Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

benca

03.04.2016

ja by som poradila na zaparenu ritku pre deti imazol z lekarna, nic nam nepomohlo a toto zabralo

alenab

01.04.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 24.03.2016
taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Rybilku Neo jsem taky vyzkoušela a byla jsem opravdu překvapená, už to není ta původní, co tak silně páchla rybinou, opravdu je téměř bez zápachu a hlavně pomáhá během krátké doby. Navíc bez konzervantů a parabenů. I cenou jsem byla nadšená. Díky za radu, je opravdu super. Doporučuji i dalším.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

24.03.2016

taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Neregistrovaná/ý - Max

26.11.2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25.11.2015
Jo souhlasím, ten je taky fajn za tu cenu.

Jo je pravda, že nestojí moc.

Neregistrovaná/ý - Zazu

26.11.2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25.11.2015

Artaxin mi taky pomohl.

Neregistrovaná/ý - Nataša

25.11.2015

Neregistrovaná/ý - Lubomíra | 24.11.2015
Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Neregistrovaná/ý - Lubomíra

24.11.2015

Neregistrovaná/ý - Marie | 18.11.2015
Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Neregistrovaná/ý - Marie

18.11.2015

Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Neregistrovaná/ý - Miroslava

14.11.2015

Dobrý den, můžete mi prosím poradit nějaký kvalitní přípravek na klouby? Sportuji celý život, a teď po 40. roce života mě začínají bolet klouby, ale se sportem se mi přestat nechce. :) Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Kamila

31.08.2015

No jako i ty opalováky, přemýšlím, že si udělám zásobu na příští rok :D

Terulka

28.08.2015

Musíš narazit na nějakou dobrou akci to je pravda, ale pořád tam něco mají :)

Musim souhlasit že Samuispa má jednu z nejlepších ajurvéd v Praze ne-li tu nejlepší! Navíc na nich oceňuji že si u nich mužeš pronajmout soukromou saunu!

To já neříkám, že neoplatí, jen koukám jak puk, že tam mají tolik věcí a ty akce jsou opravdu fajn :)

20.08.2015

Taky docela koukám, ale třeba tohlehttp://www.lekarna.cz/nutrilon-3-pronutra-duopack-2x800g/ se fakt vyplatí jako…

Neregistrovaná/ý - Dan

19.08.2015

my bysme chtěli vzít 5ti letého syna do sauny. Tak přemýšlím, kde v Praze pronajmout privátní wellness. Máte nějaké doporučení?

Neregistrovaná/ý - Janča

18.08.2015

Ahoj v Praze mám dobrou zkušenost s Ajurvédskou masáží v saloně samuispa.cz, tak můžete vyzkoušet. Navštívila jsem více Ajurvéd masáží, ale tady v tom Samuispa se mi to líbí a vyhovuje mi to ;)Každý kdo o ajurvédě něco ví, zkusil, tak ví jaký to má blahodárný vliv na lidské tělo :)

Je dobré co všechno lidi nevymyslí, léky online :D

Terulka

24.07.2015

Docela často z tama něco objednávám, vono to výjde levněji než v tom obchodě :)

22.07.2015

A ty už jsi z tama něco objednávala???

Terulka

21.07.2015

Já bych ráda dala tip na nákup všech léku a vše okolo toho na e-shop Lekarna, kde opravdu seženete všechno to, co najdete v kamenné lékarně a ještě více :)

Za každou úspěšnou ženou je ona sama

Pěkně ostré špagety

Pěkně ostré špagety

17 hlasů
1h a 5min 914 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová kotleta se švestkami

26 hlasů
1h a 40min 535kJ 220 Kč

Recept na vepřové maso se sušenými švestkami.

Ryba na rozmarýnu

10 hlasů
35min 837kJ 140 Kč

Ryba zapečená s rozmarýnem a sýrem feta.

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více