Diskuse na téma Studium v zahraničí

16. 12. 2014 | Cestování

Ahoj:-)chtěla bych vás poprosit o rady a sdílení vašich zkušeností se studiem v zahraničí.Chtěla bych odjet do Anglie přes letní prázdniny studovat angličtinu.Vím,že existují pobyty kdy se bydlí u hostitelské rodiny.Bohužel nevím přes koho se dá takový pobyt včetně studia zajistit,proto budu ráda když mi poradíte.Předem děkuju:-)

StankaHoy 20.12.2014

Ahoj podívej se na stránky jazykovky Jipka viz http://www.jipka.cz/studium-v-zahranici/jazyky/anglictina tam najdeš kam všude s nima můžeš jet a bližší info. Já jsem byla předloni v Sydney učit se angličtinu a bylo to super. Zajistili hostitelskou rodinu i výuku takže jsem s tím neměla žádné zbytečné starosti.

Niccol 07.01.2015

Děláš dobře, že si nejdřív sháníš informace od lidí co už s nějakou školou nebo agenturou v zahraničí byli. Určitě bych nejezdila s nějakou neznámou agenturou, ale sesbírala co nejvíc dobrých zkušeností s tak jela.

Gabuška 26.01.2015

Proč chceš zrovna do Londýna? :) tam v dnešní době jezdí každý, není lepší zažít něco zajímavějšího než je Londýn? :)

Sandriskaa 30.01.2015

To je fakt, že je hodně lepších míst, ale Londýn má taky svoje pozitiva a ty tam chceš jet jenom studovat angličtinu nebo i pracovat? Můžu doporučit pana Tichého, ten má teďka založenou agenturu Kukabara a opravdu je to solidní člověk…

Gabuška 31.01.2015

Dívala jsem se na stránky té kukabary a v dnešní době je opravdu tolik možností, že to není ani možné :D

Luki 25.02.2015

To je muj sen doufám že budu natolik dobrá že mě na program taky vyberou.

Andrea 29.02.2016

Ahoj jak už sem psala, vyzkoušej tuto jazykovku, mluví tam pouze anglicky a střídají se lektoři ve výuce, takže si nezvykneš jen na "jazyk" jednoho. Navic někteří z nich jsou rodilý mluvčí. Já ji navštěvuju už rok a půl a pokrok je znatelný. http://www.elvis.cz/

Beata 29.02.2016

Ahoj, zaujala mě ta Jazykovka ELVIS...chtěla bych se zeptat, kolik stojí kurzy a kolikrát týdně, se navštěvuje. Děkuji

Eliška Beata 31.03.2016

Ahoj já Elvise navštěvuju také, platím cca 90 kč/hod a je nás na hodině 5. Zavolej si do kanceláře, jsou tam strašně hodně, na všechno ti odpoví. www.elvis.cz

Nikča 08.04.2016

Já sem za pomaturitní studium na Elvisu platila necelých 22 tisíc.

Zuzka 10.04.2016

Ahoj já budu za chvíli maturovat a chtěla bych si rok odpočinou než úůjdu na VŠ, nevíte jak je to s výukou na těch jazykovkách? kolik hodin denně? jestli každý den a další info?

Jana 13.04.2016

Ahoj Zuzko já teď momentálně chodím na ELvis a výuku máme ráno od 9 do oběda <3

Nikča Jana 13.05.2016

Ahoj tady máš info o pomaturitku a rozepsané ceny atd http://www.elvis.cz/pomaturitni-studium/skolne/

Pavla Nikča 25.06.2016

Ten ELVIS jak o něm píšete mě docela začal zajímat, hlavně ho mám blízko. Jaký sou tam lektoři?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat