Diskuse na téma rolety/žaluzie

02. 12. 2014 | Pro šikovné ruce

Doporučení rolet žaluzií či závěsů :-)

MartketaK21 13.09.2017

Jo látkové rolety jsou nádherné. Pokud dokážeš sladit barevnost tak jsou moc in.pokud žaluzie, tak den a noc. Závěs bych si pořídila až ke stropu, ale ne z obchodáku. Koukni na stránku http://www.mk-rolety.cz mají krásnou fotogalerii.

Laugher 26.01.2017

Lepší jsou žaluzie

Maruška 28.09.2015

Já jsem se dívala na jejich stránky a nejsou to moc náročný věci? Není jednoduššíto objednat z katalogu?

Pastelka 27.09.2015

Myslela jsem si to, když jste to zmínila, že to budou nejspíš oni. :)

Lenča 25.09.2015

Holky ptala jsem se a je to fakt ten artesdesign.cz, jak o něm píšete. Jsou v tom fakt dobří.

Pastelka 22.09.2015

Tak nám to prosím zjistěte, ať máme představu kdo co dělá :)

Lenča 17.09.2015

Holky artesdesign mi něco říká. Myslím sestřenice si od nich nechávala dělat ceý dům. Pokud to teda dělali oni, tak musím uznat, že fakt palec nahoru...

Pastelka 15.09.2015

Tak to mám za sebou. Byli velice příjemní a ochotní. Vybrali jsme nakonec do fialovkova se šedým. Šedé jednobarevné a šedo fialové vzory na další. Zatím čekám na nabídku, ale už se těším.

Bobina 21.08.2015

Tak potom dej vědět, jak to dopadlo a co jste vybrali.

Pastelka 20.08.2015

No když jsem si procházela ty stránky artesdesignu, tak jsem našla telefon. Zítra tam brnknu a domluvím se nějak.

Bobina 19.08.2015

No asi tak. Byli jsme se domluvit jednou u nich. Oni pak přijeli všechno si naměřili a znovu jsme probrali zpracování a látky. Pak nám přišlě cenová nabídka a my jsem schválili. Pak už jenom vytvářeli. Jo vlastně ještě jsme dávali zálohu, což se u látek nedivím. :)

Pastelka 18.08.2015

Tak to je perfekt. A to jste dali míry a oni vypracvali nabídku na základě výběru látky? Objednává se to přes internet?

Bobina 17.08.2015

Jo od nich všechno. Od návrhu až po konečné zpracování dšlali všechno oni. Přijde mi to lepší, když všechno dělá jedna firma, která dodá i látky.

Pastelka 16.08.2015

Mě se moc líbí závěsy, no nevím jestli jsou to přímo závěsy. Takové ty jak píše Bobina. Jedna nějaká barva a pak nějaké vzorované. To jste si nechávali taky dělat od nich?

Ivana 03.05.2015

ty poslední jsou krásné, nevís, jak to mají cenově? kolik jsi dala? http://www.artesdesign.cz/doplnky.html

Bobina Ivana 12.05.2015

tak to ti přesně neřeknu, protože každou místnost máme z trochu jiné látky, takže ti to neřeknu. Ale nebylo to předražené, ale naopak. V obýváku máme navíc posuvné stěny, máme to různě nakombinované. Můžeš je kontaktovat, určitě ti nějakou cenocou nabídku udělají

Bobina 01.05.2015

máme je od Artesdesignu - webovky maj Artesdesign.cz, kdyby jsi se chtěla podívat. Jsme s nima spokojený, i přístup byl fajn. Jestli o roletách uvažuješ, určitě nad nimi popřemýšlej

Ivana 28.04.2015

A od jaké firmy, jestli se můžu zeptat?

Bobina 25.04.2015

máme látkové rolety vyrobené přímo k nám do domu a sladěné s interiérem. Papírové asi nejsou moc kvalitní,ne? nešla bych už do jiných než látkových

olga.polka 22.12.2014

Ahoj, ja mohu presne doporucit firmu nutrashop.cz taky. Byli moc vstricni a jejich zbozi doslo ve slibenem terminu a predcilo dokonce i moje ocekavani :) objednala jsem si nutra bona z jejich eshopu a podporilo a trochu obnovilo mi to imunitu :) citim se lepe a jsem priravena na nejakou poradnou zimu a snih :)

mirkis 08.12.2014

Ahoj, ja s timto teda zkusenostmi zrovna taky neoplyvam, ale moje mamka si objednaval papirove rolety a rikala, ze zvolila opravdu dobre i s tou firmou u ktere to objednala. Posilam odkaz: http://www.snadnestineni.cz/produkt/produkt0202-937-259/ tak hod ocko jestli by se ti to nelibilo :)

StankaHoy mirkis 15.12.2014

tak mi pak napis jak jsi s tim uspela. :) ja doufam ze ti to pomuze a bude ti lip ! jsem zvedavy jestli ti to pomuze tak jako mamce, ji to pomohlo docela rychle jsem za to rad !


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat