Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Adélka

18. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Stefanie | 17. 9. 2018
Podívej se na vrata od kruzika.Máme je doma už nějaký ten rok a jsme spokojeni.Výjdou i cenově slušně o proti jiným firmám.

Pořídili jsme si je před 3 rokama a musím říct,že je to velice solidní firma a vrata pořád šlapou jako nová.

Neregistrovaná/ý - Stefanie

17. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Naďa | 15. 9. 2018
Ahoj nemáte někdo dobrý tip na vrata ke garáži?Máme novou garáž,ale chybějí nám k ní už jenom vrata.

Podívej se na vrata od kruzika.Máme je doma už nějaký ten rok a jsme spokojeni.Výjdou i cenově slušně o proti jiným firmám.

Neregistrovaná/ý - Dolly

15. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Vilina | 11. 9. 2018
Žádné překvapení, že alavis pomáhá i lidem. Obsahuje velké množství účinné látky, tak to funguje.

Dívala jsem se na www.alavis. cz. Je čistě přírodní, bez barviv a hlavně bez želatiny, která se přidává do některých ostatních přípravků.

Neregistrovaná/ý - Naďa

15. 9. 2018

Ahoj nemáte někdo dobrý tip na vrata ke garáži?Máme novou garáž,ale chybějí nám k ní už jenom vrata.

Neregistrovaná/ý - Nikisek

14. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 10. 9. 2018
Tyto doplňky jsou super jsou na přírodní bázi, momentálně si docela potrpím na tento nápoj http://www.eshop-svet-zdravi.cz/caj/body-shape-tea/

Ahaa a ještě něco od nich berete nebo jen tohle? A hubnutí jste zkoušela snima?

Neregistrovaná/ý - Valerie

14. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 10. 9. 2018
Objednávám přes net úplně klidně, chodit po obchodech mě nebaví a na obrázku mi to bohatě stačí.. odtud sem kupovala sedačku do obýváku a stolek nedávno

A dorazilo vše vpořádku? A přišlo vám to naráz celá objednávka nebo zvlášť? V jednom eshopu se nám už stalo že nám to chodilo po kusech.... :/

Neregistrovaná/ý - Elena

13. 9. 2018

Díky moc já bych potřebovala právě nějaký kvalitní co mi dlouho vydrží

Neregistrovaná/ý - Řehořková

13. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 9. 9. 2018
Syn má hroznou rýmu a nic nám nezabírá... co vám doma pomáhá?

Hani my s rýmou doma vždycky taky bojujeme, jediný co dětem zabírá je Nasivin sprej

Neregistrovaná/ý - Vilina

11. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Leona | 23. 7. 2018
Mám doma pro pejska také tu kloubní výživu Alavis a už ji nedám z ruky, jsem moc ráda že jsem na takhle kvalitní výživu vůbec narazila. Za mě super!

Žádné překvapení, že alavis pomáhá i lidem. Obsahuje velké množství účinné látky, tak to funguje.

Neregistrovaná/ý - Jiřina

10. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Nikisek | 29. 8. 2018
Berete nějaké doplňky? Našla jsem si nějaké na přírodní bázi https://www.sunkins.cz/ má odtud někdo něco co sami užíváte?

Tyto doplňky jsou super jsou na přírodní bázi, momentálně si docela potrpím na tento nápoj http://www.eshop-svet-zdravi.cz/caj/body-shape-tea/

Neregistrovaná/ý - Milada

10. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Valerie | 29. 8. 2018
Objednáváte si nábytek přes internet? Co sedackynabytek máte zkušenost nějakou?

Objednávám přes net úplně klidně, chodit po obchodech mě nebaví a na obrázku mi to bohatě stačí.. odtud sem kupovala sedačku do obýváku a stolek nedávno

Neregistrovaná/ý - Hanka

9. 9. 2018

Syn má hroznou rýmu a nic nám nezabírá... co vám doma pomáhá?

Neregistrovaná/ý - Palátová

9. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 29. 8. 2018
Aha a to je eshop nebo má ten obchod i prodejnu? a batoh konkrétně odtud máte?

Je to eshop ale je i prodejna V Praze. Já mám zdtadyma cestovní kufr plastový a kabelku. Batoh zatím ne, nepotřebuji ještě nový ale v případě že jo tak bych si ho s největší pravděpodobností vybrala také tady

Neregistrovaná/ý - Valerie

29. 8. 2018

Objednáváte si nábytek přes internet? Co sedackynabytek máte zkušenost nějakou?

Neregistrovaná/ý - Nikisek

29. 8. 2018

Berete nějaké doplňky? Našla jsem si nějaké na přírodní bázi https://www.sunkins.cz/ má odtud někdo něco co sami užíváte?

Neregistrovaná/ý - Elena

29. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Palátová | 27. 8. 2018
No nevim jaký si představujete cenový rozsah, ale já když chci něco kvalitního tak si objednávám v Nejkufry

Aha a to je eshop nebo má ten obchod i prodejnu? a batoh konkrétně odtud máte?

Neregistrovaná/ý - Jitka

27. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 23. 8. 2018
Absolvoval někdo plastiku horních očních víček? Jste spokojení? A kde jste na tom byli?

Gábi mám dobrou zkušenost s Aesthevita v Praze. Před i po zákroku se mi tam maximálně věnovali a plastik tady byl velmi příjemný a hlavně šikovný

Neregistrovaná/ý - Palátová

27. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 22. 8. 2018
Kde se dá koupit kvalitní batoh? Chtěla bych nějaký co mi vydrží dlouho

No nevim jaký si představujete cenový rozsah, ale já když chci něco kvalitního tak si objednávám v Nejkufry

Neregistrovaná/ý - Lajčíková

27. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Havránková | 21. 8. 2018
Máme od této frimy předokení rolety a vchodové dveře, za sebe můžu doporučit

Děkuji, a nečekala jste dlouho na namontování? Já se stále nemůžu rozhodnout, i když se mi nabídka této firmy velmi líbí

Neregistrovaná/ý - Helekalová

27. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Žebětínská | 21. 8. 2018
Mám za sebou zvětšení prsou vlastním tukem a jsem spokojená. Plastiku mi dělal v Brně Justan

Aha a jak dlouho jste se po tomto zotavovala?

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Těstoviny s pórkovou omáčkou

Těstoviny s pórkovou omáčkou

7 hlasů
45min 707 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více