Diskuse na téma existuje hubnutí bez námahy a diety?

25. 09. 2014 | Hubnutí

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičku a zároveň dobře zpevňuje postavu a docela i zabírá na celulitidu. To by byla nejlepší kombinace, ovšem nevím o žádném způsobu který existuje. Slyšela jsem o liposukci, ale ta nezpevňuje a je strašně drahá :/ chtělo by to něco levnějšího… Nevíte o něčem prosím? Mám pocit že se přestávám partnerovi líbit…

paulla 01.02.2016

Já jsem moc ráda, že jsem měla možnost si nechat sestavit jídelníček.

majja 01.02.2016

Ahoj já sem chodím moc ráda a moc často, jsem moc ráda, že jsem konečně něco se sebou začala dělat.

omáčka 16.02.2016

Já už bych se bez nich neobešla v kritických situací! Je to super společnost.

omáčka 16.02.2016

Já už bych se bez nich neobešla v kritických situací! Je to super společnost.

zelena 18.02.2016

No, chystam se k ni uz nejakou dobu, zatim mi to nevychazi kvuli praci ale hned jak bude cas zajdu tam, je potreba se objednat?

leaa 18.02.2016

Doma mame plno receptu od poradcu ze světa zdraví, nase mamina tam taky dochazela a byla moc spokojená

aniccka 31.03.2016

Nazdárek, od koho jste o tomto přípravku slyšeli? Já o něm čtu poprvé! A velice mě zaujalo, jak jeho složení, tak jeho cena!

anny 31.03.2016

Ahoj mohla by jste mi dát kontakt? Moc ráda bych se o tom, co možná nejvíce dozvěděla! Budu moc ráda za Vaše doporučení!

majja 01.05.2016

Dobrý den, já chodím hubnout a radit se sem www.svet-zdravi.cz

Dianadia 16.05.2016

Bez námahy to jde s KetoFit. Koukněte na jejich stránky http://www.ketofit.cz/. Nemusíte cvičit a jde to opravdu rychle a bez chemikálií.

Olga Dianadia 20.05.2016

....no, myslím, že nejlepší způsob, jak zhubnout a přitom spolehlivě a příjemně, je vypotit kila při sexu. Stačí přitom používat lubrikační gel od Erectanu, který je stimulační a vydržíme tak hodiny v posteli. U mě se to podařilo a tělo mám zpevněné a cítím se dobře!

Jana82 24.05.2016

Ahoj,bez námahy to jde s Keto Diet;-)Vím,že jsi nechtěla dietu,ale tohle je něco! Sama jsem tomu moc nevěřila,ale nakonec jsem do toho šla a nelituji. Je to Česká značka a já měla dietní plán Basic,je do osmi kil nadváhy,pak je ještě Medium-8-15 kg a Intense je od 15 kil výš. Basik byl rozdělen na 3 krát 2 týdny a nemusela jsme počítat žádné kalorie,jídlo jsem měla připravené velmi brzy a snadno,což při malém děcku člověk ocení:-):-) Hubnutí šlo rychle a pohodlně,netrpěla jsem hlady,nebyla jsem nervozní,to zas byl rád manžel<3 Díky tomu jsem se naučila jíst 5 krát denně a zjistila jsem,že vyvážený jídelníček není žádná věda. Mohla jsem jíst v pohodě i svou oblíbenou zeleninku a když bylo potřeba,kontaktovala jsem své poradce z Keto Diet,kteří mi byli stále k dispozici:-) Ted se cítím nabitá energíí a fit,přidala jsem k tomu více pohybu,takže jezdím na koloběžce a kila jsou stabilizovaná,to jsem nadšená.A nosím o číslo menší oblečení a líbím se okolí,i ono si toho totiž všimlo,že jsem shodila několik kilíček:-p Takže velmi doporučuji,nemáte co ztratit,naopak;-)

miška4 25.05.2016

S KetoFit mám taky skvělou zkušenost, 8 kilo dole a váhu si stále držím, paráda a nemusela jsem ani cvičit a huntovat si tělo nějakou drastickou a nezdravou dietou :-)

janicce 31.05.2016

Ja ti zase muzu doporucit lidicky ve světě zdraví (svet-zdravi.cz) jsou skvělý…

anastaziaa 10.06.2016

O KetoFit jsem už četla na hodně fórech tak na tom asi opravdu něco bude...tak já objednávám musím to zkusit!

miška4 anastaziaa 14.06.2016

Skvělý držím palce, dej vědět jak to jde ;-)

terra8 16.06.2016

Ahojky já, co jsem si upravila jídelníček. Tak se cítím sama se sebou spokojená a taková lehká.

anastaziaa 25.06.2016

Ty jo tak já se nestačím divit, po 10-ti dnech mám dole 4 kila, to je prostě skvělý, a to jídlo je vážně dobrý :D!

sanduss 29.06.2016

Já jsem moc ráda, že jsem díky nim zhubnula a naučila jsem se správně stravovat..

milla 30.06.2016

Jak dlouho už znáte tuto společnost? Moc ráda bych si udělala radost! Jak jste na ní vůbec narazili? A mohla bych poprosit o webové stránky?

Veronika Vašková 22.09.2016

Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na přírodní bázi, a nabízí různé programy v různé cenové relaci, které se zaměřují na hubnutí tuků, získávání svalové hmoty a je to bez jojo efektu. Nejedná se o dietu, ale náhradu běžné stravy, stravou zdravou. Zhubla jsem 4 kg za 1 měsíc a cítila se mnohem lépe, kdyby jste měla zájem ozvěte se mi, mohu Vám toto nabídnout a vysvětit o co se přesně jedná a jak to funguje. http://hubnizdrave.web-rychle.cz/ www.trenerzdravi.cz

stella 11.11.2016

v tom případě bych ti doporučovala navštívit kliniku medik haus, kde provádí zákrok zvaný ulthera slim,je to redukce tuku a zaroveň i celulitidy.Přečti si to dopodrobna na jejich strankach medikhaus.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat