Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Marika

28.11.2016

Dávám typ na výbornou krátkodobou půjčku http://www.vataonline.cz/ Mám čerstvou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Sisi

27.11.2016

Neregistrovaná/ý - Phoebe | 25.11.2016
Jsem ráda že má obchod bikegallery toliko skvělých ohlasů,já mám z tudma kromě kola i nějaké doplňky a jsem s obchodem velmi spokojená

Jste v obchodě Bikegallery zaregistrovaný někdo?

Neregistrovaná/ý - Hrušková

27.11.2016

Neregistrovaná/ý - Darija | 24.11.2016
To zní dobře, tam bych mohla něco vybrat jak tak na to koukám

Určitě, tam je fakt obrovský množství různých obchodů úplný ráj pro nákupy :D

Neregistrovaná/ý - Miris

26.11.2016

Neregistrovaná/ý - Margot | 23.11.2016
Tak to jsem moc ráda, já jsem na školky trochu pedant tak mě vždycky uklidní když jsou na nějakou takové reference jako na tuhle

Já si myslím že co se týče školek a hlavně těch soukromých,tak skoro každá maminka trošku pečlivěji vybírá školku pro svého prcka.Já jsem si kápla zkrátka do noty s Dráčkem na bayerově a nedám na školku dopustit! :D

Neregistrovaná/ý - Phoebe

25.11.2016

Neregistrovaná/ý - TeryM | 23.11.2016
Já asi objednám,děkuji za odpověď

Jsem ráda že má obchod bikegallery toliko skvělých ohlasů,já mám z tudma kromě kola i nějaké doplňky a jsem s obchodem velmi spokojená

Neregistrovaná/ý - Darija

24.11.2016

Neregistrovaná/ý - Hrušková | 22.11.2016
Za sebe vám mohu doporučit freeport http://www.freeport.cz/o-freeportu obrovské centrum, s bezva cenami

To zní dobře, tam bych mohla něco vybrat jak tak na to koukám

Neregistrovaná/ý - Margot

23.11.2016

Neregistrovaná/ý - Miris | 17.11.2016
Já naprosto, ve všem mi vyšla jak paní ředitelka tak i vychovatelky vstříc, na přístup si vůbec nemůžu stěžovat, naopak :)

Tak to jsem moc ráda, já jsem na školky trochu pedant tak mě vždycky uklidní když jsou na nějakou takové reference jako na tuhle

Neregistrovaná/ý - TeryM

23.11.2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 16.11.2016
Neobjednávala,jsem člověk co si potřebuje některý věci osahat než je koupím, ale známá odtud nomrálně objednávala i kolo pro prcka a bylo to ok :)

Já asi objednám,děkuji za odpověď

Neregistrovaná/ý - Hrušková

22.11.2016

Neregistrovaná/ý - Darija | 20.11.2016
Dáte mi tip na obchod kde bych se mohla inspirovat a nakoupit na Vánoce? Moc prosíím, a děkuji

Za sebe vám mohu doporučit freeport http://www.freeport.cz/o-freeportu obrovské centrum, s bezva cenami

Neregistrovaná/ý - Samantha

20.11.2016

Neregistrovaná/ý - Michala | 18.11.2016
Mám zkušenost s obchodem BikeGallery,mám i jejich věrnostní kartu a opravdu není problém když objednáte kolo a necháte si ho poslat, mají na stránkách i uvedeno jak se kola posílají a je to naprosto vpořádku.Navíc s dobou dodání jsem byla vždy taky spokojená

Též mi posílali kolo z bikegallery a nemám si vůbec na co stěžovat, jsem maximálně spokojená.

Neregistrovaná/ý - Darija

20.11.2016

Dáte mi tip na obchod kde bych se mohla inspirovat a nakoupit na Vánoce? Moc prosíím, a děkuji

Neregistrovaná/ý - Michala

18.11.2016

Neregistrovaná/ý - TeryM | 13.11.2016
Takže vše ok říkáte jo?:) To ráda slyším, a objednávala ste? Já bych si ráda objednala u nich v eshopu

Mám zkušenost s obchodem BikeGallery,mám i jejich věrnostní kartu a opravdu není problém když objednáte kolo a necháte si ho poslat, mají na stránkách i uvedeno jak se kola posílají a je to naprosto vpořádku.Navíc s dobou dodání jsem byla vždy taky spokojená

Neregistrovaná/ý - Miris

17.11.2016

Neregistrovaná/ý - Margot | 14.11.2016
Přesně tuto školku jsem měla na mysli, takže jste se školkou i přístupem učitelek, ředitelky.. .v této školce spokojená?

Já naprosto, ve všem mi vyšla jak paní ředitelka tak i vychovatelky vstříc, na přístup si vůbec nemůžu stěžovat, naopak :)

Neregistrovaná/ý - Alena

16.11.2016

Neregistrovaná/ý - TeryM | 13.11.2016
Takže vše ok říkáte jo?:) To ráda slyším, a objednávala ste? Já bych si ráda objednala u nich v eshopu

Neobjednávala,jsem člověk co si potřebuje některý věci osahat než je koupím, ale známá odtud nomrálně objednávala i kolo pro prcka a bylo to ok :)

Neregistrovaná/ý - Margot

14.11.2016

Neregistrovaná/ý - Miris | 09.11.2016
Můžu dát tip na školku do které chodí naše Eliška http://www.dracek-skolka.cz/

Přesně tuto školku jsem měla na mysli, takže jste se školkou i přístupem učitelek, ředitelky.. .v této školce spokojená?

Neregistrovaná/ý - TeryM

13.11.2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 07.11.2016
Máme doma z bikegallery kola, obchod je super já bych šla příště kupovat kolo kdyby bylo potřeba určitě znovu sem,takže za mě doporučuju

Neregistrovaná/ý - Miris

09.11.2016

Neregistrovaná/ý - Margot | 25.10.2016
Máte dobrý tip na soukromou školku? Může mi někdo říci jaké to je v soukromé školce Dráček v Brně?

Můžu dát tip na školku do které chodí naše Eliška http://www.dracek-skolka.cz/

Neregistrovaná/ý - Alena

07.11.2016

Neregistrovaná/ý - TeryM | 27.10.2016
Máte tip na dobrý obchod kde se prodávají kola? Zaujal mě bikegallery http://www.bikegallery.cz/ kupoval si tu někdo kolo? Máte dobrou zkušenost?

Máme doma z bikegallery kola, obchod je super já bych šla příště kupovat kolo kdyby bylo potřeba určitě znovu sem,takže za mě doporučuju

Neregistrovaná/ý - TeryM

27.10.2016

Máte tip na dobrý obchod kde se prodávají kola? Zaujal mě bikegallery http://www.bikegallery.cz/ kupoval si tu někdo kolo? Máte dobrou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Eva

26.10.2016

Neregistrovaná/ý - Bája | 19.10.2016
Ano, dá se stévií normálka sladit třeba i čaj.. zkrátka můžete jí fakt úplně nahradit bílý cukr kterým se obyčejně sladí

tak to v každém případě vyzkouším,děkuji vám za tip

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Polský boršč

Polský boršč

11 hlasů
1h a 40min 515 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hruškový salát s brusinkami

13 hlasů
20min 220kJ 75 Kč

Hrušky se dají koupit po celý rok. I v zimě si můžete ...

Celerová polévka

15 hlasů
1h a 25min 549kJ 80 Kč

Krémová celerová polévka s fenyklem a zakysanou smetanou.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více