Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Ivetka

16.05.2016

Neregistrovaná/ý - Marykaaa | 11.05.2016
Iveto, zkus se v drogériích nebo v lékarně pooptat na Floradix. Je z přírodních surovin a ovocný, pro děti ideál.

Dobře, děkuji, a co obsahuje prosímtě všechno za vitamíny? :)

Neregistrovaná/ý - Simča

11.05.2016

Neregistrovaná/ý - Marykaaa | 11.05.2016
Iveto, zkus se v drogériích nebo v lékarně pooptat na Floradix. Je z přírodních surovin a ovocný, pro děti ideál.

Ahoj taky jsem floradix koupila. Jsem moc spokojená. Má přírodní složení bez chemie. I cena se mi zdá super, vzhledem ke kvalitě.

Neregistrovaná/ý - Marykaaa

11.05.2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 11.05.2016
Zdravím všechny maminky, potřebovala bych tipy na dobré a především kvalitní vitamíny pro děti. Nejlépe takové, které jsou přírodního složení. :))

Neregistrovaná/ý - Ivetka

11.05.2016

Zdravím všechny maminky, potřebovala bych tipy na dobré a především kvalitní vitamíny pro děti. Nejlépe takové, které jsou přírodního složení. :))

benca

03.04.2016

ja by som poradila na zaparenu ritku pre deti imazol z lekarna, nic nam nepomohlo a toto zabralo

alenab

01.04.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 24.03.2016
taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Rybilku Neo jsem taky vyzkoušela a byla jsem opravdu překvapená, už to není ta původní, co tak silně páchla rybinou, opravdu je téměř bez zápachu a hlavně pomáhá během krátké doby. Navíc bez konzervantů a parabenů. I cenou jsem byla nadšená. Díky za radu, je opravdu super. Doporučuji i dalším.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

24.03.2016

taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Neregistrovaná/ý - Max

26.11.2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25.11.2015
Jo souhlasím, ten je taky fajn za tu cenu.

Jo je pravda, že nestojí moc.

Neregistrovaná/ý - Zazu

26.11.2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25.11.2015

Artaxin mi taky pomohl.

Neregistrovaná/ý - Nataša

25.11.2015

Neregistrovaná/ý - Lubomíra | 24.11.2015
Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Neregistrovaná/ý - Lubomíra

24.11.2015

Neregistrovaná/ý - Marie | 18.11.2015
Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Neregistrovaná/ý - Marie

18.11.2015

Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Neregistrovaná/ý - Miroslava

14.11.2015

Dobrý den, můžete mi prosím poradit nějaký kvalitní přípravek na klouby? Sportuji celý život, a teď po 40. roce života mě začínají bolet klouby, ale se sportem se mi přestat nechce. :) Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Kamila

31.08.2015

No jako i ty opalováky, přemýšlím, že si udělám zásobu na příští rok :D

Terulka

28.08.2015

Musíš narazit na nějakou dobrou akci to je pravda, ale pořád tam něco mají :)

Musim souhlasit že Samuispa má jednu z nejlepších ajurvéd v Praze ne-li tu nejlepší! Navíc na nich oceňuji že si u nich mužeš pronajmout soukromou saunu!

To já neříkám, že neoplatí, jen koukám jak puk, že tam mají tolik věcí a ty akce jsou opravdu fajn :)

Neregistrovaná/ý - Kamila

20.08.2015

Taky docela koukám, ale třeba tohlehttp://www.lekarna.cz/nutrilon-3-pronutra-duopack-2x800g/ se fakt vyplatí jako…

Neregistrovaná/ý - Dan

19.08.2015

my bysme chtěli vzít 5ti letého syna do sauny. Tak přemýšlím, kde v Praze pronajmout privátní wellness. Máte nějaké doporučení?

Neregistrovaná/ý - Janča

18.08.2015

Ahoj v Praze mám dobrou zkušenost s Ajurvédskou masáží v saloně samuispa.cz, tak můžete vyzkoušet. Navštívila jsem více Ajurvéd masáží, ale tady v tom Samuispa se mi to líbí a vyhovuje mi to ;)Každý kdo o ajurvédě něco ví, zkusil, tak ví jaký to má blahodárný vliv na lidské tělo :)

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Vepřová  panenka s rozmarýnem

Vepřová panenka s rozmarýnem

8 hlasů
55min 787 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborové krokety

9 hlasů
60min 1143kJ 60 Kč

Smažené bramborové krokety s ořechy.

Plněné portobello

14 hlasů
35min 221kJ 95 Kč

houby portobello jsou ideální pro grilování a plnění

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více