Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Karina

23. 10. 2016

Dávám tip na rychlou,spolehlivou a seriozní půjčku http://www.vataonline.cz/ moje osobní zkušenost je natolik dobrá že kdybych si musela půjčit znovu, půjdu bez váhání požádat o půjčku jedině tuto společnost

Neregistrovaná/ý - Grosmanová

23. 10. 2016

Připojím svůj tip, a to na přímo skvělou soukromou školku http://www.dracek-skolka.cz/ Mezi soukromými školkami je tahle pro mě naprostá jednička:)

Neregistrovaná/ý - Břeťová

21. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Kristýn | 17. 10. 2016
Angličtina se učí letos od září nově, je to s rodilými mluvčími takže děti můžou pochytit i ten správný přízvuk a to je úžasný! :) ...Berou od nějakých 1,5 - do 6 let

Moc vám děkuji, byla jsem se podívat ve školce už i osobně a dost mě to tam nadchlo

21. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Kristýn | 17. 10. 2016
Angličtina se učí letos od září nově, je to s rodilými mluvčími takže děti můžou pochytit i ten správný přízvuk a to je úžasný! :) ...Berou od nějakých 1,5 - do 6 let

Moc vám děkuji, byla jsem se podívat ve školce už i osobně a dost mě to tam nadchlo

Neregistrovaná/ý - Petra

20. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Luďka | 18. 10. 2016
Ahoj objednávám drogerii i kosmetiku na www.ageo.cz tady bývají skvělé akce a slevy, a dá se opravdu výhodně nakoupit

Jste tam i zaregistrovaná?

Neregistrovaná/ý - Bája

19. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Eva | 16. 10. 2016
Takže se tím dá nahradit běžný cukr?

Ano, dá se stévií normálka sladit třeba i čaj.. zkrátka můžete jí fakt úplně nahradit bílý cukr kterým se obyčejně sladí

Neregistrovaná/ý - mates

19. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Eva | 16. 10. 2016

Dobrý den, ano dá. Jen třeba si zvyknout na chuť. stevie je až 300x skladší než cukr. NA cukr jsme zvyklí vícemeně všichni takže víme jak chutná ale stevie je nová, sladká, zdravá. Já sladím už je stevii

Neregistrovaná/ý - Luďka

18. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 14. 10. 2016
Může mi dát někdo dobrý tip na levnou internetovou drogerii?

Ahoj objednávám drogerii i kosmetiku na www.ageo.cz tady bývají skvělé akce a slevy, a dá se opravdu výhodně nakoupit

Neregistrovaná/ý - Miroslava

17. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Lenka | 11. 10. 2016
Jak si můžu o takovou půjčku požádat?

Zaregistrujte se na vataonline http://www.vataonline.cz/jak-si-pujcit/ po registraci po vás budou chtít zaplatit registrační korunu, a po té si můžete požádat o půjčku,je to jednoduchý a nemusí se nikam na pobočku jde to celé vyřídit online

Neregistrovaná/ý - Kristýn

17. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Břeťová | 12. 10. 2016
Od kolika let berou a vyučuje se ve školce anglický jazyk?

Neregistrovaná/ý - Eva

16. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Bája | 14. 10. 2016
Lidičky, můžu vám dát skvělý echo na zdravý cukr (www.mojestevie.cz) dělají se z něj i např. Čokolády, sirup.. Přijde mi to bezva

Neregistrovaná/ý - Bája

14. 10. 2016

Lidičky, můžu vám dát skvělý echo na zdravý cukr (www.mojestevie.cz) dělají se z něj i např. Čokolády, sirup.. Přijde mi to bezva

Neregistrovaná/ý - Petra

14. 10. 2016

Může mi dát někdo dobrý tip na levnou internetovou drogerii?

12. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Kristýn | 9. 10. 2016
Dobrý den,mám ve školce holčičku a jsem fakt moc spokojená a můžu potvrdit že školka je bezva!:)

Od kolika let berou a vyučuje se ve školce anglický jazyk?

Neregistrovaná/ý - Lenka

11. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Miroslava | 9. 10. 2016
Půjčila jsem si u vataonline penízky před dvěma měsíci a půjčka byla nad má očekávání.Hodně společností tvrdí že u nich bude půjčka rychle vyřízená, atd... ale u vataonline je opravdu rychle vyřízeno,navíc je půjčka přehledná a je jasné kolik se ve výsledku zaplatí, za mě super!!:)

Jak si můžu o takovou půjčku požádat?

Neregistrovaná/ý - Kristýn

9. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Stiburková | 26. 9. 2016
Dávám dobrý typ na úžasnou školku v Praze, vřele doporučuji!!! http://www.skolkarotunda.cz/

Dobrý den,mám ve školce holčičku a jsem fakt moc spokojená a můžu potvrdit že školka je bezva!:)

Neregistrovaná/ý - Miroslava

9. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Tibor | 26. 9. 2016
Všem kteří nevychází do výplaty nebo si potřebují rychle půjčit krátkodobou půjčku, doporučuji společnost Vataonline.Půjčka je vyřízená opravdu rychle,hlavně je z ní jasně poznat kolik ve výsledku zaplatíte.

Půjčila jsem si u vataonline penízky před dvěma měsíci a půjčka byla nad má očekávání.Hodně společností tvrdí že u nich bude půjčka rychle vyřízená, atd... ale u vataonline je opravdu rychle vyřízeno,navíc je půjčka přehledná a je jasné kolik se ve výsledku zaplatí, za mě super!!:)

Neregistrovaná/ý - Tibor

26. 9. 2016

Všem kteří nevychází do výplaty nebo si potřebují rychle půjčit krátkodobou půjčku, doporučuji společnost Vataonline.Půjčka je vyřízená opravdu rychle,hlavně je z ní jasně poznat kolik ve výsledku zaplatíte.

Neregistrovaná/ý - Renda

26. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Vavříková | 24. 9. 2016
Moc dobrá soukromá školka v Brně je na bayerove Dráček:)

Dobrý den,děkuji za reakci.Vy osobně máte v této školce dítě? Jste sní teda spokojená po všech stránkách?

Neregistrovaná/ý - Stiburková

26. 9. 2016

Dávám dobrý typ na úžasnou školku v Praze, vřele doporučuji!!! http://www.skolkarotunda.cz/

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Jablečné zelí

Jablečné zelí

6 hlasů
30min 303 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto se španátem a houbami

12 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Salát z čekanky

9 hlasů
20min 712kJ 90 Kč

Jednoduchý a zdravý salát.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více