Diskuse na téma Darování vajíček - jaký máte názor nebo zkušenost?

Zdravím všechny, jaký máte prosím názor na darování vlastních vajíček? Nejde mi o peníze, spíš chci někomu pomoct.

Dominka_K 21.05.2024

Nebolí to vůbec, to se nemusíte bát - dělají to pod krátkou narkózou, takže o ničem nevíte. Je to rychlé a až se probudíte, nic necítíte. Ten proces je trochu delší - vyplníte papíry, pak se ozve koordinátorka, která Vás objedná na kliniku, následuje vyšetření a odběry krve, pak stimulace (aby bylo dost vajíček) a nakonec následuje odběr. Ničeho se ale nemusíte bát, navíc Vám kompenzují výdaje spojené s darováním až ve výši 33 000 Kč.

Holky, mě spíš zajímá, jestli to bolí nebo jak to prostě probíhá?

Dominka_K 14.05.2024

Sama jsem vajíčka darovala - taky jsem chtěla pomoct, my ženy bychom si měly pomáhat :) Byla jsem na této skvělé klinice www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

Romana Van. 12.05.2024

Zdravím, za mě je to dobrý skutek - sama se na to dívám tak, že pokud chce někdo pomoct neplodnému páru, proč ne. Navíc - hodně žen v mém okolí svoje děti nechce, takže vlastně proč ne :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat