Diskuse na téma nákupy v internetových obchodech

26. 10. 2014 | Pro šikovné ruce

Jaké máte zkušenosti s nákupy v e-shopech? Chystám se nakoupit nějaké potřeby na tvoření, ale nerada bych naletěla podvodníkům nebo nakoupila nesmysly na nic :-)

Stanka225 23.07.2015

Opravdu jo a neboj se, je to opravdu vše v pohodě a ještě ty květiny vydrží déle než když je koupíš v normální obchodě :)

Fantaska 24.07.2015

A tam mají jen růže? Nebo i jiné květinky? :o

Stanka225 25.07.2015

Podívej se na www.florea.cz, tam uvidíš, že mají i více druhů a né jen růže :) je jich tam spousta a i dekorační zeleň atd :)

Fantaska 31.07.2015

Děkuji, mrknu se na jejich webovky, už jsem si našla, že jsou i na FB.

Fantaska 27.08.2015

Tak jsem objednávala z té florea.cz tulipány :) opravdu nám domů došly hrozně krásné! :o

Stanka225 28.08.2015

Je tak do vázičky sis objednávala jo? *1*

Fantaska 30.08.2015

Já jsem si objednávala jen do vázičky, ale brácha si objednal i na hotel pár, že je dá na každý stůl :) je fakt, že měly docela úspěch, protože ten hotel tak trošku prozářily :)

Stanka225 31.08.2015

Ono je to tak vždycky, že květiny ten dům prodýchají a prosvětlí a nevím co všechno :)

Mončičák 31.08.2015

Já jsem třeba o eshopu, kde prodávají květiny slyšela od kamarádky a docela se mi to líbí, ještě kdyby sis mohla vytrořit nějakou kombinaci květin, tak by to mohlo být taky fajné :-P

Prim 31.08.2015

To máš docela dobrý nápad Mončičáku *3*

Simona 12.11.2015

Myslím že nakupování v eshopech je daleko praktičtější a lepší než se zběsile honit po obchodech.. Teď jsem narazila na výborný eshop s úžasnýma látkama http://www.latkyprovas.cz/ tak pokud by se tu našla nějaká šikulka co také ráda šije tak mrknout sem, je tu obrovský výběr všech různých látek a za dobrý ceny. Já teď nakoupila pár látek a jsou fakt moc pěkné i v reálu

Klára Simona 15.11.2015

Ahoj Simono, už jste látku zkoušela i prát? Neslízají barvy? Mám z jiného obchodu zkušenost takovou, že po vyprání barvy bledly a látka nebyla tak pěkná jako předtím tak už jsem hodně opatrná a dám jen na doporučení.

Simona Klára 20.11.2015

Z jedné látky jsem ušila povlečení do postýlky. Zatím jsem prala dvakrát ale barvy drží výborně, neblednou nebojte, alespoň zatím u mě s látkami opravdu velká spokojenost

Klára Simona 23.11.2015

Tak to je bezvadný, budu vám věřit. Ještě se podívám i jinde ale objednám nejspíše odtud. Děkuji za tip :)

Nasťa 25.11.2015

Jaká je doba dodání z toho obchodu látkyprovás ???

Simona Nasťa 09.12.2015

Látky které jsem objednala já byly na skladě a přišly mi do tří dnů:)

Nasťa Simona 20.12.2015

A musí se ty látky brát po metrech nebo jde si tam koupit i menší kousek nějaké látky?

Hanča 21.12.2015

Ahojky všichni, dnes už je internetový obchod na takové úrovni, že se nemusí člověk obávat podvodu ani nepříjemností. Časem se všichni lumpové vychytali a dnes je tedy spoleh. Navíc to ušetří spoustu času a zboží je mnohdy levnější. Teď jsem si objednala, na pro mě neznámých stránkách Design Outlet a všechno bylo v pohodě. Zboží přišlo v pořádku a poměrně rychle!

Jitka Hanča 22.12.2015

Ahojky všichni, mám zkušenost zatím vždy dobrou. Dokonce jsem už i přes internetový obchod dokázala zboží vrátit s navrácením peněz a proběhlo to v pořádku. Třeba řadu parfémů se výhodněji nakoupí přes net! Manželovi jsem koupila i nějaké doplňky stravy na erekci, které vyšly taky líp než koupené v kamenné prodejně.

benca 22.12.2015

nekupujem cez eshopy moc, takze neviem pomoct, rada kupujem v kamennych obchodoch, cez eshop nemozem veci ohmatat

renik.71 26.12.2015

Také mám dobré zkušenosti s nakupováním on-line. Ceskekoralky například skvěle fungují. Navíc jeden ušetří často i na poštovném protože je často možné odebrat zboží přímo na prodejně či různých uloženkách.

vašek 26.12.2015

http://www.bestdarky.cz/ spokojenost a kvalita

Kristiiina 27.12.2015

Já moc ráda nakupuju kosmetiku na mamadiva.cz A jsem moc spokojená, žádné čekání, balíček mám doma vždy do 2 dnů. tak doporučuju

Laugher 26.01.2017

Záleží na tom na jaké stránky chodíte

Ella 02.05.2021

Ahojky holky, taky mám dotaz... :) https://www.koralek-obchod.cz/, zkušenosti? :) Nakupujete tam některá komponenty?

Mia 16.12.2021

Kde ráda nakupuju, tak je www.e-utulnydomov.cz kde mají moc pěkné bytové doplňky.

Sandra Mia 01.02.2022

Přes e-utulny domov mám teď objednaný dárek pro přítele na Valentýna. Mají tam teď -20% slevu na všechno valentýnské, tak jsem toho využila :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat