Diskuse na téma Bazén na zahradu

16. 06. 2024 | Prosím o radu

Dobrý večer, jaký bazén doporučíte koupit pro děti na zahradu? Nechci jen ten obyčejný nafukovací, ale aby vydržel aspoň pár let.

Martina J. 24.06.2024

MajdaaD - Určitě budete spokojená, my ho máme v designu ratan a vypadá fakt skvěle. Máme přesně tento www.marimex.cz/bazen-florida-3-05x0-91-m-s-piskovou-filtraci-motiv-ratan a teď ho mají navíc ve slevě.

Martina J. 21.06.2024

Za mě jedině bazén Marimex! My ho máme už třetí rok a pořád je v perfektním stavu a to v něm děti řádí celé léto. Letos jsme k němu pořizovali i zastřešení, takže se v něm dá pohodlně koupat i za horšího počasí.

MajdaaD Martina J. 22.06.2024

My jsme si ho od nich právě letos vyhlídli tak jsem ráda, že máte takovou zkušenost a můžeme s klidem objednávat :) mají ty bazény totiž za hodně dobré ceny a líbí se mi, že se dá vybrat i s filtrací a právě i to zastřešení.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat