Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Šárka

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Johana | 21. 5. 2018
Ahoj potřebovala bych poradit co si koupit na problematickou pleť.Díky

Záleží jaké problémy s pletí máš Johano. Mě pomohly docela dost výrobky s aloe vera koukni na dael-aloe.

Neregistrovaná/ý - Alena

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Roberta | 20. 5. 2018
Nějaký konkrétní ceník jsem tam nenašla ale zkuste se podívat popřípadě zeptat přímo u firmy https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/garazova-vrata/

Děkuji,tak asi nám řeknou podle toho co budeme konkrétně chtít, po neděli si u nich vrata objednáme

Neregistrovaná/ý - Milena

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 21. 5. 2018
A myslíte že ta liposukce pomůže hodně? Já už nad ní taky uvažovala ale říkala jsem si že bych do toho šla až úplně v krajní nouzi... :(

Zkuste se podívat na nějaké obrázky před a po, si myslím že vidět to určitě bude po liposukci že je úbytek tuku... zkuste se podívat třeba sem tady je to pěkně vidět ty rozdíly https://www.aesthevita.cz/galerie

Neregistrovaná/ý - Gábina

24. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 23. 5. 2018
Ano společenské účesy dělají v tom salonu :)

A mají někde i ukázky nějakých jejich účesů?

Neregistrovaná/ý - Vonšáková

23. 5. 2018

S tímto plastikem čerstvá a moc dobrá zkušenost http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/102/media/

Neregistrovaná/ý - Zuzana

23. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 16. 5. 2018
Zuzko a je možnost nechat si udělat nějaký společenský účes z clip in přímo v tom salonu?

Ano společenské účesy dělají v tom salonu :)

Neregistrovaná/ý - Týna

22. 5. 2018

Kde koupit pěkné letní šatyyyy????

Neregistrovaná/ý - Řezinková

22. 5. 2018

Máte zkušenost s nějakou anglickou nebo anglicko českou školkou v Brně?

Neregistrovaná/ý - Zuzka

22. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 21. 5. 2018
Nevíte někdo kde koupím něco na opruzeniny?

Já mám ozkoušený tady tenhle www.zitenax.cz a naše malá už po něm žádné opruzeniny nemá.

Neregistrovaná/ý - Hedvika

22. 5. 2018

Ahoj začíná mě pěkně píchat v koleni.Ráda bych nějaké osvědčené vitamíny aby mě to přešlo.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

21. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Milena | 17. 5. 2018
Zuzko na shození boků je dobrý běhat, nic jiného osvědčeného neznám... Pokud vám nepomáhá ani to, tak já bych zkusila nějakou liposukci těch boků

A myslíte že ta liposukce pomůže hodně? Já už nad ní taky uvažovala ale říkala jsem si že bych do toho šla až úplně v krajní nouzi... :(

Neregistrovaná/ý - Sandra

21. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Nelča | 16. 5. 2018
Jak často ste tam docházela na konzultace?

Zezačátku jsem tam chodila po týdnu na konzultace a potom stačilo už po nějaké době docházet jedenkrát za 14 dní:)

Neregistrovaná/ý - Hedvika

21. 5. 2018

Nevíte někdo kde koupím něco na opruzeniny?

Neregistrovaná/ý - Johana

21. 5. 2018

Ahoj potřebovala bych poradit co si koupit na problematickou pleť.Díky

Neregistrovaná/ý - Roberta

20. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Alena | 10. 5. 2018
Roberto kde bych našla nějaký ceník těch vrat od kružíka?

Nějaký konkrétní ceník jsem tam nenašla ale zkuste se podívat popřípadě zeptat přímo u firmy https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/garazova-vrata/

Neregistrovaná/ý - Erorinka

18. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Milena | 17. 5. 2018
Zuzko na shození boků je dobrý běhat, nic jiného osvědčeného neznám... Pokud vám nepomáhá ani to, tak já bych zkusila nějakou liposukci těch boků

ano, souhlasím. K tomu bych dala ještě přípravky na odvodnění organizmu, at to v těle zbytečně nedrží vodu.

Neregistrovaná/ý - Erorinka

18. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Janule | 18. 5. 2018
holky, poslední dobou se cítím hrozně těžká a zavodněná, natékají mi ruce, nohy.....co pomáhá?

zkus toto https://www.odvodneni-organismu.cz/

Neregistrovaná/ý - Janule

18. 5. 2018

holky, poslední dobou se cítím hrozně těžká a zavodněná, natékají mi ruce, nohy.....co pomáhá?

Neregistrovaná/ý - Milena

17. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 15. 5. 2018
Ženy, dámy.. jak se zbavujete tuků na bokách? Já cvičím jak divá, stravu si upravuju všemožně a nemožně... a stejnak se mi daří shodit trochu břicho a zbytek... ovšem kromě boků... mám nadledviny jak nechci říkat co.. a nejde to dolů... nabyla sem to po dětech a už fakt nevím.. je na tohle nějaká osvědčená dieta nebo něco?

Neregistrovaná/ý - Gábina

16. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 14. 5. 2018
Jo jo i touhle metodou tam prodlužují v tom salonu

Zuzko a je možnost nechat si udělat nějaký společenský účes z clip in přímo v tom salonu?

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Brambory pečené v pánvi

Brambory pečené v pánvi

21 hlasů
60min 545 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová játra na jablkách

11 hlasů
35min 570kJ 80 Kč

Na tento recept můžete použít i játra kuřecí.

Grilované jehněčí

7 hlasů
45min 584kJ 230 Kč

Grilování pro opravdové gurmány.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více