Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Kamila

15. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Saša | 22. 8. 2016
Jasně, já to beru v eshopu v lékarně :) https://www.benu.cz/alfasilver-sprej-125-ml

Tak jsme Alfasilver taky koupili a už jsme ho i stihli použít doma. A aplikace teda byla pohodlná. Žádné piplání s vatovou tyčinkou. :)

Neregistrovaná/ý - Saša

22. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Kamila | 16. 8. 2016
A kde jste Alfrasilver kupovali prosímtě?

Jasně, já to beru v eshopu v lékarně :) https://www.benu.cz/alfasilver-sprej-125-ml

16. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Saša | 11. 8. 2016
Už jsme domů kupovali další balení Alfrasilver. Děti opravdu neštípe a navíc se po něm mnohem rychleji hojí kůže. Je to ve spreji, takže pohodlná aplikace.

A kde jste Alfrasilver kupovali prosímtě?

Neregistrovaná/ý - Saša

11. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Kamila | 10. 8. 2016
Můžete mi dát tip na dobrý přípravek k ošetření odřenin a ran? Takový který by neštípal, tedy vhodný pro děti?

Už jsme domů kupovali další balení Alfrasilver. Děti opravdu neštípe a navíc se po něm mnohem rychleji hojí kůže. Je to ve spreji, takže pohodlná aplikace.

Neregistrovaná/ý - Dita

10. 8. 2016

Po porodu jsem se bála, že budu mít problémy s kojením a jestli bude mít kvalitní mléko, kterým miminko uživím. Bylo to úplně zbytečné. Příroda to umí zařídit skvěle, jako všechno! Jen jsem jí trochu pro jistotu pomohla, abych to měla v začátku jednodušší. Nasadila jsem si po porodu Feminellu Hereditum a nebyl pak žádný problém ani s bolestí bradavek ani s vydatností mléka.

10. 8. 2016

Můžete mi dát tip na dobrý přípravek k ošetření odřenin a ran? Takový který by neštípal, tedy vhodný pro děti?

Neregistrovaná/ý - Karkulka

25. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Patričkaa1 | 25. 5. 2016
Já ho domů už kupuji pravidelně. Ten přípravek je kvalitně vyrobený a nevadí mi si za takovou věc trochu připlatit.

Taky ho musím zkusit koupit po tom, co jsem četla tuto diskusi.

Neregistrovaná/ý - Patričkaa1

25. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 19. 5. 2016
Děkuji Maryko :) koukla jsem a vše pročetla a líbí se mi to, takže do toho půjdu a koupím ten Floradix Kindervital :))

Já ho domů už kupuji pravidelně. Ten přípravek je kvalitně vyrobený a nevadí mi si za takovou věc trochu připlatit.

Neregistrovaná/ý - Estelka.r

24. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Sabina45 | 21. 5. 2016
Svým dětem jsem floradix kindervital začala brát také, a teď už se k jiným vitamínům nevracíme.

My jsme na tom stejně, po tomto už nový nehledám.

Neregistrovaná/ý - Sabina45

21. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 19. 5. 2016
Děkuji Maryko :) koukla jsem a vše pročetla a líbí se mi to, takže do toho půjdu a koupím ten Floradix Kindervital :))

Svým dětem jsem floradix kindervital začala brát také, a teď už se k jiným vitamínům nevracíme.

Neregistrovaná/ý - Dita

20. 5. 2016

Mám dobrý tip na levnou půjčku. Potřebovala jsem injekci do rodinného rozpočtu, abychom měli zase na chod domácnosti včetně nákupu různých vitamínů, které pravidelně užíváme spolu s probiotiky a dalším. Doporučili mi společnost Maxihypo, tak posílám dál. Dali nám levný úrok a sjednali vše obratně přímo u nás doma.

Neregistrovaná/ý - Ivetka

19. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Marykaaa | 17. 5. 2016
Tady na těchto stránkách je to všechno popsaný tak jukni ;) http://www.salushaus.cz/Produkty/Partner-Salus/105-Floradix-Kindervital-pro-doplneni-vapniku-a-vitaminu-D

Neregistrovaná/ý - Simča

18. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 16. 5. 2016
Dobře, děkuji, a co obsahuje prosímtě všechno za vitamíny? :)

Ahoj koukni na jejich stránky http://www.salushaus.cz/Produkty/Partner-Salus/105-Floradix-Kindervital-pro-doplneni-vapniku-a-vitaminu-D , obsahuje například A, D, E, K, C, vitamíny B, dále vápník a výtažky z bylin.

Neregistrovaná/ý - Marykaaa

17. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 16. 5. 2016

Tady na těchto stránkách je to všechno popsaný tak jukni ;) http://www.salushaus.cz/Produkty/Partner-Salus/105-Floradix-Kindervital-pro-doplneni-vapniku-a-vitaminu-D

16. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Marykaaa | 11. 5. 2016
Iveto, zkus se v drogériích nebo v lékarně pooptat na Floradix. Je z přírodních surovin a ovocný, pro děti ideál.

Neregistrovaná/ý - Simča

11. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Marykaaa | 11. 5. 2016
Iveto, zkus se v drogériích nebo v lékarně pooptat na Floradix. Je z přírodních surovin a ovocný, pro děti ideál.

Ahoj taky jsem floradix koupila. Jsem moc spokojená. Má přírodní složení bez chemie. I cena se mi zdá super, vzhledem ke kvalitě.

Neregistrovaná/ý - Marykaaa

11. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 11. 5. 2016
Zdravím všechny maminky, potřebovala bych tipy na dobré a především kvalitní vitamíny pro děti. Nejlépe takové, které jsou přírodního složení. :))

11. 5. 2016

Zdravím všechny maminky, potřebovala bych tipy na dobré a především kvalitní vitamíny pro děti. Nejlépe takové, které jsou přírodního složení. :))

benca

3. 4. 2016

ja by som poradila na zaparenu ritku pre deti imazol z lekarna, nic nam nepomohlo a toto zabralo

alenab

1. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 24. 3. 2016
taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Rybilku Neo jsem taky vyzkoušela a byla jsem opravdu překvapená, už to není ta původní, co tak silně páchla rybinou, opravdu je téměř bez zápachu a hlavně pomáhá během krátké doby. Navíc bez konzervantů a parabenů. I cenou jsem byla nadšená. Díky za radu, je opravdu super. Doporučuji i dalším.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Vepřové plátky v hořčicové omáčce

Vepřové plátky v hořčicové omáčce

13 hlasů
60min 632 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více