Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Pavel M

29.03.2017

V The Chamber jsme byli taky. Byli jsme na hře Únik ze žaláře, bylo to perfektní. Je pravda, že je to super, pobavili jsem se, ale cenově by to mohlo být levnější. Když jde hrát jednu únikovku 6 hráčů, tak je to v pohodě, ale když jdou hrát jen dva, vyjde to celkem dost.

Neregistrovaná/ý - Lucka 44

27.03.2017

Já děkuji tip paní Karle, rezervovali jsme si taky únikovou hru na www.thechamber.cz s přáteli a rodinou a ještě jsme se nikdy tak nepobavili.Ani jsem netušila, že něco takového v našem městě existuje.

Neregistrovaná/ý - Hela

26.03.2017

Musím poděkovat za tip na freeport, nikde sem dosud nenakoupila tak dobře jako tam.Centrum naprosto skvělý,sem moc ráda že sem tam jela

Neregistrovaná/ý - Amanda

26.03.2017

Chtěla bych poděkovat za tip na www.bikegallery.cz skvělý obchod, po zkušenosti kterou jsem si stačila udělat před pár dny budu v případě potřeby chodit už jen sem

Neregistrovaná/ý - Markéta

24.03.2017

Neregistrovaná/ý - Soňa | 19.03.2017
Zní to fakt dobře, a jak je to se splácením, na stránkách píšou že při předčasném splacení ušetřím část úroků, jak to mám chápat?

Když u vataonline splatíte předčasně tak oni vrací úrok za ty nevyčerpané dny

24.03.2017

Neregistrovaná/ý - Rybková | 19.03.2017
No já bych uklidnit asi i potřebovala :D Kde jste se vy na tu konzultaci objednávala, přímo na těch stránkách jeho?

Když u vataonline splatíte předčasně tak oni vrací úrok za ty nevyčerpané dny

Neregistrovaná/ý - Karla Poděbrady

22.03.2017

mohu vám dát dobrý tip na jednodenní výlet s celou rodinou. My jsme navštívili únikové hry The Chamber. Zarezervovali jsem si méně náročnou únikovou hru. Byla to skvělá zábava, všichni se bavili. Moc doporučuju se tam aspoň jednou podvat.

Neregistrovaná/ý - Soňa

19.03.2017

Neregistrovaná/ý - Markéta | 15.03.2017
Půjčku sem si fakt vyřídila pohodlně z domova:) Jinak podmínka je mít dostatečný příjem k tomu aby vám mohli půjčit, a dokládala sem kopii občanského průkazu

Zní to fakt dobře, a jak je to se splácením, na stránkách píšou že při předčasném splacení ušetřím část úroků, jak to mám chápat?

Neregistrovaná/ý - Rybková

19.03.2017

Neregistrovaná/ý - Sylva | 14.03.2017
U mě šlo o plastiku prsou,odvedl naprosto perfektní práci.Jestli z toho máte strach tak se na konzultaci nebojte na cokoliv zeptat, na moje otázky reagoval pan Justan moc příjemě a ochotně mi každou zodpověděl a vlastně mě i uklidnil

No já bych uklidnit asi i potřebovala :D Kde jste se vy na tu konzultaci objednávala, přímo na těch stránkách jeho?

15.03.2017

Neregistrovaná/ý - Soňa | 11.03.2017
Nikam jste nemusela kvůli vyřízení půjčky opravdu chodit? A jaké jsou podmínky k poskytnutí a co všechno se musí dokládat?

Půjčku sem si fakt vyřídila pohodlně z domova:) Jinak podmínka je mít dostatečný příjem k tomu aby vám mohli půjčit, a dokládala sem kopii občanského průkazu

Neregistrovaná/ý - Sylva

14.03.2017

Neregistrovaná/ý - Rybková | 11.03.2017
Dobrý den,jakou zkušenost přesně máte?Chtěla bych na operaci horních víček,už to mám v plánu delší dobu ale zatím jsem nenašla tu odvahu k tomu

U mě šlo o plastiku prsou,odvedl naprosto perfektní práci.Jestli z toho máte strach tak se na konzultaci nebojte na cokoliv zeptat, na moje otázky reagoval pan Justan moc příjemě a ochotně mi každou zodpověděl a vlastně mě i uklidnil

Neregistrovaná/ý - Jindra

14.03.2017

Neregistrovaná/ý - Aneta | 11.03.2017
ženy skvěle jsem se najedla ve freeportu.Zajela sem si tam s kamarádkama a můžu jenom doporučit

Ahojky, kam tam tak chodíte na jídlo a co je tam za restaurace všecko?

Neregistrovaná/ý - Soňa

11.03.2017

Neregistrovaná/ý - Markéta | 28.02.2017
Mám čerstvou zkušenost s půjčkou od Vataonline.Pro ty co potřebují krátkodobě půjčit tak doporučuji já jsem s půjčkou byla velmi spokojená.Moc se mi líbí přehlednost půjčky a to že jde celá vyřídit online.

Nikam jste nemusela kvůli vyřízení půjčky opravdu chodit? A jaké jsou podmínky k poskytnutí a co všechno se musí dokládat?

Neregistrovaná/ý - Rybková

11.03.2017

Neregistrovaná/ý - Sylva | 27.02.2017
Dávám velmi dobrý tip na výborného plastika v Brně, mám čerstvou zkušenost a těm co plánujete plastiku velmi doporučuji http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Dobrý den,jakou zkušenost přesně máte?Chtěla bych na operaci horních víček,už to mám v plánu delší dobu ale zatím jsem nenašla tu odvahu k tomu

Neregistrovaná/ý - Aneta

11.03.2017

ženy skvěle jsem se najedla ve freeportu.Zajela sem si tam s kamarádkama a můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Petra.B.

28.02.2017

Neregistrovaná/ý - Adéla | 26.02.2017
Ahoj, mám s bikegallery také výbornou zkušenost.V každém případě můžu doporučit registraci,je tam potom 5%sleva

Registraci jsem si udělala,děkuji:) Ta sleva je skvělá, navíc je v bikegallery docela velký výběr

28.02.2017

Mám čerstvou zkušenost s půjčkou od Vataonline.Pro ty co potřebují krátkodobě půjčit tak doporučuji já jsem s půjčkou byla velmi spokojená.Moc se mi líbí přehlednost půjčky a to že jde celá vyřídit online.

Neregistrovaná/ý - Jiřka

28.02.2017

Neregistrovaná/ý - Miruš | 27.01.2017
Jak je to s termíny kurzů?

Dobrý den,termíny vypisují vždycky dva až tři měsíce dopředu

Neregistrovaná/ý - Staňka

27.02.2017

Neregistrovaná/ý - Beja | 22.02.2017
Co je to to mnam.cz ??

Stručně řečeno je to bezva věc jak se seznámit a zároveň se dobře najíst nebo naopak předvést někomu své kuchařské umění a něco málo si i přivydělat https://mnam.cz/mnam

Neregistrovaná/ý - Sylva

27.02.2017

Dávám velmi dobrý tip na výborného plastika v Brně, mám čerstvou zkušenost a těm co plánujete plastiku velmi doporučuji http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Vepřová svíčková s omáčkou

Vepřová svíčková s omáčkou

16 hlasů
30min 865 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hrášková polévka s kuřecím masem

12 hlasů
40min 291kJ 85 Kč

Snadno, rychle a chutně připravíte polévku ze sterilov...

Fazolkový salát

3 hlasy
30min 434kJ 80 Kč

Salát s fazolových lusků a červených fazolí.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více