Diskuse na téma Doplněk stravy

Ahojky, máte některá zkušenosti s tímto doplňkem? http://www.alenkaobchod.cz/detail/powerful-worker-colostrum-60-tobolek/

Fantaska 19.01.2015

Já jsem to kupovala manželovi kdysi dávno, docela si to pochvaloval :P

Gabuška 23.01.2015

U mě to zase bral táta… teda aspoň myslím, nejsem si úplně jistá, ale černá lahvička to byla…

Marketka15 27.01.2015

Díky holky za reakce, snad bude taky sloužit tak jak má.

Daysulinek 26.02.2015

Já jsem vždycky patřila mezi odpůrce všemožných potravinových doplňků, ale když jsem začala více sportovat, tak jsem si uvědomila, že je třeba nějaké využít, dám sem jeden zajímavý článek, který hovoří o tom, kdy se jaké doplňky hodí baštit http://www.svet-zdravi.cz/clanky/potravinove-doplnky-aneb-kdyz-vyziva-nestaci

SSissiii 11.03.2015

používám Acai Bio prášek, přidávám si ho pokaždé do něčeho jinýho je dobré, že se to dá střídat.

hana 11.06.2015

ahoj ja na doplnky stravy taky nejak neverim spise se spoleham na normalni registrovane leky, jako napriklad horcik: http://www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/ doplnuje mi energii a necitim se tolik ve stresu :)

Magda 25.08.2015

jedine co takhle pouzivam jsou chia seminka a citim se od te doby co si rto sypu treba kazde rano do jogurtu mnohem lepe :)

Vilma 18.09.2015

ja objednavam doplnky stravy jedine od nutriciusu mam s nimi dobre zkusenosti :-)

kamca Vilma 14.10.2015

vyzkousela jste od nutriciusu tu manosu?

Vilma kamca 19.10.2015

ano vyzkousela a mam opravdu dobre zkusenosti :-) vsechno co jsem od nich mela bylo dobre!! obzvlast teda ta manosa mi pomohla v tom podzimu asi njevice ze vsech tech doplnku stravy

kamca Vilma 21.10.2015

tak super objednavam tedy tu manosu a uvidim jestli objednam i neco dal :-)

Katoulinka 16.10.2015

Ahojky, prosím Vás, znáte někdo tento doplněk? www.as10-life.cz ??? Jsou to dobře investované peníze???

Gabuška Katoulinka 21.10.2015

Neznám, ale je to docela dost peněz, to je pravda…

Neliska 23.10.2015

Já jsem četla článek v nějakém časopise, teď už teda přesně nevím kde konkrétně.. Ale není to ten, oc byl vyvinut pro NASA? Protože pokud ano, tak v tom případě se té ceně není vůbec proč divit a hned bych to brala (za předpokladu, že to slouží k řešení problémů, které mám :D)

Katoulinka 26.10.2015

Jojo, to je napsáno i na stránkách, ale spíš mě zajímalo, jestli to někdo užívá, aby řekl, jestli mu to pomáhá.

Klárka V. Katoulinka 14.11.2015

Ahoj, as10 life znám a spokojeně uužívám. Jedu už druhé balení. :) A musím říct, že nikdy mě žádný přípravek takto nepřekvapil. Šla jsem do něho hlavně kvůli problémům s padáním vlasů a špatnou pokožkou, což se nakonec po užívání zlepšilo. Navíc od té doby jsem ani nebyla nachlazená, což v tomto období je běžné u mě. :D

Vilma K. Klárka V. 03.12.2015

tak to jsem ráda, že to i funguje, jak slibují. Nerada kupuji zajíce v pytli. :D takže asi půjdu do tohoto. :)

Alenka 18.11.2015

Tak to zní dobře. nebaví mě totiž brát pořád různé doplňky stravy, protože zlepšení moc nepozoruji a jsem z toho už docela nezradná. :( A raději investuji peníze do něčeho, co opravdu zabere, než do několika různých doplňků a teď v tomto počasí i léků na chřipku.

Dášenka Alenka 19.12.2015

Zdravím, já jsem přípravek as10 life také jako vánoční dárek pro manžela na základě svých pozitivních zkušeností. nejdříve se mi sice vysmíval, že je to další reklamní trik a ať nečekám zlepšení a už po 1 měsíci užívání jsme oba koukali. :D takže ho dostane taky a oba ho budeme brát. navíc si každý přijde na své, on je sportovec a já hledám něco i proti stárnutí. as 10 life totiž obsahuje resvetatrol, který je i v červených hroznech. více info kdyžtak tady: https://www.facebook.com/AS10Life/timeline?ref=page_internal :) jinak ještě jako dárek dávám i kurkumu, která má být prevencí proti rakovině. :)

Vilma.a Dášenka 20.12.2015

Ahoj, já poslední dobou pocit, že všechny přípravky na imunitu jsou podvrh. každý podzim něco beru, většinou ty mulťáky a nakonec skončím aspoň 2x s chřipkou. :-/ ale koukala jsem na ty stránky as10life a vypadá to dost na úrovni. jestlit o bylo nejprve určené pro astronauty a vyvinuto s NASA, tak by to mohlo být lepší než běžné doplňky z lékárny. :-O

Malinka Vilma.a 21.12.2015

taktéž jsem mrkla na jejich webovky, no přípravek vypadá solidně, podle těch výzkůmů a všeho… navíc jestlito berou i takový slavní sportovci, tak to musí mít něco do sebe. No začínám o tom dosti uvažovat. :-D

Emilka Malinka 22.12.2015

Já se taky dívala na ty webovky a i na facebookové stránky a vypadá to jako supertableta, což vlastně i sami píšou. :-D Fakt mě to láká do toho jít. Doma mám spoustu samostatných krabiček s vitamíny a dalšími prvky, jen to všechno brát každý den je obtěžující, takže ve výsledku to tak nějak střídám, podle toho co chybí v těle. :-/

Anwžka Emilka 23.12.2015

taky to takhle mám, hodně lahviček z drogerie či lékárny. Takže multivitamín by byl nejlepší, jen je tu ten problém s tou vstřebatelností.

Lea Anwžka 27.01.2016

já už beru jen as10 life, přesvědčil mě svou biodostupností 95 %. vje fakt důležité si srovnat tu vstřebatelnost s ostatními multivitamíny.

Klaudie Lea 29.01.2016

biodostupnost jsem u doplňkůzačala zkoumat až před časem, do té doby mě ani nenapadlo, že polovina třeba vyjde úplně nazmar. Ale as10 life si díky tomu zamilovala.

Judita K. 21.12.2015

Ahojte, já teda žádný doplňky stravy neberu, ale pravidelně se mažeme Psí sádlem od dr. weisse *5* je to perfektní mastička, díky tomu se vyhýbáme všem bacilům u dětí i u nás, starých pardálů :-D

Emilka 11.01.2016

Musím se podělit o své zkušenosti. :) Na Vánoce jsem byla obdarována doplňkem As10 life, o kterém jsem delší dobu uvažovala. A jsem naprosto ohromená. Pokožka se mi zlepšila, nejsem už tolik unavená a cekově se cítím lépe. ZA mě teda doporučuji. :-)

Alka Emilka 25.01.2016

taky ho mám jako dárek a přes počáteční nedůvěru vesele užívám. :-D

Bořek Hamouz 18.01.2016

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti s Kloubexem? Díky Bořek

Karel Vaněk Bořek Hamouz 20.01.2016

Uzívám ho cca 3 měsíce a povolila mi bolest kolene,která mě trápila hlavně v noci.Cítím úlevu. Karel

Bořek Hamouz 27.01.2016

Pane Vaňku,kde se dá Kloubex sehnat? Mohu Vás poprosit o nějaký kontakt? Díky

Karel Vaněk 29.01.2016

Objednávám si Kloubex u firmy NovaxNaturpharma,je to český výrobce,podívejte se na webové stránky,jsou tam všechny informace. Karel

Honza 12.02.2016

Ahojky, máte někdo zkušenost s doplňkem stravy na problémy s erekcí Erectan? Dostal jsem na něj doporučení v lékárně. Funguje a vyplatí se ho koupit?

Patrik Honza 15.02.2016

Zdravím, mohu ho doporučit na řešení problému s erekcí vřele. Začal jsem ho brát před 3 měsíci a funguje výborně. Koupil jsem si ho přes net. Vyšlo to pak levněji.

pampeliska Honza 16.02.2016

Ahoj, zkušenost nemám, ale velice dobrou zkušenost máme s Clavinem. Chlap má občas problém a nebylo jiného řešení, než zkusit Clavin :-D A super, funguje skvěle, jedem jak pily celou noc bez problému *15*

Sandriskaa Honza 21.02.2016

Ahojky, manžel bere Erectan dva měsíce a výsledek se projevil velmi rychle. Teď si to v posteli užíváme zase jako dřív a účinek je nejen v dlouhodobém styku, ale i v jeho kvalitě. Objednal ho na jejich stránkách.

Hiska 18.03.2016

Já kupuji kolageny pro celou rodinu od rosenpharma.cz, které pomáhají. Já mám s mamkou navíc s kyselinou hyaluronovou na vypnutí pleti.

Zuzana 25.03.2016

Na vypnutí pleti potřebuji taky něco, je hodně dobrý ten s kyselinou?

Verča Zuzana 02.06.2016

Zkus rakytník


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat