají taky obrovský výběr, takže bych si zajela tam :)

Hadatko Pampeliška 24.11.2014

Supeer, máme ji konečně, bezvadný tip, díky moc! A nejen ji teda, koupili jsme tam i takový tepelný zářič do zimní zahrady, paráda, ségra je z něj taky unešená, tak nevím, jestli tam nepojedeme znovu :))

Zuza 23.12.2014

Musím vám poděkovat za bezva tip na vánoční dárek, já ten pořad s přítelem taky občas sleduji, ale toto mě nějak minulo, přítel bude úplně nadšený, zbožňuje ho a všechny jeho recepty musí vždycky zkoušet! :D A ta prodejna je taky bezvadná, nakoupila jsem toho tam spoustu, tam mají tolik různých doplnků, letos bude bohatý ježíšek :D

Pampeliška Zuza 28.12.2014

To mám radost, taky mám tu prodejnu moc ráda, už jsem tam nakoupila spoustu dárků :)

Laugher 14.02.2017

Tohle je ona


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat