Diskuse na téma Opruzeniny

14. 10. 2014 | Batole

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte nějaké doporučení co na opruzeniny pro půlroční mimčo. Malá to má z špatných plen, už se to nezhoršuje, ale ani nezlepšuje, díky.

Jitka 15.10.2014

Ahoj, můžeš zkusit třeba Bochko krém proti opruzeninám, ten u nás zabral výborně. :-)

romisek82 Jitka 17.10.2014

Ahoj, tak jsem ho malé koupila a vypadá to dobře. Zadeček se jí hezky hodí. Díky moc za radu.

Aisha 24.12.2014

Ahoj romisku, já pro své mimčo na opruzeniny používám tuto mast: http://www.gigalekarna.cz/produkt/bepanthen-care-mast-100g/ vyzkoušela jsem hodně mastí a tato je opravdu nejlepší.

Jitka 12.12.2015

malé pomáhá http://www.parfums.cz/weleda/baby-and-child-kojenecky-krem-proti-opruzeninam/

Sara 19.02.2016

Co Panthé-baby jste s ni take spokojeni tak jako my? :-)

Gabina 21.02.2016

Já jsem také nad míru spokojená k krémem od www.panthe.cz, krásně vyživuje a nemáme opruzeniny.

Zuza 23.02.2016

Zrovna jsem ho take koupila, tak doufam ze nam bude sedet, ale sestra si ho chvalila

Gabina 24.02.2016

Podle mě bude vyhovovat, má vitamín E a látky, které chrání pokožku a dodává jí potřebné látky. :)

Zuza Gabina 27.02.2016

Mas recht, je uzasny, dokonce aj me to pomohlo na trochu podrazdene bradavky

Gabina Zuza 29.02.2016

No já jsem ho zkusila na ně jednou, když mě bolely a dělaly se mi malé prasklinky. A pomohl taky.

Jana82 26.02.2016

Zdravím. Mě se osvědčila Rybylka Neo;-);-) Zjistila jsem,že má ted nové složení,které nesmrdí a je bez konzervantů. Tahle opravdu velmi příjemně voní a je účinná. Naše děcko musí mít krémy,kde je obsažen Panthenol a ta ho má a ještě navíc jsem koukala,že tam je i mandlový olej,vitamin E a oxid zinečnatý........ Také se mi velmi osvědčily ubrousky Rybilka Neo plus,právě i s tím Panthenolem a ke všemu se dají i spláchnout do wc;-) Jestli mužu poradit,tak mi lékárnice nabídla balíček,kde jsou dvě Rybilky Neo+ ubrousky v hodnotě okolo 70,-zdarma,no,nekup to:-)

Miška 29.02.2016

Já jsem zkoušela na opruzeniny od rosenpharma.cz Ha gel.

Denisa Miška 01.03.2016

ten neznám nějaký nový na trhu na opruzeniny?

alenab 15.03.2016

na zadeček doporučuji Rybilku Neo. Klasická Rybilka se už nevyrábí, byla nahrazena touto inovovanou, jsem nadšená z nové (bez konzervantů, parfemace s komplexním složením Rybí olej, Mandlový olej, Panthenol, Oxid zinečnatý, vitamin E) – navíc méně intenzivní rybí olej Zkoušela jsem i ubrousky Rybilka Neo plus – možné je splachovat – navíc obsahují panthenol. Já jsem nadšená a doporučuji jedině Rybilku Neo

ZUZKA 03.04.2016

já taky mám dobré zkušenosti s renovovanou Rybilkou Neo, opravdu je o 100 % lepší, než ta původní, není tak už cítit rybinou, je bez konzervantů, parfemace s komplexním složením - Rybí olej, Mandlový olej, Panthenol, Oxid zinečnatý, vitamin E – ve srovnání např. s Bepanthenem nebo Sudocrem má i lepší cenu za určitě lepší kvalitu. Určitě stojí za vyzkoušení

jana 08.02.2017

Dobrý je krém Neophytiol z lekarny :)

Barbora jana 23.02.2017

neznám.co to je za krém?

jana Barbora 27.02.2017

Je to krem asi za 60korun z lekarny. A je dobrý jak proti opruzeninám pro mimča, tak na ekzem a na akné...vsestranný krém.

Klára 26.02.2017

Ahoj ja pouzivám na opruzeniny Lalium mast a je bezva.

Rita 26.02.2017

Co je to za mast,zkousime vsechno mozny a moc to nezabira.

Klára Rita 26.02.2017

Je to přírodní mast,rada používám kosmetiku čistě přírodní a opravdu nám vždy pomůže. https://www.nuspring.cz/lalium-mast-na-opruzeniny-50ml-3650.html

Rita 26.02.2017

Diky za odkaz mrknu na to a vyzkousim to.

Laugher 28.02.2017

Většinou je to plenami

Laura 03.03.2017

casto to bývá z plín, to je fakt. A ten Neophytiol je jako prevence nebo se pouzívá az kdyz jsou opruzeniny?dekuji

Maky 31.05.2017

Me se osvedcilo nakupuvat na netu a to práve i detskou drogerii, koupim toho vice za lepsi cenu a jeste usetrim.

Zuzka 15.06.2017

Malé se z plínek udělaly opruzeniny…co na ně? Co se Vám osvědčilo? Děkuji.

Klarisa Zuzka 30.05.2018

holky, na opruzeniny vám mužu poradit krém Zitenax. je opravdu hodně dobrý. Dostala sjem vzorek v porodnici a od té doby ho používame. Nedám na něho dopustit

Otovaka Klarisa 30.05.2018

Holky, natírate si tím krémem aj bradavky v době kojení?

Natalie Otovaka 04.06.2018

tohle bych bez nějaké konzultace nezkoušela, přece jenom pak to miminko bere do pusy. Raději to prober se svým dr.

Barbie Natalie 20.06.2018

taky bych to sama od sebe nedělala, přece jenom, miminko to pak vere do pusy, neriskovala bych. Jaký krem na zadeček použivate?

Livie 12.01.2019

Tak já používám přírodní dětský olej, dostali jsme ho, když byl malý opruzený a od té doby ho tím mažu pořád (je dobrý i jako prevence na opruzeniny)

Klára Livie 14.01.2019

Livie a co je to za značku toho olejčku, malý mi docela trpí na opruzeniny a nám nic nepomáhá. Přestala jsem používat i vlhčené ubrousky, často přebaluji a stejně se toho nemůžeme zbavit.

Livie Klára 17.01.2019

Libo kupuji ho tady https://pravaja.cz/produkt/detsky-telovy-olej-sipek-hermanek/ jinde ho asi fakt nekoupíš, al emají tu i dobré vitamíny :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat