Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Karkulka

25. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Patričkaa1 | 25. 5. 2016
Já ho domů už kupuji pravidelně. Ten přípravek je kvalitně vyrobený a nevadí mi si za takovou věc trochu připlatit.

Taky ho musím zkusit koupit po tom, co jsem četla tuto diskusi.

Neregistrovaná/ý - Patričkaa1

25. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 19. 5. 2016
Děkuji Maryko :) koukla jsem a vše pročetla a líbí se mi to, takže do toho půjdu a koupím ten Floradix Kindervital :))

Já ho domů už kupuji pravidelně. Ten přípravek je kvalitně vyrobený a nevadí mi si za takovou věc trochu připlatit.

Neregistrovaná/ý - Estelka.r

24. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Sabina45 | 21. 5. 2016
Svým dětem jsem floradix kindervital začala brát také, a teď už se k jiným vitamínům nevracíme.

My jsme na tom stejně, po tomto už nový nehledám.

Neregistrovaná/ý - Sabina45

21. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 19. 5. 2016
Děkuji Maryko :) koukla jsem a vše pročetla a líbí se mi to, takže do toho půjdu a koupím ten Floradix Kindervital :))

Svým dětem jsem floradix kindervital začala brát také, a teď už se k jiným vitamínům nevracíme.

Neregistrovaná/ý - Dita

20. 5. 2016

Mám dobrý tip na levnou půjčku. Potřebovala jsem injekci do rodinného rozpočtu, abychom měli zase na chod domácnosti včetně nákupu různých vitamínů, které pravidelně užíváme spolu s probiotiky a dalším. Doporučili mi společnost Maxihypo, tak posílám dál. Dali nám levný úrok a sjednali vše obratně přímo u nás doma.

Neregistrovaná/ý - Ivetka

19. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Marykaaa | 17. 5. 2016
Tady na těchto stránkách je to všechno popsaný tak jukni ;) http://www.salushaus.cz/Produkty/Partner-Salus/105-Floradix-Kindervital-pro-doplneni-vapniku-a-vitaminu-D

Neregistrovaná/ý - Simča

18. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 16. 5. 2016
Dobře, děkuji, a co obsahuje prosímtě všechno za vitamíny? :)

Ahoj koukni na jejich stránky http://www.salushaus.cz/Produkty/Partner-Salus/105-Floradix-Kindervital-pro-doplneni-vapniku-a-vitaminu-D , obsahuje například A, D, E, K, C, vitamíny B, dále vápník a výtažky z bylin.

Neregistrovaná/ý - Marykaaa

17. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 16. 5. 2016

Tady na těchto stránkách je to všechno popsaný tak jukni ;) http://www.salushaus.cz/Produkty/Partner-Salus/105-Floradix-Kindervital-pro-doplneni-vapniku-a-vitaminu-D

16. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Marykaaa | 11. 5. 2016
Iveto, zkus se v drogériích nebo v lékarně pooptat na Floradix. Je z přírodních surovin a ovocný, pro děti ideál.

Neregistrovaná/ý - Simča

11. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Marykaaa | 11. 5. 2016
Iveto, zkus se v drogériích nebo v lékarně pooptat na Floradix. Je z přírodních surovin a ovocný, pro děti ideál.

Ahoj taky jsem floradix koupila. Jsem moc spokojená. Má přírodní složení bez chemie. I cena se mi zdá super, vzhledem ke kvalitě.

Neregistrovaná/ý - Marykaaa

11. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ivetka | 11. 5. 2016
Zdravím všechny maminky, potřebovala bych tipy na dobré a především kvalitní vitamíny pro děti. Nejlépe takové, které jsou přírodního složení. :))

11. 5. 2016

Zdravím všechny maminky, potřebovala bych tipy na dobré a především kvalitní vitamíny pro děti. Nejlépe takové, které jsou přírodního složení. :))

benca

3. 4. 2016

ja by som poradila na zaparenu ritku pre deti imazol z lekarna, nic nam nepomohlo a toto zabralo

alenab

1. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 24. 3. 2016
taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Rybilku Neo jsem taky vyzkoušela a byla jsem opravdu překvapená, už to není ta původní, co tak silně páchla rybinou, opravdu je téměř bez zápachu a hlavně pomáhá během krátké doby. Navíc bez konzervantů a parabenů. I cenou jsem byla nadšená. Díky za radu, je opravdu super. Doporučuji i dalším.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

24. 3. 2016

taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Neregistrovaná/ý - Max

26. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25. 11. 2015
Jo souhlasím, ten je taky fajn za tu cenu.

Jo je pravda, že nestojí moc.

Neregistrovaná/ý - Zazu

26. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25. 11. 2015

Artaxin mi taky pomohl.

Neregistrovaná/ý - Nataša

25. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Lubomíra | 24. 11. 2015
Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Neregistrovaná/ý - Lubomíra

24. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Marie | 18. 11. 2015
Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Neregistrovaná/ý - Marie

18. 11. 2015

Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Salát z červené řepy

Salát z červené řepy

27 hlasů
15min 568 kJ 51 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krůtí maso v alobalu

8 hlasů
55min 362kJ 200 Kč

Výborný, velice chutný recept z krůtího masa.

Jahodová polévka

15 hlasů
35min 391kJ 70 Kč

Letní polévka z jahod s těstovinou.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více