Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Lisa

18. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Filia | 16. 12. 2016
Děkuji a to co je na těch stránkách je vždycky i v tom konkrétním obchodě za stejnou cenu jako na stránce?

Ano za stejnou cenu jako vidíte na internetu, jen doporučuji pokud narazíte na něco co vám padne do oka tam co nejdříve zajet

Neregistrovaná/ý - Hana

18. 12. 2016

Dáte mi tip kde si mohu co nejrychleji půjčit tak na měsíc?

Neregistrovaná/ý - Filia

16. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Lisa | 14. 12. 2016
Já si myslím že určitě by se něco takového tam našlo, podívejte se na netu co tam je všechno http://www.freeport.cz/

Děkuji a to co je na těch stránkách je vždycky i v tom konkrétním obchodě za stejnou cenu jako na stránce?

Neregistrovaná/ý - Tereza

15. 12. 2016

Dáte dobrý tip kde koupit kvalitní kolo?

Neregistrovaná/ý - Lisa

14. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Filia | 11. 12. 2016
Jsou tam někde i obchody se sportovním oblečením, přpadně vybavením?

Já si myslím že určitě by se něco takového tam našlo, podívejte se na netu co tam je všechno http://www.freeport.cz/

Neregistrovaná/ý - Radana

14. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Adla | 12. 12. 2016
Příjemný den :) prosímo radu. Sestře bych chtěla koupit k vánocům kvalitní sportovní oblečení a při hledání jsem narazila na http://www.nejleginy.cz/sportovni-leginy - prosím recenze na tento shop, díky!

Z tohoto shopu nakupuju a jsem spokojena! Nemusis mit strach! Seriozni jednani :)

Neregistrovaná/ý - Věra

13. 12. 2016

Při problémech s erekcí partnera, mám pomocníka. Jedná se o doplněk stravy Erectan, který nevyžaduje ani recept při nákupu a zabírá spolehlivě. Lépe koupit přímo u zdroje na www.erectan.cz, kde je levnější...

Neregistrovaná/ý - Adla

12. 12. 2016

Příjemný den :) prosímo radu. Sestře bych chtěla koupit k vánocům kvalitní sportovní oblečení a při hledání jsem narazila na http://www.nejleginy.cz/sportovni-leginy - prosím recenze na tento shop, díky!

Neregistrovaná/ý - Filia

11. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Lisa | 6. 12. 2016
Teď před Vánocema jsou ty akce na freeportu daleko větší než jindy mi přijde, taky se tam nejspíš zajedu podívat, jinak už jsem tam byla a skvělá zkušenost, moc dobře jsem tam nakoupila

Jsou tam někde i obchody se sportovním oblečením, přpadně vybavením?

Neregistrovaná/ý - Lisa

6. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Hrušková | 27. 11. 2016
Určitě, tam je fakt obrovský množství různých obchodů úplný ráj pro nákupy :D

Teď před Vánocema jsou ty akce na freeportu daleko větší než jindy mi přijde, taky se tam nejspíš zajedu podívat, jinak už jsem tam byla a skvělá zkušenost, moc dobře jsem tam nakoupila

Neregistrovaná/ý - Daniela

28. 11. 2016

Můžu dát bezvadný typ na plastického chirurga v Brně, byla jsem u něj minulý týden na plastice a nemůžu si to vynachválit:)

Neregistrovaná/ý - Doubková

28. 11. 2016

Děkuji za tip na školku dráček, minulý týden tu byl můj syn poprvé a moc se mu tu líbilo a i na mě školka velmi zapůsobila

Neregistrovaná/ý - Marika

28. 11. 2016

Dávám typ na výbornou krátkodobou půjčku http://www.vataonline.cz/ Mám čerstvou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Sisi

27. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Phoebe | 25. 11. 2016
Jsem ráda že má obchod bikegallery toliko skvělých ohlasů,já mám z tudma kromě kola i nějaké doplňky a jsem s obchodem velmi spokojená

Jste v obchodě Bikegallery zaregistrovaný někdo?

Neregistrovaná/ý - Hrušková

27. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Darija | 24. 11. 2016
To zní dobře, tam bych mohla něco vybrat jak tak na to koukám

Určitě, tam je fakt obrovský množství různých obchodů úplný ráj pro nákupy :D

Neregistrovaná/ý - Miris

26. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Margot | 23. 11. 2016
Tak to jsem moc ráda, já jsem na školky trochu pedant tak mě vždycky uklidní když jsou na nějakou takové reference jako na tuhle

Já si myslím že co se týče školek a hlavně těch soukromých,tak skoro každá maminka trošku pečlivěji vybírá školku pro svého prcka.Já jsem si kápla zkrátka do noty s Dráčkem na bayerově a nedám na školku dopustit! :D

Neregistrovaná/ý - Phoebe

25. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - TeryM | 23. 11. 2016
Já asi objednám,děkuji za odpověď

Jsem ráda že má obchod bikegallery toliko skvělých ohlasů,já mám z tudma kromě kola i nějaké doplňky a jsem s obchodem velmi spokojená

Neregistrovaná/ý - Darija

24. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Hrušková | 22. 11. 2016
Za sebe vám mohu doporučit freeport http://www.freeport.cz/o-freeportu obrovské centrum, s bezva cenami

To zní dobře, tam bych mohla něco vybrat jak tak na to koukám

Neregistrovaná/ý - Margot

23. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Miris | 17. 11. 2016
Já naprosto, ve všem mi vyšla jak paní ředitelka tak i vychovatelky vstříc, na přístup si vůbec nemůžu stěžovat, naopak :)

Tak to jsem moc ráda, já jsem na školky trochu pedant tak mě vždycky uklidní když jsou na nějakou takové reference jako na tuhle

Neregistrovaná/ý - TeryM

23. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 16. 11. 2016
Neobjednávala,jsem člověk co si potřebuje některý věci osahat než je koupím, ale známá odtud nomrálně objednávala i kolo pro prcka a bylo to ok :)

Já asi objednám,děkuji za odpověď

Na předčasnou ejakulaci našli řešení. Léčí ji hormonem št...

Žampiónová polévka s estragonem

Žampiónová polévka s estragonem

20 hlasů
35min 286 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více