Diskuse na téma Hluboká korba

Zdravím maminky, jaký byste doporučily hluboký kočárek? Požadavky mám takové, aby byl co nejvíce prostorný, měl nafukovací kola, do města a sem tam do přírody. Cenu max 10.000kč. Máte nějaké tipy?

MajdaaD 27.12.2023

Já bych chtěla klasický houpací kočárek, nemáte někdo, kde jste koupili?

Mnada 18.12.2023

Já mám tenhle kočárek https://www.crystalbaby.cz/joolz-day-kompletni-set-marvellous-green měla jsem k němu zdrama i fusak a je super. Jednoduše se skládá, má kvalitní kola takže se s ním dá pohodlně jezdit po městě i v parku, je lehký a stabilní a myslím, že i super stylový :-)

anastaziaa 28.02.2023

My si pořídili nový model Noordi fjordi a naprostá spokojenost z nás. Chodíme s ním všude, po dlažebních kostkách ve městě, do přírody a za každýho počasí a super ;-)

Naďka anastaziaa 28.03.2023

Ten se mi moc líbí, děkuju za odpověď. Našla jsem na tenhle nejnovější model samou chválu tak snad na tom něco bude :-)

anastaziaa anastaziaa 29.03.2023

Já ho opravdu můžu doporučit, moje kamarádka si ho teď taky pořídila a taky si ho chválí :-)

Naďka anastaziaa 30.03.2023

Tak je objednaný, tak myslím, že jsme nakonec snad vybrali dobře, děkuju za pomoc :-)

Naďka 27.02.2023

Z těch nových kočárků, který jsou vhodný i mimo město byste teď doporučili jaký?

Hella 01.07.2018

Hluboukou korbičku má třeba emmaljunga, u které jsme skončili. Akorát je to nad limit, tak zkuste pozvažovat

Lída 22.08.2017

Anna: u jejich kočárků je super to, že můžeš určité části nakombinovat sama :)

Anna Lída 11.09.2017

Aha .. Tak to nevím jestli bych si s tím věděla rady.

Anna 15.07.2017

A jak je to u emmaljungy s kombinováním, dívala jsem se, že je potřeba všechno kupovat zvlášť nebo ne ?

Lída 20.04.2017

Hluboukou korbičku má třeba emmaljunga, u které jsme skončili. Akorát je to nad limit, tak zkuste pozvažovat

nicol 06.12.2014

s paní vedoucí se tam dá telefonicky domluvit na jakýkoliv den, my jsme tam byli v neděli

Andrea 02.12.2014

tak ty jsou fakt skvělé, asi budu muset překecat manžela, abychom si udělali výlet a zajeli se kouknout, taky vybírám kočárek....i když nevím jestli to v týdnu budeme stíhat :-/

nicol 22.11.2014

Za tu cenu se dá vybrat slušný kočárek a zvlášt jestli nelpíš na funglovce.

tamca nicol 22.11.2014

Nový být nemusí, ale rozhodně v dobrém stavu, nic ošoupaného. Čekám nějaký konkrétní návrh :-P

nicol tamca 23.11.2014

Jasný :-p tady ho máš http://www.klasickekocarky.cz/index.php?content=galeriekocarky&id=292&group=291&lng=czech, pak dej vědět jestli líbí nebo ne


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat