Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Hanka

18. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Řehořková | 13. 9. 2018
Hani my s rýmou doma vždycky taky bojujeme, jediný co dětem zabírá je Nasivin sprej

Aha, tak ho zkusím já sem úplně bezradná...

Neregistrovaná/ý - Adélka

18. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Stefanie | 17. 9. 2018
Podívej se na vrata od kruzika.Máme je doma už nějaký ten rok a jsme spokojeni.Výjdou i cenově slušně o proti jiným firmám.

Pořídili jsme si je před 3 rokama a musím říct,že je to velice solidní firma a vrata pořád šlapou jako nová.

Neregistrovaná/ý - Stefanie

17. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Naďa | 15. 9. 2018
Ahoj nemáte někdo dobrý tip na vrata ke garáži?Máme novou garáž,ale chybějí nám k ní už jenom vrata.

Podívej se na vrata od kruzika.Máme je doma už nějaký ten rok a jsme spokojeni.Výjdou i cenově slušně o proti jiným firmám.

Neregistrovaná/ý - Dolly

15. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Vilina | 11. 9. 2018
Žádné překvapení, že alavis pomáhá i lidem. Obsahuje velké množství účinné látky, tak to funguje.

Dívala jsem se na www.alavis. cz. Je čistě přírodní, bez barviv a hlavně bez želatiny, která se přidává do některých ostatních přípravků.

Neregistrovaná/ý - Naďa

15. 9. 2018

Ahoj nemáte někdo dobrý tip na vrata ke garáži?Máme novou garáž,ale chybějí nám k ní už jenom vrata.

Neregistrovaná/ý - Nikisek

14. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 10. 9. 2018
Tyto doplňky jsou super jsou na přírodní bázi, momentálně si docela potrpím na tento nápoj http://www.eshop-svet-zdravi.cz/caj/body-shape-tea/

Ahaa a ještě něco od nich berete nebo jen tohle? A hubnutí jste zkoušela snima?

Neregistrovaná/ý - Valerie

14. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 10. 9. 2018
Objednávám přes net úplně klidně, chodit po obchodech mě nebaví a na obrázku mi to bohatě stačí.. odtud sem kupovala sedačku do obýváku a stolek nedávno

A dorazilo vše vpořádku? A přišlo vám to naráz celá objednávka nebo zvlášť? V jednom eshopu se nám už stalo že nám to chodilo po kusech.... :/

Neregistrovaná/ý - Elena

13. 9. 2018

Díky moc já bych potřebovala právě nějaký kvalitní co mi dlouho vydrží

Neregistrovaná/ý - Řehořková

13. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 9. 9. 2018
Syn má hroznou rýmu a nic nám nezabírá... co vám doma pomáhá?

Hani my s rýmou doma vždycky taky bojujeme, jediný co dětem zabírá je Nasivin sprej

Neregistrovaná/ý - Vilina

11. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Leona | 23. 7. 2018
Mám doma pro pejska také tu kloubní výživu Alavis a už ji nedám z ruky, jsem moc ráda že jsem na takhle kvalitní výživu vůbec narazila. Za mě super!

Žádné překvapení, že alavis pomáhá i lidem. Obsahuje velké množství účinné látky, tak to funguje.

Neregistrovaná/ý - Jiřina

10. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Nikisek | 29. 8. 2018
Berete nějaké doplňky? Našla jsem si nějaké na přírodní bázi https://www.sunkins.cz/ má odtud někdo něco co sami užíváte?

Tyto doplňky jsou super jsou na přírodní bázi, momentálně si docela potrpím na tento nápoj http://www.eshop-svet-zdravi.cz/caj/body-shape-tea/

Neregistrovaná/ý - Milada

10. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Valerie | 29. 8. 2018
Objednáváte si nábytek přes internet? Co sedackynabytek máte zkušenost nějakou?

Objednávám přes net úplně klidně, chodit po obchodech mě nebaví a na obrázku mi to bohatě stačí.. odtud sem kupovala sedačku do obýváku a stolek nedávno

Neregistrovaná/ý - Hanka

9. 9. 2018

Syn má hroznou rýmu a nic nám nezabírá... co vám doma pomáhá?

Neregistrovaná/ý - Palátová

9. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 29. 8. 2018
Aha a to je eshop nebo má ten obchod i prodejnu? a batoh konkrétně odtud máte?

Je to eshop ale je i prodejna V Praze. Já mám zdtadyma cestovní kufr plastový a kabelku. Batoh zatím ne, nepotřebuji ještě nový ale v případě že jo tak bych si ho s největší pravděpodobností vybrala také tady

Neregistrovaná/ý - Valerie

29. 8. 2018

Objednáváte si nábytek přes internet? Co sedackynabytek máte zkušenost nějakou?

Neregistrovaná/ý - Nikisek

29. 8. 2018

Berete nějaké doplňky? Našla jsem si nějaké na přírodní bázi https://www.sunkins.cz/ má odtud někdo něco co sami užíváte?

Neregistrovaná/ý - Elena

29. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Palátová | 27. 8. 2018
No nevim jaký si představujete cenový rozsah, ale já když chci něco kvalitního tak si objednávám v Nejkufry

Aha a to je eshop nebo má ten obchod i prodejnu? a batoh konkrétně odtud máte?

Neregistrovaná/ý - Jitka

27. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 23. 8. 2018
Absolvoval někdo plastiku horních očních víček? Jste spokojení? A kde jste na tom byli?

Gábi mám dobrou zkušenost s Aesthevita v Praze. Před i po zákroku se mi tam maximálně věnovali a plastik tady byl velmi příjemný a hlavně šikovný

Neregistrovaná/ý - Palátová

27. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Elena | 22. 8. 2018
Kde se dá koupit kvalitní batoh? Chtěla bych nějaký co mi vydrží dlouho

No nevim jaký si představujete cenový rozsah, ale já když chci něco kvalitního tak si objednávám v Nejkufry

Neregistrovaná/ý - Lajčíková

27. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Havránková | 21. 8. 2018
Máme od této frimy předokení rolety a vchodové dveře, za sebe můžu doporučit

Děkuji, a nečekala jste dlouho na namontování? Já se stále nemůžu rozhodnout, i když se mi nabídka této firmy velmi líbí

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí stehna s banánem

Kuřecí stehna s banánem

8 hlasů
1h a 5min 617 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlý pstruh

15 hlasů
35min 783kJ 147 Kč

Recept na rychlou a dietní přípravu pstruha.

Lišky zapečené s těstovinou

7 hlasů
1h a 5min 656kJ 120 Kč

Skvělý recept na zapečené těstoviny s houbami a sýrem.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více